Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

Savaitgalį susinervinau, kad celiulitas. Atitinkamai ėmiausi veiksmų - minimalus sportas šioks toks, šveitimas su šepečiu, rasos anticeliulitinis kremas, mitybos korekcija. Nu tai šiandien draugas čiupt už užpakalio sako ką pasidarei? bigsmile.gif gal ne anticeliulitinis poveikis pasijuto, bet kažkokie rezultatai jau reiškiasi thumbup.gif
Atsakyti
O tos tympos geros tikrai? kokie rezultatai po ilgesnio nesiojimo? nes as dabar susigundziau isbandyt jas, bet vis dar dvejoju verta ar ne leist pinigelius? g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(jilin @ 2014 01 23, 19:45)
Gal bus aktualu įmetu nuorodą į straipsnį apie 10 efektyviausių kovos būdų su celiulitu http://lieknejimocen...ory/celiulitas/
Sakyčiau reikia imtis viso komplekso norint greičiau atgauti kojyčių grožį smile.gif

Aš vienu metu ėmiausi masažo namuose, kontrastinių dušų, diafragminio kvėpavimo, kavos įvyniojimų ir dar liekninančių - anticeliulitinių kelnių efektas buvo smile.gif kol nepastojau ir sustojau visa tai dariusi  blush2.gif
O anticeliulitines kelnes radau gerules, oda jau po savaitės buvo švelnutė http://lieknejimoapr....lt/?page_id=71


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle45: 06 balandžio 2014 - 16:29
As nesioju jas 1,5 metu. Pirkau s/m, dabar po gimdymo mano jau L dydis, bet vis dar telpu, vis dar gerai atrodo. Galioja jos apie 100 skalbimu-rankomis. Efektas yra, celiulitas mazeja, bet visiskai 100proc. neisnyksta (jo kol kas niekas 100proc. nesugeba panaikinti) , bet sumazejes buvo ryskiai. Aisku dabar po gimdymo vel viska pradeti nuo pradziu teks... O tingisi doh.gif

QUOTE(egle45 @ 2014 04 06, 17:28)
O tos tympos geros tikrai? kokie rezultatai po ilgesnio nesiojimo? nes as dabar susigundziau isbandyt jas, bet vis dar dvejoju verta ar ne leist pinigelius?  g.gif  g.gif  g.gif
Papildyta:


Atsakyti
QUOTE(egle45 @ 2014 04 06, 17:28)
O tos tympos geros tikrai? kokie rezultatai po ilgesnio nesiojimo? nes as dabar susigundziau isbandyt jas, bet vis dar dvejoju verta ar ne leist pinigelius?  g.gif  g.gif  g.gif
Papildyta:


Bandziau ir as anticeliulitines timpas, mano modeliukas buvo skirtas vasarai, toks http://lieknejimoapranga.lt/?p=106 tik pirkau jas Lieknejimo centre. Patiko tai, kad paslepia pilvuka ir prie visokios aprangos tinka, sportuojant greit prakaitas isgaruoja. O celiulitas irgi sauniai mazeja. Nors timpom neapsiribojau - sportavau lieknejimo centre, pradejau sveikiau maitintis ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,

As praejau mazdaug 30 masazu su Roll Shaper, pradzioj 3 kart per sav, paskui 2 kart. Pas mane celiulitas buvo nemazas, nereikia spausti kad matytum, akivaizdu per atstuma! Spalio menesi, jau pradejau baisetis savimi. doh.gif
Tai daugiau nieko nieko nedarant, jokiu pilingu, kremu, dusu kontrastiniu, nei sportu, celiulitas zymiai sumazejo. Dar jegu buciau kartu pilingavusis, krema po masazo koki panaudojus, garantuotai buciau zymiai grazesne, kazkaip patingejau... blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gandre*: 08 balandžio 2014 - 09:53
QUOTE(Gandre* @ 2014 04 08, 09:50)

Kokiame salone darėtės? Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2014 04 08, 10:38)
Kokiame salone darėtės? Kokia kaina?


Dariausi kuris arciau namu, tai Studio figura, Azuolyno gatvej, Kaune. Bet dabar maciau akcija ir akropolio kazkokiam salone per beta.lt.
Atsakyti
QUOTE(jilin @ 2014 04 07, 22:22)
As nesioju jas 1,5 metu. Pirkau s/m, dabar po gimdymo mano jau L dydis, bet vis dar telpu, vis dar gerai atrodo. Galioja jos apie 100 skalbimu-rankomis. Efektas yra, celiulitas mazeja, bet visiskai 100proc. neisnyksta (jo kol kas niekas 100proc. nesugeba panaikinti) , bet sumazejes buvo ryskiai. Aisku dabar po gimdymo vel viska pradeti nuo pradziu teks... O tingisi  doh.gif


Tai puiku tada, as jau uzsisakiau, dabar nekantrauju isbandyt. rolleyes.gif Kibau as gerai i sita celiulito reikiala, pagalvojau, noriu vasaros su sortukais, suknelem ir maudymosi kostiumeliais! bigsmile.gif tai dabar uzsisakiau tas tympas, dar nusipirkau rasa anticeliuliti krema, einu i sporto kluba 3 kart per savaite maziausiai (jei iseina daugiau), darau iskrovos dienas, nu visa kruva dalyku zodziu...tikiuosi, kad iki vasaros bus kojos kaip pas gazele! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
As vakar perskaiciau kelias temas Celiulitas ir supratau, kad jeigu visko nesiimsiu bus liudna 4u.gif
Todel imsiuosi visko:
2 kart/sav masazas Rollshaper,
2/3 kart/sav kavos pilingas,
Kasdien pratimai pilvui, kojom ir sedmenims, masazas su taurele, ir rasa kremas.
Dar reiketu iterpti sporto kluba, bet netelpa dienoje kol kas doh.gif
Turiu du menesius! ziuresim kas gausis 4u.gif

