Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2016 08 22, 10:23)
Artimiausia siunta - treciadieni, 24 diena. Jeigu norite siunta sulaikyti, butinai praneskite.  4u.png


O jei nenorime, tai tada tylime ? smile30x30.png Žodžiu, mano siųskite mirksiukas.png
Atsakyti
mano siųskit jei bus 7 kg 4u.png
Atsakyti
del visa ko irgi parasysiu - mano siuskite.
Atsakyti
Merginos, siuntos nurodymus rekomenduoju siusti i emaila. Ten tiesiogiai vyksta darbas, ten tikrai suzymes atitinkamai 4u.png
Atsakyti
sveiki, rasiau i pasta, atsakymo negaunu. Klausiu cia:
Negaunu 08.01d siuntos, saskaita israsyta 08.11 ir iskart apmoketa.
Atsakyti
QUOTE(Nerille @ 2016 08 25, 08:38)
sveiki, rasiau i pasta, atsakymo negaunu. Klausiu cia:
Negaunu 08.01d siuntos, saskaita israsyta 08.11 ir iskart apmoketa.


Jeigu rašėte į emailą be abejo atsakys. Ačiū ax.gif
Atsakyti
Mergaites, siunta vakar isvyko? saskaiteles ieskau, nera.....
Atsakyti
Taip, isvyko ax.gif Sistema bus sutvarkyta ir saskaitos sudeliotos iki sios dienos vakaro. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 25, 12:10)
Taip, isvyko  ax.gif Sistema bus sutvarkyta ir saskaitos sudeliotos iki sios dienos vakaro.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atejau pasidziaugt:)) Atsimenat, buvau apsisovus su Columbia kombiais is fiktyvios kinieciu parduotuves? Tai bankas, isnagrinejes pretenzija, grazino visus 379 eur:)
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2016 08 25, 11:27)
Atejau pasidziaugt:)) Atsimenat, buvau apsisovus su Columbia kombiais is fiktyvios kinieciu parduotuves? Tai bankas, isnagrinejes pretenzija, grazino visus 379 eur:)


Nu va, ka as jums ir sakiau, kad bankas atsakingas thumbup.gif Super! Labai dziaugiuosi uz jus. Dabar pirkit, pirkit, pirkit biggrin.gif
Atsakyti
akciju laukiam:))
Atsakyti