Įkraunama...
Įkraunama...

Pasvaliečių plepesiai :)

QUOTE(dovilepp @ 2015 04 19, 12:26)
Laba diena, prasivilkom per miesta. saltas vejas. zandai kaista dabar.
kazin miesto centra vel tuais akmenim klos  g.gif  doh.gif

tikrai taip doh.gif blink.gif wacko.gif kaip man tai nepatinka g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 14:00)
va tokio tipo, dabar sugalvojom is vis mano ta darziuka panaikint, dar tokiu kelis maisu nupirksim ir viska juose auginsim. i viena maisa 3 pomidorai telpa auginimui.
user posted image

geras, kokie idomus. nebuvau tokiu maciusi

QUOTE(kristute123 @ 2015 04 19, 14:03)
tikrai taip doh.gif  blink.gif  wacko.gif kaip man tai nepatinka g.gif  schmoll.gif

ojej .as dar naiviai tikejausi, kad bus normalus saligatvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 10:54)
Labas rytas. Joniskelio turgeli apsilankiau, nusipirkau maisu tokiu specialiu kuriuose kieme pomidorai augti gali, dabar man reik pomidoru daigu :-D apie anuos nenusimanau nieko  biggrin.gif



O kokie faini tai kaip aš nemačiau, matyt, kai nežinau kam reikalingi, tai neatkreipiau dėmesio. Po kiek prašė, jetus kaip fainai aš jau mintyse braškes sodinu ir auginu:)
Atsakyti
Kazko manes tie maisai nezavi g.gif blush2.gif Tik esu girdejus, kad siltnamy panasiuos maisuos pomidorus augina g.gif Bet i 1 maisa, kur 3 pomidorus sukist nerealu, kai rekomenduojama atstumas tarp pomidoru apie 0,5m g.gif
Atsakyti
Mano be skyliu sonuose, o del atstumo mano mama serga gigantomanija ir sodindama pomidorus taip sukisa vienas salia kito, kad gaunas vos ne per sprindi. Mano maisai dvigubai platesni ir ne tokie auksti kaip paveikslely, nu isbandysiu ir rudieni bus aisku ar pasiteisins.
Mano senis suni namo partempe, arba as iseisiu is namu arba ji nuzudysiu... Smirda visas, myscioja visur, ai einu paverkt
Atsakyti
Labas mergaites mirksiukas.gif liuks savaitgalis,geras oras thumbup.gif penktadieni lekte ir begte po Panevezi,masinai kabli dejo 6 val,galvojau nusizudysiu biggrin.gif vos vaika spejau pasigriebti is drazelio.Vakar ir siandien kuriau druzba ir susipjoviau senojo siltnamio pagalius,valio man vienas galas iskuoptas thumbup.gif
Vaikinas ko tai i ligoni panasus,bet sako kad niekas neskauda,manykim mamai paranoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkiukas: 19 balandžio 2015 - 17:43
QUOTE(lorkiukas @ 2015 04 19, 18:42)
Vakar ir siandien kuriau druzba ir susipjoviau senojo siltnamio pagalius,valio man vienas galas iskuoptas  thumbup.gif 

A naujasis jau stovi? bigsmile.gif
Atsakyti
labas ax.gif man Rusne i lova vakariene atnese, tai ryju dabar biggrin.gif skrudintas batonas su nutela, varskes suris ir mandarinai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lorkiukas @ 2015 04 19, 18:42)
Panevezi,masinai kabli dejo 6 val,galvojau nusizudysiu  biggrin.gif 

tai dabar dar ir su masina kazka tampysi? lotuliukas.gif 6 val.dejo? blink.gif muset neturejo ka veikt visa diena lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 17:32)

Mano senis suni namo partempe, arba as iseisiu is namu arba ji nuzudysiu... Smirda visas, myscioja visur, ai einu paverkt

taigi faina gyvuneliai lotuliukas.gif koks dvarniaska? namuose? ta prasme viduj?
Atsakyti
Dovilepp, prasiknisau pas Evita radau timputes, bet tokios salotines spalvos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 19 balandžio 2015 - 18:18
Suo rusu spanielis, mazas todel laikinai namie pagyvens, bet paskui komandiruosim laukan.
Na panos koki atradima atradau. Vakar vyro draugas pasake, kad kepa vistu sirdeles kaip saslykus, mes siandien pabandem ir likau labai suzaveta, nu kaip skanu, tik reik paskrudint. Sakes niekad nebuciau sugalvojus, kad taip skanai iskepa. Marinavau su majonezu.
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 19:32)
Suo rusu spanielis, mazas todel laikinai namie pagyvens, bet paskui komandiruosim laukan.
Na panos koki atradima atradau. Vakar vyro draugas pasake, kad kepa vistu sirdeles kaip saslykus,  mes siandien pabandem ir likau labai suzaveta, nu kaip skanu, tik reik paskrudint. Sakes niekad nebuciau sugalvojus, kad taip skanai iskepa. Marinavau su majonezu.

Esu kepus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2015 04 19, 19:32)

Na panos koki atradima atradau. Vakar vyro draugas pasake, kad kepa vistu sirdeles kaip saslykus,  mes siandien pabandem ir likau labai suzaveta, nu kaip skanu, tik reik paskrudint. Sakes niekad nebuciau sugalvojus, kad taip skanai iskepa. Marinavau su majonezu.

tikiu bigsmile.gif noriu išbandyti ax.gif
Atsakyti