Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(Tybuka @ 2015 07 30, 10:08)
Man tai isvis vezi varo, kai kas nors pradeda aiskinti, kaip ir ka ir kodel to ar ano negalima ar reikia valgyti  wacko.gif
Todel as daznai niekam nepasakoju nei ka valgau, nei kaip sportuoju..

drinks_cheers.gif

Man tai biski pavydas, kad kaimo dama gali valgyti, ka panorejusi, o kg nesikabina. As visai mielai kada nors pica vakarienei "suraitociau", ale beda, kita diena dzinsai turbut per siauri butu biggrin.gif Juokauju, zinoma.
Ir kas cia tokio jau baisiai nesveiko Kaimo damos mityboje??? Parase zmogus, ka viena diena valge, tai nereiskia, kad taip maitinasi.
A, jum labai jau lengva "ant" darzoviu gyventi? Man ne. Kas pica vakare, kas morengus (kruva cukraus), kas saldumynus pietums, o kam tik zoles ir sakneles. Ai, bile gerai butu.
Apskritai, pasaulis nuprotejes del valgio ir paskui lieknejimo. Turbut karas bus, kad tokius durnumus (as irgi jiems priklausau) istaisytu. Nebutu, ka esti, tai butume laimingi, jei apskritai, ka gautume. O dabar... ispindejimas.
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 07 30, 11:36)
Ir kas cia tokio jau baisiai nesveiko Kaimo damos mityboje??? Parase zmogus, ka viena diena  valge, tai nereiskia, kad taip maitinasi.

A, jum labai jau lengva "ant" darzoviu gyventi?


Na bet, jei tai butu gerai, tai nerasytu, kad vos kojas pavelka biggrin.gif

Man tai butu lengva, bet mano B megejas visokiu saldumynu ir tt..
Man reikia irgi labai ziureti ka dedu i burna, nes atrodo ir nuo oro storeju.. Is numestu 16kg prilipo vel kokie 4 tai tikrai doh.gif Bet nieko, as galiu cool.gif

O tu man vakar rasei i Whatsapp?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 30 liepos 2015 - 11:47
QUOTE(Tybuka @ 2015 07 30, 11:46)
Na bet, jei tai butu gerai, tai nerasytu, kad vos kojas pavelka  biggrin.gif

Man tai butu lengva, bet mano B megejas visokiu saldumynu ir tt..
Man reikia irgi labai ziureti ka dedu i burna, nes atrodo ir nuo oro storeju.. Is numestu 16kg prilipo vel kokie 4 tai tikrai  doh.gif Bet nieko, as galiu  cool.gif

O tu man vakar rasei i Whatsapp?

As tau per skypa parasiau smile.gif

Taigi ji kojas nuo darbo/uzimtumo/uzsiemimu ir kitokiu veiku vos pavelka. O gal biski ir pasirigrti nori: va, mergos, as valgau viska ir liekneju smile.gif Ai, valgo turbut mazom porcijom. Ne kiekvienam tai duota.
Man svoris ir apetitas pradeda augti vien nuo minties ir pasiryzimo, kad siandien to nevalgysiu ar mazai valgysiu, ar tik 500 kcal. Aha...iki pirmo kasnio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 07 30, 11:51)
As tau per skypa parasiau smile.gif


Supratau. Pasijungsiu veliau 4u.gif
Atsakyti
Na ir as taip supratau, kad Kaimo dama norejo pasakyt, jog del uzimtumo valgo kas po ranka papuola, bet tai nereiskia, kad taip istisai maitinasi.
Mano gyvenime irgi kai buna tokiu momentu, tai nesvarbu ka bevalgyciau svoris visvien kris del lakstymo ir patiriamo streso. Tik po kurio laiko labai pasijaucia ant "ragu ir nagu", t.y. suprasteja plauku, nagu, odos bukle smile.gif
Kiausinius megstu ir as, ir mano mazyle. O piena ir pieno produktus mazoji ypac megsta, o man momentais - tai valgau, tai ne.
Siandien pas mus vejuota ir salta kaip rudeni brrr....
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 07 30, 08:40)
Labas rytas
O koks tikslas pieno ir jo produktu atsisakyti?
Reaguoju i ta, atsisakau, reaguoju i dar kazka atsisakau. Tai kas liks valgyti? g.gif  O maitintis tik kazkokios vienos grupes maisto produktais tikrai nera sveika. As skaitau, kad reikia visko po truputi.

