Įkraunama...
Įkraunama...

Spanguolės

norėjau paklausti, ar šie visi anksčiau paminėti receptai tinka ir sukultūrintoms (jos didesnės ir ir mėsingesnės) spanguolėms ruošti? ačiū
Atsakyti

As darau taip, sutrinu su cukrumi, supilu i slovikeli ir uzsuku, stovi ir siap , nebutina saldyti saldytuve, jos rugsteles turi daug. Dar geriau jei sutrintas su medumi susimaisysi ir vitaminai ir siaip skanu. Kazkokia dali gali uzsisaldyti supildama uogytes i plast indelius. Paprastai. Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga1980 @ 2009 09 10, 16:55)
norėjau paklausti, ar šie visi anksčiau paminėti receptai tinka ir sukultūrintoms (jos didesnės ir ir mėsingesnės) spanguolėms ruošti? ačiū

Manua viskas tinka ir sukulturintos tik nezinau ar jos tokios vertingos kaip naturalios, beje ju nerokomenduoju laikyt naturaliai, gali prarugti, viska daryk tai pat tik laikyk saldytuve, kaip tai daro daugelis forumieciu 4u.gif
Atsakyti
Spanguoles sutrinu mikseriu{1ltr. spanguoliu-700g.medaus}
Masę supilti į sterilų stiklainiuką,laikyti šaldytuve. 4u.gif
Tai mano vaikystės receptas{mociutės}
Atsakyti
KAip tik prasidejo spanguoles. Tai pasidomejau, eisiu nusipirkt ir ruosiu ziemai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 09 21, 23:36)
Spanguoles sutrinu mikseriu{1ltr. spanguoliu-700g.medaus}
Masę supilti į sterilų stiklainiuką,laikyti šaldytuve. 4u.gif
Tai mano vaikystės receptas{mociutės}

kiek laiko gali taip stovėti?
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 10 01, 11:12)
kiek laiko gali taip stovėti?

Something 4u.gif juk laikoma šaldytuve{bent aš,tai darau}
Mes jas valgome prieš valgymą ryte,vakare,tai pačios pirmos neužsilaiko.
Vėliau,pasiruošiame šviežių,kai pabosta stovi šaldytuve.
Reik manyti,kad ,jeigu gerai paruošiamos,gali pstovėti nemažai.
Juk medus su spanguolėmis laikosi gerai.
Tiesiog,negaliu tiksliai atsakyti,neiškilo pačiai toks klausimuka blush2.gif
Atsakyti
Drįstu klausti,gal kas turite tikslų receptuką{man reikalinga daviniai} "spanguolių ir morkų marmelado"
Kaip,ruošti,aš,jau sugalvojau,bet nežinau,kiek ko reikia.
Gal kuri esate virusi ,pasidalinkite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamux @ 2009 02 04, 00:12)
Vaikams galima taip paruosti spanguoles - saldainiukus. Svarias sausas spanguoles sumaisyti su isplanktu kiausinio baltymu, tada spanguoles apvolioti cukraus pudroje. Ir stai prasom - saldainiukai - ir saldu, ir rugstele pakramcius jauciasi.

šitas reikalas labai skanus wub.gif aš maximoje kažką panašaus kartais perku, reiks pabandyti dabar pačiai paruošti smile.gif
Atsakyti
o as siandien spanguoles susimaliau su blenderiu, pertryniau per sieteli, ir sultis susimaisiau su medum, o tas zieveles (likucius) su cukrum. Susidesiu i saldikli ir ziema bus vitaminas C. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2009 10 03, 15:09)
o as siandien spanguoles susimaliau su blenderiu, pertryniau per sieteli, ir sultis susimaisiau su medum, o tas zieveles (likucius) su cukrum. Susidesiu i saldikli ir ziema bus vitaminas C. biggrin.gif

Amil'a,labai ydomus Tavo spanguolių apdorojimas.
Aš,kai ,stryniau,man neliko žievelių,sudėjau su medumi viską.
Tiesiog,tau pasisekė 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 10 03, 16:57)
Amil'a,labai ydomus Tavo spanguolių apdorojimas.
Aš,kai ,stryniau,man neliko žievelių,sudėjau su medumi viską.
Tiesiog,tau pasisekė 4u.gif  4u.gif

Tikriausiai per mazai su blenderiu padirbejau g.gif
Bet uztat turesiu spanguoliu dvieju rusiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 10 02, 22:04)
Drįstu klausti,gal kas turite tikslų receptuką{man reikalinga  daviniai} "spanguolių ir morkų marmelado"
Kaip,ruošti,aš,jau sugalvojau,bet nežinau,kiek ko reikia.
Gal kuri esate virusi ,pasidalinkite. 4u.gif

Radau čia viename tinklalapį, gal pravers smile.gif Karotininis marmeladas. Imti 2-3 kilogramus tarkuotų morkų, sumaišyti su 1 kg trintų spanguolių, vandens nepilti, virti ant lengvos ugnies, nuolat maišant, kol gerai suvirs. Tada pertrinti per metalinį sietelį, pridėti 0,5 – 1 kg cukraus (prieš tai cukrų geriau išlydyti kitame inde), gerai išmaišyti, dar pakaitinti ant ugnies ir iš karto sukrėsti į karštus sterilius stiklainius.
Atsakyti