Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Nežinau,ar teisingai įšokau,bet pamaniau,kad būtų galima kažkiek apie tai padiskutuoti.Vakar dienos "KAUNO DIENOS"laikraštyje yra straipsnis,kad TEFLONINĖS keptuvės yra nuodingos,sukeliančios vėžį blink.gif .Tipo,.Amerikoje jų jau atsisakoma,naudoja tik europiečiai ir t.t.
Šiuo metu tai perkamiausi indai.Tad ar tiesa,ar man savo keptuvę jau mesti lauk,ar tai paprasčiausiai konkurentų išpuolis g.gif .
Būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę apie tai. 4u.gif



Pirma tema apie keptuves.
Atsakyti
O mes tai pirksim nauja teflonine keptuve, nes senoji jau susinesiojo mirksiukas.gif turim ir ta sunkia (tipo labai gera ir "kruta", jei sprendziam pagal kaina), bet prie jos maistas limpa, kad ir kiek beikaitintum.. doh.gif

Pavojingiausia yra gyventi 4u.gif
O europieciai dar ir sveikesni uz amerikonus lotuliukas.gif nelabai as tikiu visais tais dalykais - viena diena mokslininkai sako viena, kita diena - kita, nespesi namie rakandu keisti..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2007 01 12, 14:57)
O mes tai pirksim nauja teflonine keptuve, nes senoji jau susinesiojo  mirksiukas.gif turim ir ta sunkia (tipo labai gera ir "kruta", jei sprendziam pagal kaina), bet prie jos maistas limpa, kad ir kiek beikaitintum.. doh.gif 

Pavojingiausia yra gyventi  4u.gif
O europieciai dar ir sveikesni uz amerikonus  lotuliukas.gif nelabai as tikiu visais tais dalykais - viena diena mokslininkai sako viena, kita diena - kita, nespesi namie rakandu keisti..

Pritariu thumbup.gif Tikrai pavojingiausia gyventi.Negalima valgyti vistienos,nes pauksciu gripas,negalima valgyti kiaulienos,nes labai riebi mesa,uzkemsa kraujagysles.Negalima gerti limonado,nes celiulita skatina,negalima valgyti miltiniu produktu,nes tunkama.Vienu zodziu...As labai esu patenkinta savo keptuve.Ir dar tokiu 10nusipirkciau,jei pinigu tureciau daug biggrin.gif
Atsakyti
o man vyras vakar parnese 2 naujas TEFLONINES keptuves (viena maza, kita didele) 4u.gif . as manau, kad veziu galima susirgt nuo laaabaaai daug dalyku, o sveikiausia turbut butu isvis negyventi g.gif . o del to pranesimo kad, teflonas kenkia, tikriausiai nauda yra konkurentams, nes , manau, kad kitokias keptuves perka labai mazas procentas zmoniu, o konkurentai irgi nori uzsidirbti...
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad ir brangiausias keptuves reikia keisti bent jau kas metai, nes susibraižo teflonas ir tada išsiskiria nuodingos medžiagos. Tai va, nusiperki Maximoj „papigiaj“ tefloninę keptuvę, panaudoji pusmetį ir perki naują mirksiukas.gif
Nors mano bendradarbės vyras dirba Philip Morris, tai jie tuose cigarečių sukimo įrenginiuose prieš keletą metų teflonines dalis keitė kažkokiom kitokiom, atseit teflonas nesveika, o rūkyti tai jau sveika lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2007 01 12, 14:57)
O mes tai pirksim nauja teflonine keptuve, nes senoji jau susinesiojo  mirksiukas.gif turim ir ta sunkia (tipo labai gera ir "kruta", jei sprendziam pagal kaina), bet prie jos maistas limpa, kad ir kiek beikaitintum.. doh.gif 

Pavojingiausia yra gyventi  4u.gif
O europieciai dar ir sveikesni uz amerikonus  lotuliukas.gif nelabai as tikiu visais tais dalykais - viena diena mokslininkai sako viena, kita diena - kita, nespesi namie rakandu keisti..

drinks_cheers.gif Tiksliai pasakyta drinks_cheers.gif Aš irgi naudoju teflonines keptuves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2007 01 13, 16:55)
drinks_cheers.gif  Tiksliai pasakyta  drinks_cheers.gif  Aš irgi naudoju teflonines keptuves  bigsmile.gif

Naudojau ir aš. Ir labai džiaugiausi. Bet apie teflono grėsmę sveikatai jau kalbama seniai. Labiausiai mane pritrenkė faktas (deja neišgalvotas, o ištirtas Milano universitete, jį skelbė ir Pasaulio sveikatos organizacija), kad teflonas su maistu patenka į organizmą ir nusėda kaulų čiulpuose ir visam gyvenimui scare.gif cry.gif !!! Taip kad skaitosi, kad teflonines keptuves reikia keisti kasmet. O kiek gražaus pinigėlio tai suvalgytų g.gif g.gif g.gif !!! Tada jau geriau nusipirkti vieną gerą už 700Lt (bet "sveiką") negu kasmet po 100Lt išmesti ir dar rizikuoti susirgti.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2007 01 15, 17:10)
O as linkus tiket, kad teflonas - baubas  ax.gif  Tuo labiau, kad keptuves gana greit "pareina" O pamastymai, kad kenksminga gyvent, tau jau atsiprasau  g.gif Taip iseina, kad bet koki slamsta gali i save kist - gi vis tiek mirsi  tongue.gif Ir mokslininku analizes nieko nereiskia??


Ne apie tai kalba, reiskia, ar nereiskia ką mokslininkų analizės, bet.... Žinant Lietuvos žurnalistiką..... Rašoma tai kas užperkama, galima, kad ir geriausia daikta ispeikt, jei kas nors to paprasys uz atitinkama suma (nesakau, kad konkreciu atveju taip yra)
Asmeniškai aš irgi naudoju teflonine keptuve ir nesiskundžiu.. Nu mielai naudociau as ta super duper keptuvę už 700Lt, bet tikrai negaliu sau to leisti... Ir manau, kad dauguma negali...
Atsakyti
Tiesa drinks_cheers.gif As irgi naudoju ir naudosiu teflonines keptuves smile.gif Tai patogu ir praktiska smile.gif Perku geresniu firmu, bet brangiausia mano kepuve kainavo 150 litu 4u.gif
Atsakyti
Vakar užmečiau akį keliose parduotuvėse į keptuves, bet kitokių nei tefloninių net nebuvo.
Atsakyti
Vat tikrai idomu, kur yra pirkt kitokiu, nei tefloniniu? g.gif Nes as kiek ziurejau, tai irgi vien teflonines iskabintos... g.gif
Atsakyti
Jei teflonas kokybiškas(turi sertifikatą), tai tikrai nekenkia sveikatai ir galite naudoti tol, kol nesudrąskote(neįbrėžiate) dugno. Bet jei kalba eina apie keptuves, kurios yra ale tefloninės ir galima nusipirkti 3 už 9 lt, tai manau, kad apie sveikatą kalbėti jau nebereikia.
Atsakyti