Beje norejau paklausti, kas naudojat Rasa anticeloiulitini krema. Jis su tokiu plastmasiniais sereliais, jus jais ir masazuojat? ar tik isitepat su jais, o po to jau su rankom isitrinat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gandre*: 09 balandžio 2014 - 08:59
QUOTE(Gandre* @ 2014 04 09, 08:58)
As vakar perskaiciau kelias temas Celiulitas ir supratau, kad jeigu visko nesiimsiu bus liudna  4u.gif
Todel imsiuosi visko:
2 kart/sav masazas Rollshaper,
2/3 kart/sav kavos pilingas,
Kasdien pratimai pilvui, kojom ir sedmenims, masazas su taurele, ir rasa kremas.
Dar reiketu iterpti sporto kluba, bet netelpa dienoje kol kas  doh.gif
Turiu du menesius! ziuresim kas gausis  4u.gif

Beje norejau paklausti, kas naudojat Rasa anticeloiulitini krema. Jis su tokiu plastmasiniais sereliais, jus jais ir masazuojat? ar tik isitepat su jais, o po to jau su rankom isitrinat?


As irgi zsibreziau,kad per du menesius turi viskas buti padaryta! mirksiukas.gif vakar kaip tik nusipirkau ta rasa krema, saldomaji, nes to sildomojo pabijojau kazkaip, daug komentaru radau, kad degina jis biskiuka, tai nezinau...galvojau nuo saldomo pradesiu. Ir man tai patinka jis, taip lengvai saldo, skaniai kvepia. As is pradziu issitepu taip, kad nesusigertu viskas, o tada tuo sepeciu 10 min masazuoju. Ir sugalvojau viena diena su taurelem, kita su tuo rasa kremu. Irgi visa kruva priemoniu naudoju, kojas skauda nuo sporto jau. biggrin.gif biggrin.gif Bet tik i gera viskas zinau, tikiu, kad su sitiek priemoniu tikrai iki vasaros bent kazkiek sumazes! Dar kai tas tympas gausiu, parasysiu, kokie rezultatai... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egle45 @ 2014 04 09, 09:55)
As irgi zsibreziau,kad per du menesius turi viskas buti padaryta!    mirksiukas.gif  vakar kaip tik nusipirkau ta rasa krema, saldomaji, nes to sildomojo pabijojau kazkaip, daug komentaru radau, kad degina jis biskiuka, tai nezinau...galvojau nuo saldomo pradesiu. Ir man tai patinka jis, taip lengvai saldo, skaniai kvepia. As is pradziu issitepu taip, kad nesusigertu viskas, o tada tuo sepeciu 10 min masazuoju. Ir sugalvojau viena diena su taurelem, kita su tuo rasa kremu. Irgi visa kruva priemoniu naudoju, kojas skauda nuo sporto jau.  biggrin.gif  biggrin.gif  Bet tik i gera viskas zinau, tikiu, kad su sitiek priemoniu tikrai iki vasaros bent kazkiek sumazes! Dar kai tas tympas gausiu, parasysiu, kokie rezultatai... 4u.gif  4u.gif


As irgi visokiu kremuku, aliejuku nuo celiulito prisipirkusi. Esu nuspipirkusi ir tokias timpas nuo celiulito. Man tai jos patinka ir slaunys tikrai kokiais 2 cm. suplonejo. biggrin.gif As tai jas po namus ir kasdienai nesioju.
Vakar i sporto kluba uzsirasiau. Ir iskilo man klausimas - kazin, ar sporto klube intensyviai sportuojant tokios timpos butu patogios? Gal kas jau turite patirties? Arba galite patarti kokios tada patogiausios rolleyes.gif ?
Atsakyti
[quote=Adele95,2014 04 11, 09:49]
As irgi visokiu kremuku, aliejuku nuo celiulito prisipirkusi. Esu nuspipirkusi ir tokias timpas nuo celiulito. Man tai jos patinka ir slaunys tikrai kokiais 2 cm. suplonejo. biggrin.gif As tai jas po namus ir kasdienai nesioju.
Vakar i sporto kluba uzsirasiau. Ir iskilo man klausimas - kazin, ar sporto klube intensyviai sportuojant tokios timpos butu patogios? Gal kas jau turite patirties? Arba galite patarti kokios tada patogiausios rolleyes.gif ?
[/q

O kaip celiulito pozymiai? sumazejo su tom tympom? Ir per kiek laiko slaunys suplonejo? As tai su tom tympom ir po namus vaikstau ir i sporto kluba einu, bet jei atvirai man paparstos kelnes patogesnes kazkaip anksciau budavo, kol dar tu tympu neturejau bet cia kaip kam, manau, tympos irgi turetu tikti sportui, svarbiausia, kad patogios! mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle45: 11 balandžio 2014 - 19:44