Įkraunama...
Įkraunama...

Eastcon produkcija

Pagaliau radau šitą temą. Prieš metus nusipirkau juodo lydinio puodą- britvoną, džiaugiausi be galo, viską kepiau ir troškinau, kugelį, varškės apkepą ir balandėlius, troškinius, žodžiu, tapo mano pačiu mylimiausiu puodu, netgi sakyčiau dažniau naudojau ant kaitlentės, nei orkaitėje.
Po metų darėm virtuvėj remontą ir keitėm kaitlentę, iš paprastos elektrinės į indukcinę doh.gif Eastcon lydinio puodo ji neatpažįsta ir neveikia. O prezentacijoj sakė, kad tinka visiškai visoms kaitlentėms, labai nusivyliau. Paskambinau Eastcon konsultantei, papasakojau situaciją, sako, na jei puodas nenaudotas galime priimti atgal, po METŲ blink.gif nenaudotas, tai kam jis perkamas, ar lentynai papuošti, esu pasipiktinusi be galo, bent jau neapgaudinėtų ir nepudrintų smegenų. Pikta ir tiek, prieš perkant reikia visada galvoti į priekį, technologijos vietoj nestovi, viskas tobulėja. Pirkti britvoną už 700 litų ( ir čia dar su nuolaida), nebemanau, kad verta.
Gal kam nors padės apsispręsti.
Atsakyti
Turiu vonios kilimėlį ale tipo "perlinę vonią"su ozonu ,tai naudojau gal kokius 5 kartus...už tokius pinigus būčiau nusipirkusi stacionarią dainuojančią dušo kabiną su visokiausiom masažo funkcijom...Kai įsigijau,tik po to skelbimus pavarčiau,tai radau už pusę kainos tokias pačias mažai naudotasir su garantijom.
Gaila išmestų pinigų,bet pamoka liko visam gyvenimui,kad nėra ko pirkti per pristatymus iškart nieko,bent savaitę atvėsti,o po to nuspręsti ar tikrai man jo reikia! doh.gif
P.S. ale užtat gavau "dovanų"dekį šiltą,kurį naudoju kai šalta lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, kreipiuosi į tas, kurios turi lyginimo-valymo sistemą - gal galit parašyti, kiek ji ima elektros apytiksliai???
Kažkodėl turiu įtarimo, kad laaabai daug... Mat uošviai nesenai įsigijo doh.gif Nuo to laiko elektros sąnaudos ryyyyškiai padidėjo... O jungia gana dažnai... schmoll.gif
Atsakyti
Turėjom vilnonę patalynę ir puodus. Neverti savo kainos schmoll.gif Patalynė sunki, jau nebenaudojam, pakeitėm į ,,Merkio" - nėr ką lygint - lengva, šilta antklodė, minkštos pagalvės. Titaniniai puodai ir kažkoks nesusipratimas. Keptuvę jau seniai išmečiau, nes viskas pradėjo svilti, puodas dažniau naudojamas žiauriai išsidėvėjo iš vidaus, nusilupo visa danga, nesąmonė, kad nesvyla košės. Neblogas daiktas tas didžiulis išgaubtas puodas plovui virti, dar nesusidėvėjo, nes rečiau naudojau, bet svyla tiek pat kiek ir kituose puoduose jei nepamaišai. Nebepirkčiau niekada iš jų, kainos kosminės ir neatitinkančios kokybės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2011 03 20, 12:26)
Tai va. Po ilgu paiesku (Galvojau net is Ebay bandyti uzsisakineti) radau pati geriausia valymo garais sistemos varianta Senukuose (UZ 192 Lt) ir uzsisakiau smile.gif

http://www.e-senukai...16083013_1.html

Tai jau ant langu kai pabandziau taij net plojau is dziaugsmo smile.gif Pas mane langai vitrininiai tai man amziais sunku prisiruosti juos valyti buvo nes daug reikalu. O cia pasibandziau ant balkono duru..tai abi puses stiklo nuvalyti neuzeme ne minutes..tik su garais nupurskiau su tuo antgaliu kur su guma nubraukiau vandeni visa ir dar su popieriniu ranksluosciu sausai nuvaliau likucius kur reikejo vandens. Viskas. Stiklas kaip naujas smile.gif

kažia, ar jis vis dar veikia?
Atsakyti
Turiu EASTCON puodus ir esu žiauriai patenkinta. Super tiesiog thumbup.gif 5 metus naudoju ir atrodo kaip nauji (naudoju beveik kasdien) ir nei svyla, nei rankenos kaista, nei paviršius braižosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo harilla: 03 spalio 2013 - 16:27
Na pas mus konvekcinė yra, gal jau kokius 9-10 metų naudojam. Diena dienon mirksiukas.gif . Aš labai patenkinta. Mėsa visai kitokia iškepa 4u.gif Tik va viena bėdelė yra g.gif Buvom metams išvykę ir paskolinom konvekcinę pažystamiems. Jie mums gražino, švelniai tariant, nelabai švarią blink.gif Su stikline dalim viskas gerai, nušišveitė, bet va su dangčiu... su visais laidais gi nepanardinsi į vandenį blink.gif
Papildyta:
QUOTE(harilla @ 2013 10 03, 18:24)
Turiu EASTCON puodus ir esu žiauriai patenkinta. Super tiesiog thumbup.gif  5 metus naudoju ir atrodo kaip nauji (naudoju beveik kasdien) ir nei svyla, nei rankenos kaista, nei paviršius braižosi  smile.gif


Aš kažkodėl galvoju, kad gal netinkamai yra prižiūrimi, todėl jie kitiems trumpiau tarnauja g.gif Gal jų ten su kokiais FAIRY negalima plauti? g.gif
Atsakyti
domina perlinės vonios yranga, pageidautina nauja arba su garantija
i az
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2013 11 08, 09:51)
domina perlinės vonios yranga, pageidautina nauja arba su garantija
i az

negi niekas neturi pasiulyti
Atsakyti
gal kas esat isigije EASTCON masazini kresla?kokia nuomone lyginant kaina su malonumu ?
Atsakyti
apie ~9m naudojame virtuves puodu komplekta. paciais puodais dziaugiuosi, tik keptuve pries pora metu pakeiteme i kitos firmos,nes si lb.pradejo svilti... g.gif kai pirkom, tai komplektacijoje buvo ir pailgas troskintuvas,kurio iki siol ne karto nenaudojome... ir nemanau,kad naudosiu, nes nelabai ka troskiname orkaiteje. ax.gif
Atsakyti
pirkom pries daugiau nei 5metus puodu rinkini...tai keptuves jau pries 2 metus atsisakaiu-svylo nezmoniskai,nors ir is pradziu nepatiko ji man blush2.gif o pailgas puodas,tai nesusipratias kazkoks-jame sonai svyla,o vidus buna zalias doh.gif neverta tokiu pinigu moketi,uz mazesnes sumas galima geresniu puodu nusipirkti doh.gif
Atsakyti