Įkraunama...
Įkraunama...

Pasvaliečių plepesiai :)

Sveikos,

Tikrai gaila tos merginos ir jos vaikelio verysad.gif

O as nusipirkau pagaliau greitpuodi thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Oras lyginant su tuo koks buvo visai pusetinas bigsmile.gif Pasiblaskem po lauka, Evitos 6 pomidorus isgabenom i siltnami ax.gif Ale su pomidorais busiu persistengus, kai dvest pradejo atsejau, daba ziuriu tie tremtiniai siltnamy visai neblogai gyvena g.gif Siandien pirmus ridisiukus isroviau, da maziukai bet jau valgomi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2015 04 18, 12:34)
Laba  4u.gif Oras lyginant su tuo koks buvo visai pusetinas  bigsmile.gif Pasiblaskem po lauka, Evitos 6 pomidorus isgabenom i siltnami  ax.gif Ale su pomidorais busiu persistengus, kai dvest pradejo atsejau, daba ziuriu tie tremtiniai siltnamy visai neblogai gyvena  g.gif Siandien pirmus ridisiukus isroviau, da maziukai bet jau valgomi  ax.gif

Mes irgi vakar ridisiukus jau ragavome.Nors vaikams pirmieji atiteko smile.gif
Man reiktų 2 savo ankstyviausius pomikus ištremt jau šiltnamin,ale bijau dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute123 @ 2015 04 18, 08:34)
Labas rytas Naujuose namučiuose 4u.gif  4u.gif  4u.gif
kaip faina, savaitgalis thumbup.gif  thumbup.gif  reiks siekti turgelį smile.gif
o jei kalbam apie šepetį, tai mano nepakeičiamas šis
http://www.topshop.l...o_rinkinys.html

Oi ne nenoriu tokio aš biški pedantė tai man nepatinka tie spurgai pas mama plaunu pusę palieka dulkių, o perbraukus su popieriniu rankšluosčių per grindis purvinas pasidaro popierius va taip ir išvalymas vadinasi doh.gif

O apie kokia mergaite kalbat aš nieko nežinau jaučiuosi kaip iš medžioiškritusi blush2.gif
Atsakyti
Laba diena, tinginio diena doh.gif nors gal reiketu kazkaip prisiverst kelis darbus pasidaryt, namus apsikuopt g.gif arba ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 04 18, 14:30)
O apie kokia mergaite kalbat aš nieko nežinau jaučiuosi kaip iš medžioiškritusi  blush2.gif

čia apie Linkuvos 22-metę... http://www.delfi.lt/...s.d?id=67735834
Atsakyti
Pas mane baltos misraines vakarelis :-D i da nervu vakarelis, siandien kaip tik ta diena kai galeciau dieda nukalt, deja diena baigiasi, ryt jau busiu atsileidus biggrin.gif
Atsakyti
Kas nori maistelio savo katei, registruojasi cia:
http://www.purinaoneissukis.lt/
Atsakyti
Labas rytas. Joniskelio turgeli apsilankiau, nusipirkau maisu tokiu specialiu kuriuose kieme pomidorai augti gali, dabar man reik pomidoru daigu :-D apie anuos nenusimanau nieko biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, prasivilkom per miesta. saltas vejas. zandai kaista dabar.
kazin miesto centra vel tuais akmenim klos g.gif doh.gif

Reik eiti pica minkyti, seimyna uzsiprase...

Gal kuri turite paskolinti zalia bliuskute ir zalias timpas ant 135-140 ugio? Gretai sokiams reiks buti varlyte ale apsiversdama niekur nerandu nieko zalio doh.gif

QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 09:54)
Labas rytas. Joniskelio turgeli apsilankiau, nusipirkau maisu tokiu specialiu kuriuose kieme pomidorai augti gali, dabar man reik pomidoru daigu :-D apie anuos nenusimanau nieko  biggrin.gif

kas per maisai tokie? juos turgelyje pardavineja?
Atsakyti
Laba 4u.gif As irgi turgeli aplankiau ax.gif Dabar bulkutes pagal nauja recepta kepu, nu jau nezinodama teslos, kad uzsiminkiau, tai daba visokius variantus isbandyt teks biggrin.gif
Atsakyti
va tokio tipo, dabar sugalvojom is vis mano ta darziuka panaikint, dar tokiu kelis maisu nupirksim ir viska juose auginsim. i viena maisa 3 pomidorai telpa auginimui.
user posted image
Atsakyti