Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

tai ir aš tada šaunuolė clap.gif
Atsakyti
Nu is kuklumo nemirsit biggrin.gif
Saunuoles biggrin.gif

As lapkricio men. pradejau dust, galvoju gal plauciu uzdegimas, bet vaikai sirgo, tai laiko neturejau pas daktare. Ir kuo toliau tuo labiau dusino, jau kiekvienam aukste reikejo pastovet atsikvept, lauke galejau eit tik letai, sunkumu nesiojimas dusino. Nu vienzo verysad.gif Padare rengena, o ten... vieno plaucio visai nera. Staigiai i ligonine. Punkcija, paskui drenas - 3l skyscio. Padeda chemo ir gomeopates zirniukai veikia (2 kartus kasnakt begioju biggrin.gif ).
Jauciuosi gerai.
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 22, 18:25)
Nu is kuklumo nemirsit biggrin.gif
Saunuoles biggrin.gif

As lapkricio men. pradejau dust, galvoju gal plauciu uzdegimas, bet vaikai sirgo, tai laiko neturejau pas daktare. Ir kuo toliau tuo labiau dusino, jau kiekvienam aukste reikejo pastovet atsikvept, lauke galejau eit tik letai, sunkumu nesiojimas dusino. Nu vienzo verysad.gif Padare rengena, o ten... vieno plaucio visai nera. Staigiai i ligonine. Punkcija, paskui drenas - 3l skyscio. Padeda chemo ir gomeopates zirniukai veikia (2 kartus kasnakt begioju biggrin.gif ).
Jauciuosi gerai.

NAGI, pelkių Monai, tai tokį dusimo jausmą esu patyrusi, nesupratau kas daros, kad aš einu ir jaučiu, kad turiu lėtinti žingsnį, nes kitaip reikės net sustoti ir pastovėti. Kolkas nėra taip jau labai gerai, kad galėčiau bėgioti, bet gyventi gyvenu mirksiukas.gif
Parašyk kokius ten Tu žirniukus geri? Labai sudomino, kas juos tau rekomendavo? Kažkada gydytojo pulmonol;ogo klausiu, gal man pagerti šlapimą varančius, tokius kaip Trifas, jis papurtė galvą, kad tie vaistai varo tik iš audinių, o ne iš pleuros. Todėl labai sudomino mane tavo minėti žirniukai.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 16:52)
tai ir aš tada šaunuolė  clap.gif

lotuliukas.gif tai aišku šaunuolė biggrin.gif

Edme, o kokius tu vaistukus leidiesi? aš čia kažką praleidau g.gif O dėl sraigių, kažkada, kai buvom jauni ir durni, tai su vyru prisirinkom tų sraigių, paprastų, vynuoginių ir virėm, paskui apkepėm kažkaip, ir netgi valgėm - primena grybus. Šiuolaikiškai paruoštos jau kitokio skonio, aš mėgstu viską išragaut, visus moliuskus ir kitokius šliužus, varles, krokodilus ragavau - nu karvė ir paršas skaniausia, nu dar paukštiena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 16:52)
tai ir aš tada šaunuolė  clap.gif

lotuliukas.gif tai aišku šaunuolė biggrin.gif

Edme, o kokius tu vaistukus leidiesi? aš čia kažką praleidau g.gif O dėl sraigių, kažkada, kai buvom jauni ir durni, tai su vyru prisirinkom tų sraigių, paprastų, vynuoginių ir virėm, paskui apkepėm kažkaip, ir netgi valgėm - primena grybus. Šiuolaikiškai paruoštos jau kitokio skonio, aš mėgstu viską išragaut, visus moliuskus ir kitokius šliužus, varles, krokodilus ragavau - nu karvė ir paršas skaniausia, nu dar paukštiena biggrin.gif

Patricija, o tai kas negerai sijonui? Aš mezgu dabar dukrai, bet kaži kaip ji jį nešios, nu noras begalinis buvo, tai aukojuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 18:53)
Parašyk kokius ten Tu žirniukus geri? Labai sudomino, kas juos tau rekomendavo? Kažkada gydytojo pulmonol;ogo klausiu, gal man pagerti šlapimą varančius, tokius kaip Trifas, jis papurtė galvą, kad tie vaistai varo tik iš audinių, o ne iš  pleuros. Todėl labai sudomino mane tavo minėti žirniukai.

