Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

Siandienos laikrastis.... http://www.osloby.no...te-7938445.html
Atsakyti
mes pries kelis menesius gavom laiskus, kad patvirtint arba paneigt savo naryste. pazymejau, kad nesam nariai. tai prie pora savaiciu dar ir paskambino kazkokia lietuve, klause ar esu katalike ir t.t., gal noreciau paremt baznycia. graziai atsisakiau. simtas metu man ta baznycia...
Atsakyti
Kas del paremimo-tai vieni pareme,o po to kas menesi nuskaiciuodavo tokia pat suma.Teko vykt bankan ir blokuot.
Atsakyti
Man irgi skambino, pasakiau, kad netrauktu i sarasus. Tada klause ar esu krikstyta, nes jei taip, tai tureciau priklausyti baznyciai... Mano atsakymas i tai nebuvo labai mandagus ax.gif Man religijos (ir visai nesvarbu kokios) yra smegenu plovimas ir masiu kontroliavimo priemone...
Atsakyti
tai juk tipo ar taip ar taip kazkoks procentelis skiriamas baznyciai, tik jei nepasirenki kataliku, tai nueina liuteronams, pagal norvegu tikejima. bent jau as taip girdejus
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 03 14, 10:54)
tai juk tipo ar taip ar taip kazkoks procentelis skiriamas baznyciai, tik jei nepasirenki kataliku, tai nueina liuteronams, pagal norvegu tikejima. bent jau as taip girdejus


MB yra uzpildes kazka, kad jo neskaitytu liuteronu, t.y. baznycia finansavimus gauna uz "galvu" skaiciu. Dabar energingai siuncia visokias nesamones dukros vardu, tai sugyventinis irgi ruosias sutvarkyti, kad neskaitytu jos kaip nares.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2015 03 14, 12:47)
mes pries kelis menesius gavom laiskus, kad patvirtint arba paneigt savo naryste. pazymejau, kad nesam nariai. tai prie pora savaiciu dar ir paskambino kazkokia lietuve, klause ar esu katalike ir t.t., gal noreciau paremt baznycia. graziai atsisakiau. simtas metu man ta baznycia...

Gerai, ka manes neklausi. lotuliukas.gif

QUOTE(Tosk @ 2015 03 14, 12:54)
Man irgi skambino, pasakiau, kad netrauktu i sarasus. Tada klause ar esu krikstyta, nes jei taip, tai tureciau priklausyti baznyciai... Mano atsakymas i tai nebuvo labai mandagus ax.gif Man religijos (ir visai nesvarbu kokios) yra smegenu plovimas ir masiu kontroliavimo priemone...

Manau tie visi priklausymai turi but asmenisks dalyk. Nuo to, ka esi krikstyts, nereisk, ka turi priklausyt baznyciai visa gyvenima. Cia mana nuomoni.

QUOTE(*agnyte* @ 2015 03 14, 12:54)
tai juk tipo ar taip ar taip kazkoks procentelis skiriamas baznyciai, tik jei nepasirenki kataliku, tai nueina liuteronams, pagal norvegu tikejima. bent jau as taip girdejus

Cia su musulmonu sarasais i buva kazkokiu problemu.
Manau, jei jokiu nesamoniu negauni, tai kaip i niekam nepriklausai. unsure.gif
Nebutina priklausyt kokiai tai baznyciai. Gali but ateistu i taskas.

Einu vaiksciot paskui svabra. blink.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiverciau vaiko spinta sutvarkyt thumbup.gif
Bandysim saslyku sezona atidaryt siandien tongue.gif
Mum ir skambino del kataliku, tai uzteko pasakyt kad ne katalikai mes ir mandagiai atsisveikinom. Nors as siaip tikinti, bet nereik man jokiu sarasu ar dar ko.
Atsakyti
Nu o aš netikinti, kas kad mažu vaiku būnant tėvai pakrikštyjo. biggrin.gif Kaip man išstot iš tos bendruomenės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 03 14, 17:50)
Nu o aš netikinti, kas kad mažu vaiku būnant tėvai pakrikštyjo. biggrin.gif Kaip man išstot iš tos bendruomenės?  unsure.gif

Tau neskambina? Zurnala sava nesiunti?
Atsakyti
Vat todel as ir pries visokias krikstynas mazu vaiku. Nes uzauges jiss pats turi pasirinkt. O ne nuo mazumes i sarasus but irasytas ax.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...aila-daiktu.htm
Nu geda but lietuviu...is kur toki imasi?..Tai rinktu parama skurstantiems lietuviams, ir nebutu problemu, kam taip daryt..?
Atsakyti