pirmiausia kalbu isskirtinai tik apie piena.
antra, ar daznai normalus sveikas zmogus taip i viska reaguoja? dazniausiai tik ir netoleruoja to vienintelio pieno ar kokio kito produkto. taip, kad tikrai nereikia taip visko atsisakyti, kad nebeliktu ko valgyti.
didziausia taisykle ir yra isiklausyti i savo organizma, o tu siulai daryti visiskai priesingai ir i ji nereaguoti. tai cia jokia sveikata nei is tolo nekvepia schmoll.gif
dar klausimas ar kalbam apie netoleravima, kada tik vidurius nuo pieno, kefyro, burokeliu ar kito produkto paleidzia, ar kalbam apie tikrai alergiskus zmones, kurie daug ko netoleruoja, yra alergiski. ir jie tikrai turi daug ko atsisakyti. todel nepainiokim.

Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 07 30, 09:40)
Labas rytas
O koks tikslas pieno ir jo produktu atsisakyti?
Reaguoju i ta, atsisakau, reaguoju i dar kazka atsisakau. Tai kas liks valgyti? g.gif  O maitintis tik kazkokios vienos grupes maisto produktais tikrai nera sveika. As skaitau, kad reikia visko po truputi. Be to nustojus vartoti kazkuriu produktu, ordanizmas nustoja gaminti enzimus/fermentus. (Cia panasu kaip prie alergiju nujautrinimas) Ir sukiesi uzdaram rate. Sita net mano mergiotes is mokyklos zino.

as pvz. su pieno produktais uzaugau ir anksciau visur piena ir grietine bei grietinele litrais pyliau, o tai kur dingo tada tas enzimas? Kodel lyg ir staiga, organizmas pieno produktu nebepernesa? Pertraukos jokios nebuvo. Kazkas tavo teorijoj nelabai aisku ;-)


QUOTE(Tybuka @ 2015 07 30, 09:43)
Man tai atrodo, kad reikia isiklausyti i savo organizma, ko jis nori ir ko jam reikia.


va sito dazniausiai labiausiai truksta... begam lekiam kazi kur kaip akis isdege, o atsisesti ir isiklausyti i save nebera laiko. Visada taip buvo ir bus, jeigu pats stabdzio nesugebesi rasti, sustabdys tave pats organizmas, jis tikrai pasiims sau tai, ko jam reikia ir tada gali but jau per velu permastyti savo gyvenimo buda.


QUOTE(Orkinta @ 2015 07 30, 13:06)
pirmiausia kalbu isskirtinai tik apie piena.
antra, ar daznai normalus sveikas zmogus taip i viska reaguoja? dazniausiai tik ir netoleruoja to vienintelio pieno ar kokio kito produkto. taip, kad tikrai nereikia taip visko atsisakyti, kad nebeliktu ko valgyti.
didziausia taisykle ir yra isiklausyti i savo organizma, o tu siulai daryti visiskai priesingai ir i ji nereaguoti. tai cia jokia sveikata nei is tolo nekvepia  schmoll.gif
dar klausimas ar kalbam apie netoleravima, kada tik vidurius nuo pieno, kefyro, burokeliu ar kito produkto paleidzia, ar kalbam apie tikrai alergiskus zmones, kurie daug ko netoleruoja, yra alergiski. ir jie tikrai turi daug ko atsisakyti. todel nepainiokim.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 07 30, 10:43)
Kaimo dama, jei as valgyciau taip kaip tu, sverciau turbut nezinau kiek.. ir ka reikia tiek daryt, kad nera laiko pavalgyt? Galima pasiruost is anksto gi ir susideti i dezutes ir nereiks visokiu nesamoniu i save kisti  ax.gif

pirmiausia du vaikus pasigimdyti reikia, nu bent vieną pradžiai ir tada pamatysi kiek laiko liks valgymams biggrin.gif
Tai aš riešutų beveik visada su savim turiu užkandžiui, dar patinka bananai ir obuoliai.

