Įkraunama...
Įkraunama...

K*a*v*i*n*u*k*ė

QUOTE(Rashkyte @ 2013 03 09, 00:06)
yra tokiu zmoniu, kurie ieshko "one man's trash, other's treasure"  biggrin.gif  man tai negaila, bele ishsiveza  biggrin.gif  taip ir tv  ir vaiku rakandus atidavem....  keli atvaziave paklause, keli - ne  biggrin.gif  4u.gif

Neseniai ismeciau 2 leliu namus. Issinese, bet irgi atsiklause mb, jis kaip tik ruke kieme. Tai mb dar maisa su aksesuarais padave, nes viska atskirai buvau sudejus.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 08, 23:31)
Neseniai ismeciau 2 leliu namus. Issinese, bet irgi atsiklause mb, jis kaip tik ruke kieme. Tai mb dar maisa su aksesuarais padave, nes viska atskirai buvau sudejus.

pas mus pavasariop ar vasara dar nebuna visishkai tamsu, kaip dabar, kai shiukshles visi ishveza , rytojui paruosia... tai kas kuom uzimtas.. konteineriai ishvezti, shalia dezes sudetos... kas kokias sofas, ar shiaip baldus ishneshe ishvezimui, siurblius ir t.t. o, dar vaikai zaidzia, ar kas mashinas plaunasi ir t.t. tai, daznai buna,kas atvaziuoja, atsiklausia 4u.gif as buvau isneshus savo senus, moralishkai atgyvenusius puodus, maziaus ciuzini, siurblius du(nes nauja isigijom), tv, staliuka ir t.t. 4u.gif tai, sustojo, paklause ar galima pasiimt biggrin.gif moteryte buvo nestuke.gif tai MB sakiau "padek i mashina isikelt" ir dar ant greicio uzklausiau ar rubueliu vaikishku reikia (nes gale mashinoj sedejo mazesni nei musishkiai), ant smugio ikishau maisha ishaugtiniu, bet naudojamu (nereikes i goodwill patiems vezt) blush2.gif tai po geros valandos paskambino i duris ir padave MB buteli vyno su shokoladu blush2.gif taip gerokai nustebino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-May- @ 2013 03 08, 23:35)
Ale kas čia per sveikuolės- manekenės susirinkę  lotuliukas.gif Jau torto gabalėlį suvalgytų, tai ir sąžinė užgraužtų ir iš sporto salės neišlįstų  doh.gif Aš va jau daugiau kaip 2 mėn kaip saldumynų nevalgau, nu bet tiramisu gabalėlį suvalgyčiau, jei tik jis būtų  tongue.gif Ir tikrai nesustorėčiau nuo jo ir sąžinė neužgraužtų  lotuliukas.gif Čia jau kaip sakant svarbu laiku sustot...


Sarkastiski komentarai biggrin.gif
Siaip ne visi moka po vieno gabaliuko sustoti. O kai darbas yra sedimas ir tau jau gerokai +30, tie keli gabaliukai labai greit atsiranda ten kur nereikia. Pries kokius dar 3 metus ir as dar buciau sakius, kas ten gabaliukas ar du torto... cool.gif
Atsakyti
As vel su tom savo duonkepem. Ar buna tokiu kurios pacios rauga padaro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2013 03 10, 17:38)
As vel su tom savo duonkepem. Ar buna tokiu kurios pacios rauga padaro?  g.gif

lotuliukas.gif nu va,o mes sau sekmingai po 3 kelapliuksus i diena issikepam ir niamniojam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2013 03 10, 17:38)
As vel su tom savo duonkepem. Ar buna tokiu kurios pacios rauga padaro?  g.gif

Buna, mano daro.
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 03 10, 17:57)
lotuliukas.gif  nu va,o mes sau sekmingai po 3 kelapliuksus i diena issikepam ir niamniojam tongue.gif

as pora metu auginau rauga ir kepdavau visokias duonas, bulkutes ir tt. Bet mb uzdraude grieztai, nes pats virsta i bulkute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 10, 21:14)
as pora metu auginau rauga ir kepdavau visokias duonas, bulkutes ir tt. Bet mb uzdraude grieztai, nes pats virsta i bulkute  doh.gif