Vasario 28 eisiu pas ja patikrinimui, viska tikslai isklausinesiu ir parasysiu. 4u.gif
Atsakyti
Grek, aš dar gaunu į pilvą kas 28d. Zoladex, man estrogenus slopina, nes mano nelabasis jautrus hormonams.
Aš tokia tradicinės mitybos šalininkė. Bet dabar irgi bandau paragauti ir kitokio maisto. Aną savaitę nusipirkau prancūziško ožkų sūrio su mėlynu pelėsiu, kaina tai kosminė, na bet skonis lotuliukas.gif , kad nei vieno, nei su vynu nenoriu lotuliukas.gif . Sraigių dar nevalgius, reikės ir tų išbandyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2011 02 23, 09:18)
Grek, aš dar gaunu į pilvą kas 28d. Zoladex, man estrogenus slopina, nes mano nelabasis jautrus hormonams.
Aš tokia tradicinės mitybos šalininkė. Bet dabar irgi bandau paragauti ir kitokio maisto. Aną savaitę nusipirkau prancūziško ožkų sūrio su mėlynu pelėsiu, kaina tai kosminė, na bet skonis lotuliukas.gif , kad nei vieno, nei su vynu nenoriu lotuliukas.gif . Sraigių dar nevalgius, reikės ir tų išbandyti biggrin.gif .

Edme, kaip toleruoji Zoladex'a?
Ar sake tau, kad pirma para po injekcijos suleidimo, negalima kelti sunkumu, nesiot vaiku ant ranku?
Atsakyti
Kelių tūkstantmečių Rytų išmintis byloja, jog daugiau nei 90 (!) procentų visų ligų žmogaus organizme kyla dėl neteisingo vandens gėrimo. Pirmiausiai, žinoma, sutrinka virškinimo procesas, šalinimo procesas, užnuodijamas kraujas, kuris šiuos toksinus išnešioja po visą mūsų organizmą. Atsiranda tokios ligos, kaip dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opaligės, gastritas, rėmuo, duodenitas, plonųjų ir storųjų žarnų uždegimai. Sutrinka šalinimo procesai, lydimi nuolatinio vidurių užkietėjimo, hemorojaus. Nepašalintus toksinus per storąjį žarnyną ar inkstus, organizmas mėgina deginti ir šalinti per plaučius, tai pagreitina kvėpavimo procesą, sutrikdomas širdies ritmas. Nuolatinis vandens trūkumas padeda atsirasti mažakraujystei, toksinai krauju pirmiausiai užkrečia subtiliąsias mūsų organizmo vietas - smegenis, nuo ko atsiranda nuolatiniai galvos skausmai, migrena. Išdžiūsta, šerpetoja oda, skylinėja plaukai, tinkamai nedrėkinamos akys praranda savo blizgesį. Na ir šį sąrašą galima tęsti ilgai. Tiesiog norisi, kad skaitytojas suprastų vandens svarbą organizmui. Vanduo - ne tik Jūsų sveikatos, geros savijautos, geros nuotaikos priežastis, bet ir Jūsų grožio bei jaunystės eleksyras. "Vanduo - tai esminis vaistas, pašalinantis iš kūno įvairiausius negalavimus, visos bėdos įveikiamos juo ir visos kančios nugalimos.

