Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Bonifacija05 @ 2016 08 17, 19:16)
Gal kas nors gali atsiusti pakvietima i Windeln.de?

Jau pazadejo atsiusti. Aciu mergaites!!!
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 08 17, 19:20)
Camperiai visi be išimties atitinka dydžius. Pirkt juos lengva. Ir dar nei sykio nepasitaikė nepatogūs. Pirkom po 30 $ ar po 32$. Sklerozė. Su siuntimu gavos 44€ atrodo.


o kaip del plocio moterisku camperiu? placiai pedai tiktu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2016 08 17, 20:30)
o kaip del plocio moterisku camperiu? placiai pedai tiktu ar ne?

ot ir nezinau. basutes sitos tarkim placiai lepeckai netiktu tikrai, nors ten yra protingos gumytes. bet jos laiko labai gerai pedute kad neslystu i prieki. gal istempus jas ir tiktu. bet ar butu grazu. kazin. visi kiti baciukai man irgi nepasirode kad koja plaukiotu. as turiu nors ir ilga, bet pusiau dailiai siaura peda. tai man realiai tinka visi batai (tfu tfu tfu), man buna nebent trumpi, bet siauri niekada.
Atsakyti
gal kas zino,kodel man asdoj nededa jokiu rubu i krepsi? negi reikia prisiregistruot?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 08 17, 20:47)
ot ir nezinau. basutes sitos tarkim placiai lepeckai netiktu tikrai, nors ten yra protingos gumytes. bet jos laiko labai gerai pedute kad neslystu i prieki. gal istempus jas ir tiktu. bet ar butu grazu. kazin. visi kiti baciukai man irgi nepasirode kad koja plaukiotu. as turiu nors ir ilga, bet pusiau dailiai siaura peda. tai man realiai tinka visi batai (tfu tfu tfu), man buna nebent trumpi, bet siauri niekada.


aisku, tada galiu nesvaigti biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(lomute @ 2016 08 17, 17:54)
Gal kas vilniuje perka SD? prisijungciau

Ir as prisijungciau Vilniuje prie SD smile30x30.png
Atsakyti
Pagelbėkit,
reikia mokyklai prie kostiumoBatelių. 38 dysis koks UK būtų.
Ar spėtų atkeliauti iki šventinės dienos?
O gal kur užmatėt kur tiesiai siunčia į LT panašių.
Ačiū
Atsakyti
Gal kas galetu pakviesti mane i windeln.de? Aciu
Beje,o kaip ten su pristatymo mokesciu? Gal kas nors koperuojates ar ne? Issirinkau rieducius..
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2016 08 17, 20:57)
aisku, tada galiu nesvaigti biggrin30x30.png

aš tooooookius camperius dabar radau, kad pasiruošus 200 € paklot, bet aš jų noriu iki negaliu. retai mane toks silpnumas apima bereikalingas, bet čia šakės... nokautas biggrin30x30.png
Atsakyti
Renku cocooncenter.co.uk, siunčiu lpexpress terminalu 4u.png Laukiu krepšelių wwaidutukas@yahoo.com
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti