Įkraunama...
Įkraunama...

Nimesil

QUOTE(saulyteee @ 2011 01 28, 00:36)
prašo, prašo doh.gif


nu sakau,kad neprašo,ne kartą pirkau Klaipėdoje,Gargžduose-neprašė schmoll.gif schmoll.gif net nesusimasčiau,kad galėtų būti su receptu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 01 08, 17:15)
O as isgeriau ant tuscio skrandzio ir nenualpau, matyt cia gali buti, kad nualpai nuo skausmingu menesiniu, o ne nuo nimesil.. o gal nuo abieju kartu... kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja

Negalima siu vaistu gerti nevalgiu,nes prie visu bedu dar turesit viena-skrandzio opa bigsmile.gif
O apie nimesil nuomone mano,kad geriau jo savo vaistinelej tureti tik extra atvejiui!
o receptu reikia ne siaip sau,nes tai itin kenkmingas kepenims,nes greitai pasisavinamas.
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 31, 14:26)
nu sakau,kad neprašo,ne kartą pirkau Klaipėdoje,Gargžduose-neprašė schmoll.gif  schmoll.gif  net nesusimasčiau,kad galėtų būti su receptu ax.gif  biggrin.gif



Vilniuje tikrai praso
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 31, 14:26)
nu sakau,kad neprašo,ne kartą pirkau Klaipėdoje,Gargžduose-neprašė schmoll.gif  schmoll.gif  net nesusimasčiau,kad galėtų būti su receptu ax.gif  biggrin.gif



Neprašė todėl, kad visai neseniai jį įtraukė į receptinių vaistų sąrašus wink.gif Nuo šiol - tik su receptu(nors daug kur tebeparduoda ir be recepto).
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 03 10, 22:09)
O kam jum Nimesil peršalus?Tai yra vaistas nuo skausmo sąnarių,raumenų ir pns.Šiaip tirpint reikia kambario temp.vandenyje pusėje stiklinės,bet šitie vaistai peršalimo negydo.



man nuo sanariu skausmo labai padeda, kai bunu persalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liar M.D. @ 2011 03 26, 23:51)
Neprašė todėl, kad visai neseniai jį įtraukė į receptinių vaistų sąrašus wink.gif Nuo šiol - tik su receptu(nors daug kur tebeparduoda ir be recepto).

nesamones rasai, neklaidink skaitanciuju..
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2011 03 29, 19:42)
nesamones rasai

Čia kuri dalis - nesąmonė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2011 03 29, 19:42)
nesamones rasai, neklaidink skaitanciuju..


Visų pirma, netujinkit čia man.
O antra, prieš puldama kitus - pasidomėkit.
Nimesil tikrai yra receptinis vaistas. O kaip jau ten jį parduoda vaistinėse, priklauso nuo vaistininkės.
Atsakyti
Gal pries menesi Kaune pirkau Nimesil be recepto. Taciau internete dabar nurodoma kad Nimesil yra receptinis vaistas.
http://www.100metu.l..._raides/nimesil
http://www.pasveik.l...ai/nimesil/9841

Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2011 04 06, 09:04)
Gal pries menesi Kaune pirkau Nimesil be recepto.

Vaistas tikrai receptinis, bet kaip ir daug kitų vaistų, galima nusipirkti ir be recepto. Deja.
Atsakyti
šiandien pirkau ir paklausiau,sako receptinis,bet parduodam ir be jo rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki, dėl ginčo ar nimesil yra receptinis ar ne vaistas... man gydytoja po operacijos jo išrašė skausmui malšinti, šiaip anksčiau niekad nebuvau jo vartojusi, taigi penktadienį nušuoliavau su receptu į vaistinę ir nusipirkau nimesilio, tik mano dideliam nustebimui vaistininkė receptą man grąžino... tada pasiskaičiau šį forumą ir šiandien vėl ėjau pirkti nemesilio, tai vaistininkei nerodžiau recepto, o tik taip paparšiau nimesilio ir ji man jį pardavė, net nepaklaususi ar turiu receptą.. tai aš ir nesupratau ar čia reik to recepto ar ne šiam vaistui įsigyti smile.gif veiksmas vyko vilniuje, fabijoniškėse smile.gif
Atsakyti