Šiuolaikinė mūsų medicina padarė daug atradimų, įrodė begales įdomių tiesų. Ir visi mes puikiai žinome, kad virš 70 procentų žmogaus organizmo tūrio sudaro vanduo. Vanduo organizme naudojamas ne tik virškinimo proceso metu, kuomet per dieną vidutiniškai išskiriama 1,5 ltr. seilių, 2,5 ltr. skrandžio sulčių, 0,5 ltr. tulžies ir apie 0,7 ltr. kasos sulčių bei apie 3 ltr. plonojo žarnyno sulčių. Žinoma, šis vanduo ir lieka mūsų organizme, bet kaip ir kiekvieną panaudotą vandenį, reikėtų pakeisti, norint palaikyti mūsų kūną sveiką ir tvirtą. Bet yra mūsų organizme ir negrįžtamai prarandamo vandens kiekis - tai apie 2,5-3 litrai vandens kasdien. Tai skysčiai, kuriuos išskiriame per inkstus (apie 1,5 litro), išprakaituojame (apie 0,6 ltr.), iškvėpuojame (apie 0,3 ltr.) ir pašaliname su fekalijomis (apie 0,2 ltr.). Šie skysčiai šalina iš kūno įvairius toksinus, nebereikalingas mūsų organizmui medžiagas. Taigi, jei šio tūrio skysčio neatstatysime, sutriks nereikalingų elementų šalinimo procesas. Visi šie toksinai kaupsis mūsų organizme ir nuodis jį.

Rytuose manoma, jog didžiausią reikšmę žmogaus sveikatai turi ne tik suvartojamo vandens kiekis, bet ir vandens gėrimo būdas. Taigi, svarbu ne tik kiek, bet ir kaip, ir kada yra geriamas vanduo. Ši geros savijautos, sveikatos paslaptis atskleidžiama per penkias vandens gėrimo taisykles, kurios dėl savo svarbos Jogos filosofinėje sistemoje dar vadinamos auksinėmis vandens gėrimo taisyklėmis.


5 AUKSINĖS VANDENS GĖRIMO TAISYKLĖS

1. Atsikėlus ryte išgeriame 1 stiklinę vandens ir po to nevalgome 1,5 - 2 val.
2. 30 min. prieš maisto vartojimą išgeriame 1 stiklinę vandens.
3. Vartodami maistą negeriame (po valgio negeriame apie 40 min.)
4. 30 min. prieš miegą išgeriame 1 stiklinę vandens.
5. Kai norime gerti - geriame vandenį.

Rytuose vandens sąvoka netapatinama su gaiviaisiais gėrimais, sultimis, kava ir arbata. Visi šie produktai turi skonį ir organizmo priimami kaip maistas. Nors ir labai keistai mums gali nuskambėti, bet taisyklės byloja ir apie tai, jog norint "suvalgyti" kavos puodelį, pusvalandį prieš tai turėtume išgerti stiklinę vandens. Taigi, matome, kad šis paprastas sveiko gyvenimo stebuklas gali pareikalauti iš mūsų šiek tiek valios pastangų, šiek tiek dėmesingumo. Mums būtų žymiai lengviau laikytis šių taisyklių, jei mes suprastume visus procesus, vykstančius mūsų sudėtingame žmogaus organizme. Todėl mes trumpai sustosime ties kiekviena iš šių taisyklių ir pabandysime jas trumpai peržvelgti.


Pradėsime nuo rytinio vandenuko. Pirmiausiai, stiklinė vandens ryte nuplautų mūsų skrandį, bei visą virškinimo traktą. Na kaip ryte valomės dantis, prausiamės, taip ir nuplauname virškinimo sistemą, ruošiam ją dienos darbui. Antra - mūsų skrandis nubudęs būna šiek tiek "apsimiegojęs", lyg balionas, iš kurio būtų išleistas oras. Taigi rytinis vandenukas jį tonizuoja ir tuomet skrandis gali visomis savo sienelėmis sąveikauti su virškinamu turiniu. Pirmosiomis dienomis gali rytinis vandenukas nebūti labai malonus. Kai kuriuos žmones pykina. Na, tai būna todėl, kad vanduo nuplauna mūsų skranduką ir tos drumzlės viduje sukelia tokius nemalonius pojūčius. Bet tai yra laikina. Jei turėsite kantrybės ir valios - tai pamatysit, kad po kelių dienų, na vėliausiai po savaitės, tie nemalonūs pojūčiai išnyks. Jūsų skrandis bus švarus ir vandenį vėl bus malonu gerti.

