Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

QUOTE(Fauna123 @ 2011 09 02, 10:20)
esu ne viena karta girdejusi tiek is pazistamu, tiek is seimos nariu, jog daznas atvejis bunant  nestuke.gif  sirgti menesinemis. jei jau pasireiskia kokie pozymiai, kodelgi nepadarius nt del ramybes  smile.gif  as tai esu is tokiu - visiskai be kantrybes, jei kokia abejone kankina , tai grebiuosi testuko, kad patenkint savo smalsuma  blush2.gif parasyki kaip sekesi. linkiu sulaukti norimo ir laukiamo atsakymo  4u.gif

nu gaila,bet nt neigiamas.tik krutine lb skaudi ir pykina,ypac kai bunu mazai valgius. bet vadinasi visi sie apgaulingi pozymiai tikriausiai del geriamu kt g.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes biggrin.gif jungiuosi bent trumpam pas jus.Taigi si karta man mmm ne tokios kaip turetu buti is tikruju.net nejutau kada jos atejo ir kad yra nors tiesa sakant nezinau ar tikrosios.jokio skausmo taip nebudavo ir labai labai negausios.beje bt 36.7 4 ale menesiniu diena blush2.gif ir dar toks sleikstuliukas islikes nemazas.ir dar vienas kalusimelis gimdos kaklelis pries mmm turi buti pakiles ar nusileides? g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
Na as cia ir apie savo paranoja noreciau pasidalint ir Jusu nuomoniu isklausyt.
Taigi, jau pora savaiciu jauciuosi labai keistai, vis maudzia atrodo kaip ir kiausides, vakarais temperatura pakyla, labai jautri pasidariau viskam, net ziuredama kvailus serialus verkiu (myli grazu, susipyko gaila ir t.t), valgau laaabai daug kartu dienoj ir nezmoniskom porcijom, veido oda kazkokia papilkejus, spuogu atsirado ant kaktos (nors gyvenime niekad spuogu neturejau), net usiukai zelt pradejo blush2.gif sakyciau hormonu pagausejo organizme. Galvoju, gal nescia, taciau mm buvo abu menesius po lytiniu santykiu. Nezinau, ka galvot. Jei laukciausi, Tai dabar kaip ir 9 savaite butu, bet krutines neskauda, nepadidejus ji. Nezinau. Gal kam nors panasiai buvo? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrazina @ 2011 09 07, 13:57)
Sveikos. smile.gif
Na as cia ir apie savo paranoja noreciau pasidalint ir Jusu nuomoniu isklausyt.


Rekomenduoju išsitirti skydliaukės hormonus. Greičiausiai kalti jie.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2011 09 07, 16:15)
Rekomenduoju išsitirti skydliaukės hormonus. Greičiausiai kalti jie.



Dekui uz patarima. Pabandysiu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės norėjau paklausti jūsų nuomonės jau keletą mėnesių mėnesinės labai keistos 1 diena normaliai daugiau tik pateplioja3-4 dienas ir dingsta ši karta susirgau, truputi maudė pilvą 1 diena stipriau sekančias tik vos vos patepliojo beveik nieko nebuvo ir po 3 dienų dingo. rytais ir netik pykina net 1 kartą vėmiau, maudžia krūtinę, padidėjo Montgomerio liaukos (aplink areolę esantys spuogeliai). Kartais skauda galvą , tapau dirgli. labai greitai priaugau 2-3 kilogramus šeip man svorio priaugti yra abai sunku,praktiškai neįmanoma, kad ir ką vallgyčiau. ar įmanoma, kad galiu būti nėščia? Po kiek laiko nėštumo pajuntamas svorio priaugimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fibse: 09 spalio 2011 - 17:26
QUOTE(mazulyte27 @ 2011 09 01, 22:03)
na aciu, tikiuosi tikrai jis kada pasirodys, dabar ir ant dienu tureciau susirgti, pagal viska ryt, bet manau kad taip ir bus, na bet viltis durniu motina soske.gif o matai pas ginekologa kolkas negaliu nueit katik pradejau gyvent ispanijoj dar nesusitvarkiau cia su daktarais , tai jai kas reiks skubeti blush2.gif
Papildyta:
na smagu girdet kad jai taip pasiseke ir vaikeliui jau 2metukai saunu smile.gif

sveikos , na o man ir pavyko, as laukiuosi jau daugiau nei du menesiukus nestuke.gif 4u.gif sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(Fibse @ 2011 10 09, 17:24)
Sveikutės norėjau paklausti jūsų nuomonės jau keletą mėnesių mėnesinės labai keistos 1 diena normaliai daugiau tik pateplioja3-4 dienas ir dingsta ši karta susirgau, truputi maudė pilvą 1 diena stipriau sekančias tik vos vos patepliojo beveik nieko nebuvo ir  po 3 dienų dingo.  rytais ir netik pykina net 1 kartą vėmiau, maudžia krūtinę, padidėjo Montgomerio liaukos (aplink areolę esantys spuogeliai).  Kartais skauda galvą , tapau dirgli. labai greitai priaugau 2-3 kilogramus  šeip man svorio priaugti yra abai sunku,praktiškai neįmanoma, kad ir ką vallgyčiau. ar įmanoma, kad galiu būti nėščia? Po kiek laiko nėštumo pajuntamas svorio priaugimas?


Testa pasidaryk ir bus viskas aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulyte27 @ 2011 10 09, 21:20)
sveikos , na o man ir pavyko, as laukiuosi jau daugiau nei du menesiukus nestuke.gif  4u.gif  sekmes visoms


Vajei, kaip aš panašiai jaučiuosi doh.gif ir vis mąstau,kad gal su kepenim kas ar su tulžim ar su žarnynu, tik kad pilvas pakilęs ir kietas ir ištisai tempiantis. Taip silpna nuolat, kad jau nebenormalu, eisiu pas gydytojus. Nors sirgau mmm tik lengvesnės jos, tarsi su skaidriom išskyrom, be jokių krešulių...problema didžiausia pilvo maudimas nuolatinis ir nesveikas pykinimas... blink.gif nperiklausomai nuo paros laiko...jau taip prastai,kad net ne pas savo ginekologę eisiu verysad.gif bet nebeįmanoma tokiu nedarbingumu gyventi...o ir pilve kažkas darosi...nesmagu...bandžiau apsimesti,kad viskas gerai, bet po kelių valandų geros savijautos, prasideda blogumo džiaugsmai. Testo nesidariau, nes kokia prasmė, jei sirgau. SU vyru nė nepamenu,kada mylėjomės, prieš gerus du, o gal daugiau mėn. Tai nerealu lauktis tiek laiko ir nežinoti...įtariu,kad pervargau nuo esamo krūvio
nėra taip buvę dar unsure.gif
net neįsivaizduoju, kas tai verysad.gif tikiuosi,kad po kelių valandėlių jau bent kažkas paaiškės unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti