Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterinė tomografija

Man darė Klaipėdoj Raudono kryžiaus ligoninėje,buvau paguldyta ,gal dėl to mokėti nereikėjo.
Atsakyti
Sveikutes. Visur cia forume ieskojau, bet niekaip neradau informacijos, kur Vilniuje geraiusiai pasidaryti kompiuterine tomografija? Man sake, kad yra kazkokia Kalvariju gatvej istaiga, bet nezinau kaip vadinasi, internete irgi niekaip neradau. Gal zinot kaa nors pavadinima. Minejo, kad ten pigiau nei grybo gatvej. Tik nezinau ar geriau, ar ta pati kokybe. g.gif
Pasidalinkit informacija. 4u.gif
Ar tiesa, cia vienoj vietoj radau parasyta, kad po kompiuterines tomografijos negalima trys metus paskui pastoti?????? g.gif verysad.gif Gal zinot po kiek laiko galima is tikruju nestuke.gif
Dekoju uz informacija. thumbup.gif
Atsakyti
Na, jau tikrai kažkas pajuokavo, kad negalima po kompiuterinės tomografijos pastoti. Nusiraminkit dėl to smile.gif
Atsakyti
keista, bet aš irgi tą patį skaičiau.. g.gif
Atsakyti
Mergaites, man taip pat paskyre kompiuterine ir eisiu darytis sausio 25ta diena smile.gif

Labai dziaugiuosi, kad gausiu ja nemokamai (nes, kad Santariskese stacionarams daro nemokamai yra GRYNA TIESA, tai teks atsigult dienai kitai) ir tada jau busiu rami...

Gal galit pasidalinti, kas esat jau dariusios, del ko jus siunte ir kokie rezultatai buvo? nes man labai baisu, kai gydytojas grieztai ziuri i mane ir gasdina... Pas mane prolaktino norma virsyta, rentgenograma kazka galvoj parode ir akiu dugnas nesvarus. Gydytoja sako, kad gali buti galvoj kazkas. Tikimybes nesako, ar ji didele ar ne, tik pasake grieztai, kad kuo skubiau reikia daryti... Tai taip gasdina blink.gif
Atsakyti
sveikutes,gal kas zinot kur klaipedoje daro makamai?nes as jau kuris laikas skundziuosi galva,kaskas yra negerai,prasau gydytojos padaryt nedaro nes vienakat jau buvo daryta,del migrenos irgi nesenei norejo daryt pagulde i ligonine bet eiles dideles buvo ,tai paleido nepadare,bereikalo pragulejau.gal privaciai butu galima,nes man kuo toliau tuo blogesne savijauta
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 13, 15:35)
sveikutes,gal kas zinot kur klaipedoje daro makamai?nes as jau kuris laikas skundziuosi galva,kaskas yra negerai,prasau gydytojos padaryt nedaro nes vienakat jau buvo daryta,del migrenos irgi nesenei norejo daryt pagulde i ligonine bet eiles dideles buvo ,tai paleido nepadare,bereikalo pragulejau.gal privaciai butu galima,nes man kuo toliau tuo blogesne savijauta


Aš gavau siuntimą iš neurologės, tik eilės apie 2 mėn, man darys vasario 25 (S.Nėries 3) ir nžn ar reiks mokėt ar ne g.gif
Turėtum reikalauti siuntimo unsure.gif , man labai prastai dėl galvos skausmų, nebegaliu net dirbt, prašaus iš darbo, bet kiek galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jura* @ 2008 01 14, 20:30)
Aš gavau siuntimą iš neurologės, tik eilės apie 2 mėn, man darys vasario 25 (S.Nėries 3) ir nžn ar reiks mokėt ar ne  g.gif
Turėtum reikalauti siuntimo  unsure.gif , man labai prastai dėl galvos skausmų, nebegaliu net dirbt, prašaus iš darbo, bet kiek galima  doh.gif

o kaip tau ta galva skauda?man tai pripazino migrena,bet dabar kaskaip tirpt pradeda galva nei is sio,kaskokia ji sunki,nemoku paaiskint,jau tikrai baisu daros,eisiu 17d pas gydytoja
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 15, 04:36)
o kaip tau ta galva skauda?man tai pripazino migrena,bet dabar kaskaip tirpt pradeda galva nei is sio,kaskokia ji sunki,nemoku paaiskint,jau tikrai baisu daros,eisiu 17d pas gydytoja


Kas dėl galvos, tai sesuo kažkada darėsi raudonajam kryžiui.
Aš vasaros gale dariausi stuburo viršutinę dalį, Klaipėdos universitetinėj (miesto ligoninė). Buvo rimtos problemos, laukti nebuvo kada, siuntimo nedavė, atseit duos čia kiekvienam. doh.gif Nuvarėm tiesiai ten, maniškis tiesiai į kabinetą, 200 ant stalo ir po keleto minučių jau buvau tiriama. Tai vat. Įdomu ir iš kur pas juos "eilės". g.gif O šiaip tai buvo pikta. Blyn, moku mokesčius, o to ko reikia - negaunu. bash.gif
Miesto ligoninėj yra du kurie daro - vyras ir moteris. Sako, geriausia vyras. g.gif

http://www.ve.lt/?ru...p;id=1088438605
Atsakyti
Medicinos diagnostikos centre Grybo g. aišku mokama, bet eilių nėra, o jei yra siuntimas, tai dalį kompensuoja ligonių kasos, vietoj 370 sumokejau 250.
Atsakyti
Man dare kompiuterine tomografija nemokamai Greitosios pagalbos ligoninej, taciau mane atveze su greituke blogos bukles
Atsakyti
Reikia man stuburo apacio tomografija pasidaryti... nes kas pora menesiu uzeina skausmai, kad net vaikscioti sunku, duria nerva, skausmas eina i kluba is ten zemyn koja iki pat kulno. man mokykloje stuburas buvo iskrypes, lankiau kazkiek baseina, bet po to svarmenis kilnojau, tai dasidejo matyt, po mokyklos neliko sportines veiklos, tai po poros metu ir prasidejo linksmumai, dar i kacialka,, po to kazkur pasitempiau... ir turiu beda... kas pora menesiu....
buvau poliklinikoj tai issisaipe visaip, suprask, kysio nori, lazdu joms, o ne kysio, uz toki darba... siaip ne taip RENTGENA padare, vel kazka neaiskaus sumekeno, dave kazkokias mankstas su kazkokiu vaistu reklama ant to lankstinuko, bet aisku tos mankstos ne tam dalykui tinkamos...

zodziu, planuoju daryti tomografija, kiek tai galetu kainuoti be poliklinikos pagalbos, kur patartumete darytis Vilniuje, girdejau neblogai kazkur Jeruzalej kazkokia klinika yra? O kur po to kreiptis del rezultatu analizes ir gydymo: mankstu, masazu baseinu ir t.t.
Atsakyti