Na ir paskutinis klausimas, kodėl gi mes nevalgome pusantros - dvi valandas po rytinio mūsų vandenuko? Šioje vietoje šiek tiek skiriasi Rytų ir Vakarų požiūriai į mitybos procesus. Mūsų žymią patarlę "pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui" Rytų kultūroje būtų perfrazuota: "pusryčius atiduok priešui, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę suvalgyk pats". Tikriausiai žinome, kad virškinimas yra energetiškai imlus procesas. Ir jei žmogus pavalgo, vargiai ar jis turi energijos ir jėgų vykdyti kitokią veiklą: emocionaliai reaguoti į aplinką, mąstyti, priiminėti sprendimus, jau nekalbant apie fizinį krūvį. O kaip žinia, pagrindinius sprendimus ir didžiąją dalį darbo krūvio mes su jumis turime atlikti pirmąją dienos pusę. Gal todėl ryte ir nepatartina valgyti sočiai ir daug. Pusvalandį prieš kiekvieną valgį mes turėtume išgerti stiklinę vandens.

Žinoma, kaip prieš maistą mes plaunam rankas, taip neprošal nuplauti ir virškinimo sistemą. Be visa to, tas vanduo papildys organizmo atsargas, nes, kaip minėjau aukščiau, virškinimui reikia labai daug vandens. Na ir šis įprotis padės mums padaryti mitybos procesą sąmoningą. Dažnai mes jau nebeskiriame troškulio nuo alkio. Dažnai, kuomet kūnas paprašo vandens, mes nusprendžiam išgerti puodelį arbatos ar kavos, būtinai dar reikia prie viso to suvalgyti pyragėlį, saldainį ar bandelę. Na ir nekaltas troškulio numalšinimas virsta maisto vartojimu. Todėl neaplenkime ir šios paprastos taisyklės. Kodėl vartojant maistą nepatartina gerti? Pirmiausiai - geriamas mitybos proceso metu vanduo gali atskiesti skrandžio sultis, seiles, kurios organizmo išskiriamos reikiamos cheminės sudėties vartojamam maistui virškinti. Be to, kad skaidymo procesas skrandyje būtų pilnavertis, ten turi likti vietos ne tik skrandžio sultims, bet ir orui. Maždaug tik pusė skrandžio tūrio turėtų būti užpildyta maistu, ketvirtadalis - skrandžio sultimis ir likusi erdvė paliekama orui. Todėl pavalgius ir nepatartina gerti, kol skaidymo procesas nebus užbaigtas. Skrandis dirba, priklausomai nuo maisto sudėties, nuo 30 min.iki 3 val. Tik po to, išskaidytas maistas pereina į dvylikapirštę žarną, ir tik tuomet galima gerti net ir vandenuką. Kodėl prieš naktį geriame vandenį? Todėl, kad naktį vyksta pagrindinis organizmo valymasis nuo toksinų. Mes daug naktį išgariname vandens, iškvėpuojame ir išprakaituojame. Todėl patartina tas vandens atsargas papildyti. Ir nebijokite! Tikrai nuo šios stiklinės vandens Jums neteks naktį keltis iš lovos. Greičiau naktį nubusite dėl išgerto puodelio arbatos. Pamėginkit ir įsitikinsite tuo. Na ir paskutinioji taisykle tikriausiai nereikalauja komentarų. Jei norime gerti - gerkime vandenį, malšinkime savo troškulį. Jei norime valgyti - valgykim, malšindami savo alkį.

