Įkraunama...
Įkraunama...

Belgijos lietuvaitės

na kadangi pabaigiau temą, tai va, nauja smile.gif
Atsakyti
smile.gif nauji namuciai. Kur kokia nuotrauka belgijos Grange;)
Atsakyti
aha, aš irgi pasigedau gražaus temos viršelio biggrin.gif
Atsakyti
tai, kad tas pirmas psl greit nusiverčia, a kas daugiau į jį bežiūri? blush2.gif biggrin.gif kažkaip. tingėjau ieškot blush2.gif nesupykit jau gal labai
arba greit priplepėt reikia (ne tai kaip ana 2 metai) ir tada bus nauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 04 16, 19:09)
tai, kad tas pirmas psl greit nusiverčia, a kas daugiau į jį bežiūri?  blush2.gif  biggrin.gif  kažkaip. tingėjau ieškot  blush2.gif nesupykit jau gal labai
arba greit priplepėt reikia (ne tai kaip ana 2 metai) ir tada bus nauja  biggrin.gif


jooo, mušam mes čia plepėjimo rekordus, turbūt... cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2015 04 16, 19:12)
jooo, mušam mes čia plepėjimo rekordus, turbūt...  cool.gif  lotuliukas.gif

nuu.. nors dar ne jaučiu, buvo viena tema kur 3 su biškiu man atrodo tęsės.. na nedaug kalbų buvo.. db ir kai visi fb turbūt, mažiau čia. nors man tai patinka SM. labiau nei fb.. pokalbiams, turiu omeny.
nebent nori ką privačiai..
Atsakyti
Na as facebook turiu tik grange ir Alateja thumbup.gif
As tikriausai nedraugiska atrodau dabar galvoju doh.gif doh.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 04 16, 19:28)
nuu.. nors dar ne jaučiu, buvo viena tema kur 3 su biškiu man atrodo tęsės.. na nedaug kalbų buvo.. db ir kai visi fb turbūt, mažiau čia. nors man tai patinka SM. labiau nei fb.. pokalbiams, turiu omeny.
nebent nori ką privačiai..


FB toj bendroj grupėj man irgi neįdomu, tik dėl vežėjų tvarkaraščių sėdžiu biggrin.gif

ai, gal kam reikia Maxi Cosi autokėdutės 9-18 kg, visa info į až 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aksioma @ 2015 04 16, 19:48)
Na as facebook turiu tik grange ir Alateja thumbup.gif
As tikriausai nedraugiska atrodau dabar galvoju doh.gif  doh.gif  gun_smilie.gif


tai tada aš irgi nedraugiška, nes irgi tik tave ir grange turiu kontaktuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 16 balandžio 2015 - 19:53
Na tai manau reikia daryti tokias isvadas, kad mes tiesiog svarbiausios thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2015 04 16, 20:03)
Na tai manau reikia daryti tokias isvadas, kad mes tiesiog svarbiausios thumbup.gif  clap.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
nors aš turiu ir daugiau iš šios grupės, bet ne tą turėjau omeny, kad čia labiau patinka, na ne tik belgaičių temą rolleyes.gif apskritai fb nebent grupėse kur pažįsti daugiau kalbėt, o taip tai ten kažko labai neatvirauji. arba per asmenines.
Atsakyti
Na aš ir taip manau. blink.gif
Atsakyti
Ojoj tokia mieganti temute buvo, ir kad prisnekejot cia wink.gif
As irgi noriu su visomis FB draugauti ir i ta uzdara grupe smile.gif
Eisiu matyt ieskot prie ko prisiplakt wink.gif

grange - aha buvom colruyte nossegeme, dar kai parasei kad vienas nepatenkintas buvo tai grynai mes lotuliukas.gif Ko neuzkalbinai? As per juos tai nieko ir nematau aplink blush2.gif
Atsakyti