Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės su albanais 3

Raudoniuke,kaip matai ad IR is CIA pasijungiu...hahahaha nepykit uz klaidas NES per telefona rasau tai ne visada leidzia taisyti....ma Joe garsakalbiai....ad kaip Tik po dvieju vestuviu,tai calva isuzta.....dabar kelios dienos prie juros,paskui link sud vaziuosim porai dienai.
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
nesitikejau tokia tema rasti biggrin.gif as gyvenu su albanu, Italijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marijaxxx: 02 rugsėjo 2013 - 13:45
Sveika sveika.na o kurioje italijos puseje gyveni? As tai irgi italijoje nord... Tarp milano e monzos. Papasakok Papasakok daugiau.merginos mano atostogos eina i pabaiga.... Kai grisiu ikelsiu kokia nuotrauka.
Atsakyti
as gyvenu civitanovoje. Tris vasaras dirbau italijoje Peskaroje prie juros picerijoje. Mano mama gyvena italijoje jau 12m. Taigi praeita vasara atvaziavau ir susipzinau su albanieciu. aisku visi buvo pries, kaip cia dabar su albanu? man jisai patiko, apsigyvenom kartu po menesio pazinties. taigi esame kartu jau metus. gerai sutariam tik del rukymo pykstames. jis nori, kad mesciau, o as neturiu tiek valios biggrin.gif
Atsakyti
O tai if mama gyvena ten pat?as jau pradejau tryliktus metus.ir su vyru albanu jau trylika .dabar as albanijoje atostogauju.ka tik grizome I viesbuti.....ge
ro vakaro.
Papildyta:
Albanas nori kad mestum rukyti?kaip keista,dazniausiai tai butent jie daug ruko.as kaip tik albanijoje isproteti baigiu,visur ruko,visi ruko........
Atsakyti
mama gyvena pescaroje as civitanovoje,tai iki mamos 100km. nuvaziuoju kartais smile.gif mano draugas sako, kad moterys neruko albanijoje g.gif jis yra nerukantis ir beneik visi jo draugai neruko. tu atkreipk demesi ar ten moterys ruko ir parasyk man. itariu, kad jis meluoja biggrin.gif nors cia nei vienos albanes italijoje nemaciau rukancios. kaip pati albanija,kaip salis? jis nenori gyventi italijoje ir jeigu kurti seima, tai tik albanijoje. man kazkodel sita ideja nelabai jo patinka schmoll.gif
Atsakyti
Na tikrai reta albane ruko.o jis is kur?mes tai skodroje.as.cia gyvenciau jei tik algos butu padorios.
Atsakyti
Albanija miestas lushnje. Cia daug kas raso, kad baisu toje albanijoje visur siuksles ir didelis skurdas. as pati dar nebuvau nuvaziavus. Reikes gal kada nuvaziuoti, idomu butu smile.gif
Atsakyti
Viskas gerai toj Albanijoj.Visur siuksliu yra biggrin.gif as irgi gyvenciau Albanijoj jei butu darbo ir pinigu biggrin.gif

o tu Volpe baik cia mane raudoniuke vadinti lotuliukas.gif Biski ligota jauciuosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudonnage: 04 rugsėjo 2013 - 13:06
raudonnage: sorry.........
o mes vat kaip tik ir grizom: vakar ryte islipom is masinos ....18 valandu kelio......NORIU MIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!
kai sukelsiu nuotraukas ,imesiu kokia viena kita.
dabar tik parasysiu: verta aplankyti KRUJOS PILI!
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=t4-Xz_Lt2p4
Papildyta:
http://www.youtube.c...h?v=2qBeCHvp_4I
Atsakyti
panos (aisku volpe cia tau klausymas labiausiai kaip kulinarei didziausiai 4u.gif ) o gal jus kuri zinote recepta albanisko deserto tokio mandro ax.gif baisiai noriu pasidaryti.

niu ten yra tokis pyragas slapias ir as jau kaip ir radau recepta toki is lotynu amerikos jis kiles berods ir pagal juos vadinasi triju pienu tortas ar kazkaip panasiai bet jie deda plakta grietinele ant virsaus,o albanai kazka kita. as kazkaip isivaizdavau kad ten uogiene pagal skoni bet internete radau kad karamele albanai deda bet irgi man netinka, butu per saldu ir tikrai ten albanijoj ne karamele. gal jus zinot autentiska recepta kas? va taip jis atrodo, jeigu isikels.

uoj nemoku ikelt 4u.gif nu bet senbuves turetu zinot apie ka as arba google tres leches cake

aciukas

Atsakyti