Na ir dar norėtųsi priminti skaitytojui, kas tai yra vanduo ir kokį vandenį mes turėtume gerti, besilaikydami šių taisyklių. Tai ne vaisvandeniai, ne arbata ir ne kava. Vanduo - tai geriamas vanduo, neturintis jokio papildomo skonio ir kvapo. Galima vartoti šulinio, šaltinio vandenį arba namuose filtruoti vandenį iš čiaupo. Energetiškai labiausiai žmogui tinka vanduo, išgautas toje vietovėje, kur jis gyvena. Tačiau neturint visų šių galimybių, galima vandenį nusipirkti ir parduotuvėje. Patartina vandenuką gerti kambario temperatūros. Žiemą malonu vandenį šiek tiek pasišildyti. Taigi, nustebsite, kad vanduo taps pigiausiu ir paprasčiausiu vaistu Jūsų kasdienybėje. Rezultatų ilgai laukti neteks. Maždaug per pora savaičių išvalysite savo storąjį žarnyną, nepraėjus nei dviems mėnesiams pamiršite apie rėmens problemas, susitvarkys visa virškinimo sistema, praeis nuolatiniai galvos skausmai. Jūsų savijauta bus puiki, būsite sveiki, žvalūs ir energingi! Norėtųsi palinkėti visiems atrasti savyje jėgų ir valios pakeisti mitybos procesą, nes visos pastangos įdiegti šias auksines vandens gėrimo taisykles savo gyvenime atsipirks su kaupu.

Atsakyti
Labuks, labukas, Mergaitėms 4u.gif 4u.gif
Kokia graži diena išaušo bigsmile.gif - ryte pas mus 22 laipsniukai, iš visų trobelių dūmeliai rūksta tiesiai į dangų ir čia pat leidžiasi žemyn - smogas.... Ir saulytė šviečia... Gražu, kai esi namučiuose šiltuose...

Gabija 4u.gif - jau irgi prisėdai prie "dėžutės"... Sveikatytės tau ir labai ačiū už naudingas paskaitėles... wub.gif

Romantike 4u.gif - na, kaip džiaugiuosi , kad tau viskas gerai... O dėl to polypo ... ar tau jį pašalino ar paliko stebėjimui - kažkaip nesupratau g.gif ? O aš nerami dar laukiu...

***

Aš šią savaitę einu vėl į bioenergetinius seminarus, tai grįžtu vėlai - tik paskaitau, kaip jums ŠAUNUOLĖMS mirksiukas.gif sekasi...
Visoms sveikatos ir kad greičiau tas tikrasis pavasaris ateitų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 23, 13:20)
Romantike 4u.gif  - na, kaip džiaugiuosi , kad tau viskas gerai... O dėl to polypo ... ar tau jį pašalino ar paliko stebėjimui - kažkaip nesupratau  g.gif ? O aš nerami dar laukiu...

Kai atejo po operacijos i palata, sake, kad jokio polypo nerado...
O kai grizo tyrimu rezultatai, pasake, kad buvo... ka as zinau... Tikriausiai pasalino g.gif
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot... verysad.gif
Beje, kruties markeris padidejo... Kartojau uzvakar...
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 20, 15:35)
TIKESIU,  biggrin.gif , kas antroje foto, kriaukles? Austres? Kas ten per pasiūlymas?  bigsmile.gif


sraiges

QUOTE(Edmė @ 2011 02 22, 09:25)
Tikėsiu, o tos sraigės namuose ruoštos ar pirktos? Aš neragavus tokio dalyko. Mačiau būna pirkti šaldytų, bet nepirkus niekada. Na, ir vasarą sode gyvų  yra biggrin.gif . Kažin čia tos pačios?


nezinayu kur ruostos bet as neruosiu ju yra pirkt jau idarytu
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 12:29)
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot...  verysad.gif

procedura turbut ta pati gimdos abrazija - turejau toki malonuma, kai buvo nesivystantis nestumas. po tokiu proceduru daznas reiskinys - infekcija... sad.gif
man ir antibiotikai nepadejo, nors sugeriau dviguba kursa, vis tiek liko sirgimo jausmas - temperatura, silpnumas, skausmas.
padeti is karto pataise vaistai nuo pirmuoniu sukeltos infekcijos - gal verta pasitarti del tokio varianto su gydytoja?

QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 12:29)
Beje, kruties markeris padidejo... Kartojau uzvakar...

sad.gif Laikykis.
Atsakyti