Papasakok, kaip darei? Is starterio ar viska nuo 0?
As apie rauga


Pirkom Isabelles parekomenduota sita Elextrolux http://www.amazon.co...ectrolux vacuum

Nu naudojom pora dienu tik, bet labai patiko, ir tylus, ir Helada pati siurbiasi, ir siaip gerai traukia. Tik kraunas jis visas, o kazkaip tikejomes, kad reikes kraut tik ta mazaja dali. Nu bet ne big deal, bent jau po dvieju dienu nenorim grazint. smile.gif
Atsakyti
O kaip vadinasi tie kur raugina arba kaip pati funkcija vadinasi, pasieskociau. Nusipirkau ir atsibudau, kad geriau utu jog rauga pats gamintu

NYC, bet tu su mielem kepi? As su savo ruginiais miltais kepiau, tai suduka, nei iskilo nei iskepe doh.gif Rytoj rankytem vel makaluosiu ir senu butu kepsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2013 03 10, 21:31)
O kaip vadinasi tie kur raugina arba kaip pati funkcija vadinasi, pasieskociau. Nusipirkau ir atsibudau, kad geriau utu jog rauga pats gamintu

NYC, bet tu su mielem kepi? As su savo ruginiais miltais kepiau, tai suduka, nei iskilo nei iskepe  doh.gif Rytoj rankytem vel makaluosiu ir senu butu kepsiu  lotuliukas.gif

tokia mano http://www.amazon.co...i bread machine turi raugo funkcija. bet zinok yra pirkti raugo.

http://www.kingarthu...ing.jsp?go=Home kaina apie 6.95, tik siandien galva nebegalvoja. Jei pati nerasi, ryt rasiu kuris. Auga labai gerai ju raugas, kaip sakiau, auginau ir kepiau sekmingai 2 metus. Paskui pati atsikraciau kai nustojau duona kept.
Atsakyti
O kaip tos duonos skonis? Man atrodo kaip "bulka" is sono g.gif

Prisisaldziau moliugu tyres visiem metam, ir nors nesu didele jo megeja, sitam negaliu atsispirti:
http://www.food.com/...?layout=desktop

Ir labai greitai pasigamina.

D.H., as pyragu megeja tai galiu suprast tave. Bet as kaip darau, tarkim siandien vakarienei buvo tortas (buvau gimtadieny). O maistas+tortas netelpa man, bet kai noris tai neriboju. Tiesiog nevalgau kazko kito tada. O gal cia tik man taip, na bet jei kartais suvalgai tik junk food ir ne ant virsaus kito maisto, o vietoj normalaus maisto, sazine ramesne ir tada neina i kuna taip:)
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2013 03 09, 07:31)
Tai mb dar maisa su aksesuarais padave, nes viska atskirai buvau sudejus.


Buciau tau geriau shipping sumokejus doh.gif Mano maze amzinai skundzias trukumais, kai pagalvoju kiek maisu pati atidaviau is reikalo, sirdi dar skauda doh.gif
Papildyta:
Niekada nebandziau, bet cia forume isgirtas Odes vyro (ji anksciau lankydavosi cia) receptas raugui. Atrodo paprastas:
http://giedrius-v.li...l?thread=986489
Atsakyti
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 10, 23:23)




D.H., as pyragu megeja tai galiu suprast tave. Bet as kaip darau, tarkim siandien vakarienei buvo tortas (buvau gimtadieny). O maistas+tortas netelpa man, bet kai noris tai neriboju. Tiesiog nevalgau kazko kito tada. O gal cia tik man taip, na bet jei kartais suvalgai tik junk food ir ne ant virsaus kito maisto, o vietoj normalaus maisto, sazine ramesne ir tada neina i kuna taip:)


Pas mane namuose niekas iskyrys mane pyragu beveik nevalgo... Vaikams nelabai, vyras koki maza gabaliuka. O visas kitas finale atitenka man. Tai jei padarau ar nusiperku:beveik visada finalas tas pats: viskas man vienai biggrin.gif
Atsakyti