Ką galima į tas dėžutes prisiruošt g.gif pasidalinkit receptais, nu visai aš be fantazijos šitoj srity blush2.gif nes man viskas nesveika, kas parduotuvėje yra pirkt doh.gif neskaitau aš produktų sudėčių..nes kitaip nieko ir nepirkčiau, mano smegenys iškart siunčia signalą NEVALGOMAS tik pamačius sunkiai perskaitomo priedo pavadinimą.
Kiaušinukus vakar beje valgiau mamos atveštus iš kaimo, savų vištukių bigsmile.gif su juoda lietuviška duona ir trupučiu nesveiko majonezo biggrin.gif taip kad nevarykit, kad mano nesveika mityba lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 07 30, 13:38)
Na ir as taip supratau, kad Kaimo dama norejo pasakyt, jog del uzimtumo valgo kas po ranka papuola, bet tai nereiskia, kad taip istisai maitinasi.
Mano gyvenime irgi kai buna tokiu momentu, tai  nesvarbu ka bevalgyciau svoris visvien kris del lakstymo ir patiriamo streso. Tik po kurio laiko labai pasijaucia ant "ragu ir nagu", t.y. suprasteja plauku, nagu, odos bukle smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nors viena suprato teisingai smile.gif
Tiesiog pastarasis laikas buvo su daug įtampos, streso..sakiau, kad viskas tvarkosi pamažu. Dar mama pas mus buvo, tai po praktikos,plius darbo, dar vakare su mama į miestą išeidavau smile.gif savaitgaliai aktyvūs buvo,matyt, tas ir lėmė, kad čia tie pora kg.išgaravo g.gif


Rasa, taip aš labai laiminga, kad turiu daug veiklos, nors pavargstu dažnai, bet jau sėdėjimo namie man užteks.. lyg ir nusimato man dar Weiterbildungas cool.gif o tai reiškia krūva streso..dar daugiau užimtumo doh.gif
Del valgymų, taip mano porcijos labai mažos, nes tiesiog netelpa man..vakar džiaugiausi, kad visą picą sutalpinau bigsmile.gif nes tuo stresiniu laikotarpiu išvis tik vos pusė tilpdavo.

Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2015 07 29, 17:34)
uups,kokie lesiai yra `geresni` g.gif papasakok  smile.gif


tiesiog pralaidesnius gerokai orui, negu nesiojau. Nors, sake, su jais komforto bus maziau nei su maniskiais verysad.gif

QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 07 29, 21:16)
Man idomu is ko nusprende, kad voku riebalines liaukos linkusios uzsikimsti? Ar rekomendavo tik karstus kompresus? Paprastai kiek teko girdeti, tai rekomenduoja daryti karstus - saltus kompresus, tokiu budu suaktyvinama kraujotaka akyse ir tai naudinga visiems ne tik nesiojantiems lesius, ypac tai gerai atpalaiduoja pavargusias akutes.

paspaude su kazkokiu pagaliuku palei voko krastus, tipo, kad spaudimo budu isspausti, tai is kai kuriu nesispaudzia, o karstas kompresas butent tam kad istirpdytu riebala, padarytu ji takesni, saltas netinka tam reikalui.

QUOTE(jblmami @ 2015 07 29, 21:35)
Na, kaimynka, pasisakyk sia tema.


tingiu. Pienas- gerai.

QUOTE(Orkinta @ 2015 07 29, 22:21)
jblmami, o koks tikslas toks saves prievartavimas?  blink.gif viduriuosiu, bet gersiu. ar pienas koks aleksyras, ar panaceja, ar as tikrai kazko nesuprantu? kam tas pienas, jei organizmas aiskiai jo nenori ir netoleruoja? ir prie ko cia tie baltai? kazin ar dar galim su jais lygintis. ir tas pienas.... kokios kokybes mes ji gaunam is parduotuves, kad ji taip vertint reiketu.

mano galva pienas is parduotuves gerai yra. Man is jo reikalingas kalcis ir baltymai labiausiai, kitko gali ir nebut biggrin.gif Nu, dar riebalai del skanumo biggrin.gif

QUOTE(Pippa @ 2015 07 30, 09:54)
Neesu is tu, kurios sukerta 2 cepelinus ir nieko cool.gif
Bet kai stresuoju, tai jauciuosi baisiai pilna, issiputusi, paleidziu vadzias ir prilimpa staigiai tie 2 kilai cool.gif Ir viduje 'susenstu' tada cool.gif
Mane mergos paskutiniais metais davarys: pernai didzioji su savo akim, siemet  - mazoji su grybu karu doh.gif


oi, nigaliu lotuliukas.gif bent 4 butum parasius, arka lotuliukas.gif

laikykis 4u.gif

QUOTE(Orkinta @ 2015 07 30, 12:06)
didziausia taisykle ir yra isiklausyti i savo organizma, o tu siulai daryti visiskai priesingai ir i ji nereaguoti. tai cia jokia sveikata nei is tolo nekvepia  schmoll.gif
dar klausimas ar kalbam apie netoleravima, kada tik vidurius nuo pieno, kefyro, burokeliu ar kito produkto paleidzia, ar kalbam apie tikrai alergiskus zmones, kurie daug ko netoleruoja, yra alergiski. ir jie tikrai turi daug ko atsisakyti. todel nepainiokim.

su laktaze (fermentu) yra kitaip,- siek tiek jo gaminanti organizma galima (ir siuloma) treniruoti. Burokeliams, btw, priklauso paleisti vidurius, cia ne netoleravimas.

QUOTE(Blümchen @ 2015 07 30, 14:34)
as pvz. su pieno produktais uzaugau ir anksciau visur piena ir grietine  bei grietinele litrais pyliau, o tai kur dingo tada tas enzimas? Kodel lyg ir staiga, organizmas pieno produktu nebepernesa? Pertraukos jokios nebuvo. Kazkas tavo teorijoj nelabai aisku ;-)

cia ne jblmami asmenine teorija. Su amziumi mazeja to enzimo gamyba. pasiskaitykit, turetu ir vikipedijoj but. Mes tiesiog esam evoliucijos kelyj sitoj vietoj,- vieniems zmonems (haha, arciau bezdzioniu turbut lotuliukas.gif - ta fermenta nustoja gamint vos nusijunkius nuo motinos pieno, kiti tebegamina visa gyvenima).

QUOTE(Kaimo dama @ 2015 07 30, 18:01)
pirmiausia du vaikus pasigimdyti reikia, nu bent vieną pradžiai ir tada pamatysi kiek laiko liks valgymams  biggrin.gif

lotuliukas.gif nejuokink.
as ir 10 vaiku pagimdzius tureciau laiko pavalgyt biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 07 30, 19:55)
Burokeliams, btw, priklauso paleisti vidurius, cia ne netoleravimas.

man nepaleidzia tongue.gif man apskritai ne nuo nieko nepaleidzia.... ax.gif siandien valgiau karpi su svogunais, morkom - acte. o uzsigeriau kefyru. spek? nieko nebuvo. arba atsigeriu alaus, tada isipilu pieno ar kefyro. ir nieko biggrin.gif mano vyrui vien nuo vaizdo susuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaimo dama @ 2015 07 30, 19:01)
pirmiausia du vaikus pasigimdyti reikia, nu bent vieną pradžiai ir tada pamatysi kiek laiko liks valgymams  biggrin.gif


Ką galima į tas dėžutes prisiruošt  g.gif pasidalinkit receptais, nu visai aš be fantazijos šitoj srity  blush2.gif


Taip ir maniau, kad taip pakomentuosi doh.gif nesamone visiska..
O tai tavo vaikai irgi tik picas ar sumustinius tevalgo?


I dezutes galima siaip puse virtuves susidet, ziurint ka tu megsti ir ar turi galimybes pasisildyti ar ne. Tik aisku, reiikia tam irgi laiko diena pries, na pvz. vistienos kepsneliai, kotletukai, salotos su padazu atskiroje dezuteje, pomidoriukai, agurkai, supjaustytos morkos, paprikos, virti kiausiniai..
Galimybiu n yra.

As kai anksciau grieztai laikiausi mitybos savo, tai su 5 dezutem kaip minimum visur eidavau, visi pirsta siukiodavo ir sakydavo, durna as, ar nelengviau koki Brezel nusipirkt.. aisku, kad lengviau, bet naudos is jo 0..
Atsakyti