Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(kristrar @ 2016 08 23, 22:38)
man tai automatiskai pirmiausia balansa naudoja apmokejimui, tik valiutos turi sutapti.


Ačiū labai, šita "smulkmena" labai ir padėjo smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2016 08 23, 23:06)
o kodel atsaukineja? as uzsakiau mazikei dovana, nu ne kas bus jei atsauks

Jei atsaukia, tai atsaukia mazdaug per para. Paziurekit prie savo uzsakymo, kas parasyta.
As kai vokiskai nesuprantu, tai neiskarto susigaudziau, kad maniskis uzsakymas atsauktas. Salia uzsakymo yra zodis "storniert". Tik issivertus supratau, kad uzsakymas atsauktas. Jokio meilo apie atsaukima negavau...
Atsakyti
Sveikos, gal kur užmatete gera kaina vaikisku zaisliniu vezimeliu su lopšiu?

Sakykit ar mytoys.de didriksons kombiams kainas raso jau su pilna nuolaida? Ar dar papildoma taiko?

Ačiū už info :*
Atsakyti
Labas rytas,
Pries kelis puslapius kalbeta apie showroomprive.com. Ar kam pavyko prisiregistruoti ir nustatyti anglu kalba, arba pirkti? Bandau pirkt, ir Lietuvos nera sarasuose, nurodytos tik kelios salys. Ar tikrai siunciama tiesiai i Lietuva?
Atsakyti
Merginos, padekite man tundrai.
Noriu pirkti per amazon,de. Tai uztenka tureti pinigu korteleje ir nuomos adresa? ar atkreipti demesi I pardaveja , svori ir pan....

Prekes lengvos smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 24 rugpjūčio 2016 - 08:06
Turiu atliekamus Biodermos micelinius vandenius (žalius, Sebium H2O)

500ml bonkutė už 8,50Eur

100ml už 2,50Eur

user posted image

Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2016 08 24, 07:57)
Merginos, padekite man tundrai.
Noriu pirkti per amazon,de. Tai uztenka tureti pinigu korteleje ir nuomos adresa? ar atkreipti demesi I pardaveja , svori ir pan....

Prekes lengvos smile30x30.png

Pardaveju amazone yra daug. Ziurekite ju patikimuma.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2016 08 24, 08:57)
Merginos, padekite man tundrai.
Noriu pirkti per amazon,de. Tai uztenka tureti pinigu korteleje ir nuomos adresa? ar atkreipti demesi I pardaveja , svori ir pan....

Prekes lengvos smile30x30.png

Paziurek kiek tiesiai i LT kainuoja, nes as pirkau crocs tapkes, tai namus man siustis gavosi pigiau nei per adreao nuoma.
Atsakyti
Sveikos mergaitės gal galite atsakyti perkant iš amazon uk kokia valiuta geriau apmokėti svarais ar eurais ? ačiū
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieskau dukrytei crocs zieminuku, del dydzio tik nelabai zinau, pedute 13 cm, gal kas turi atliekamus, gali buti ir deveti smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2016 08 23, 20:13)
Laba diena, patarkite is kur siustis Biodermos micelinio?


kitą savaitę turėsiu vieną laisvą rožinį 500 ml. 4u.png Vilnius
https://www.cocoonce...500ml/6781.html
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2016 08 24, 10:28)
Sveikos mergaitės gal galite atsakyti perkant iš amazon uk kokia valiuta geriau apmokėti svarais ar eurais ? ačiū


svarais visada labiau apsimokedavo, kiek esu skaiciavus
Atsakyti