Įkraunama...
Įkraunama...

Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją

QUOTE(Egle0906 @ 2010 01 26, 13:25)
kazkokia nesamone, o kur senieji plepesiai? kaip rasti tuos bendramincius? nea, nepatinka man cia.. schmoll.gif


senuju nebera, istryne visas temas iskyrus paskutine. dabar mes bendraminciuose
Atsakyti
Ruosiuosi darytis didinamaja ir as ax.gif , anatominius, silikona. Man pataria daryti dvejose plokstumose, ty po raumeniu ir po liauka. Merginos, kuri daretes tokiu budu, kaip jums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AleAda @ 2010 01 27, 13:51)
Ruosiuosi darytis didinamaja ir as ax.gif , anatominius, silikona. Man pataria daryti dvejose plokstumose, ty po raumeniu ir po liauka. Merginos, kuri daretes tokiu budu, kaip jums? g.gif


keista, kad turinciai vaiku siulo po liauka,
shiaip protingiausia po raumeniu, tada implantas atrodo naturaliau, nesimatys krashtu.. Praktishkai visos daresi po raumeniu

MERGAITES, kurios atsakineja i klausimus, imeskite musu nauju pokalbiu nuoroda i savo parashus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 27 sausio 2010 - 13:36
QUOTE(bolivija @ 2010 01 24, 21:53)
Viršuje esančiame gydytojų sąrašą reiktų dar papildyti:

Šiauliai

Audrius Žižliauskas
17 metų dirba plastikos chirurgu

CHIRURGINĖS PAGALBOS CENTRAS, UAB
azizliauskas@yahoo.com

http://www.plastikos...imas_implantais

šiuo metu kaina nuo 6000t

Kas cia per reklama ? Tai gal ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDRUTIS: 27 sausio 2010 - 18:05
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 27, 18:38)
Kas cia per reklama ? Tai gal  ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba  t.t.


labai gera mintis.. o kas imsis šio darbo ?
Atsakyti
nu bardaka cia padare su situ iskelimu... dabar temos apie papus ieskokite prie susitikimu ir bendravimo... blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2010 01 27, 19:38)
Kas cia per reklama ? Tai gal  ties kiekvienu chirurgu parasykim kokia patirti turi, pasisakykim ka manom apie ju atlikta darba  t.t.


Reklama prasideda štai ČIA ir tuoj visas forumas bus apšviestas PROFESIONALO, apie kurį kažkodėl niekas nei girdėjo, nei regėjo.
ŠiaulIA veržiasi į rinką.

O ir darbai įspūdingi: g.gif

user posted image

user posted image

Nenuostabu, kad norima mokytis, gal atsiras norinčių biggrin.gif bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 15:30)
keista, kad turinciai vaiku siulo po liauka,
shiaip protingiausia po raumeniu, tada implantas atrodo naturaliau, nesimatys krashtu.. Praktishkai visos daresi po raumeniu


Visiška nesąmonė. Jei krūtis tur daugiau liaukos ir riebalinio audinio, dedant po raumeniu gausis double bouble efektas. Su vaikų turėjimu tai išvis nieko bendro neturi - būtent NEturinčioms vaikų po raumeniu dažniau siūlo dėl galimybės maitinti po implantacijos. Pasidomėkit daugiau prieš atsakinėdama.



Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 21:18)
Pasidomėkit daugiau prieš atsakinėdama.


bet būtent daugeliui turinčių vaikų to liaukos-riebalinio sluoksnio ir nelieka, tad nereikia, kad su vaikais tai neturi nieko bendra.. na nebent maitinot mišinėliais

o persakau tai, ką pačiai pasakojo mano gydytojas, nors visai gali būti kad mūsų gydytojai lankė skirtingus seminarus,

o aplamai šita tema kažkokia piktai nervinga patapo.. net nemalonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 27 sausio 2010 - 21:28
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 23:20)
Man užtenka to ką sako Mano gydytojas.. bet galiu neatsakinet.. užleidžiu


Koks jūsų gydytojas?
















Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 23:20)
bet būtent daugeliui turinčių vaikų to liaukos-riebalinio sluoksnio ir nelieka, tad nereikia, kad su vaikais tai neturi nieko bendra.. na nebent maitinot mišinėliais

o persakau tai, ką pačiai pasakojo mano gydytojas, nors visai gali būti kad mūsų gydytojai lankė skirtingus seminarus,



doh.gif Stengiuosi paaiškinti dar aiškiau: jei krūtis turi DAUGIAU riebalinio audinio ir liaukos, dedant po raumeniu, JŪSŲ gydytojas, kuris lankė gal kitą seminarą nei visi pasaulio gydytojai biggrin.gif , gautų tokį efektą (kuris vadinasi double bouble):

user posted image

user posted image

Kodėl manot, kad maitinau mišinėliais, palieku jūsų genialiems atradimams. Matomai mes su jumis LANKĖME SKIRTINGUS SEMINARUS biggrin.gif




Atsakyti
Butent tokias nuotraukas man rode Astrauskas ax.gif
O kad nesimatytu krastu dedant po liauka, mano atveju chirurgai pasiule ir po raumeniu ( virsu), ir po liauka (apacia)
Tikuosi, tai nebus pernelyg sudetinga operacija...
Atsakyti
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 18:28)
labai gera mintis.. o kas imsis šio darbo ?

Tai ,kad Jus jau lyg ir emetes .
Papildyta:
QUOTE(bolivija @ 2010 01 27, 21:20)

o aplamai šita tema kažkokia piktai nervinga patapo.. net nemalonu

Kodel nervinga? Lady M labai teisingai viska isaiskino,tai gal pasidziaugt reikia ,kad tema igauna naudingos informacijos.
Papildyta:
QUOTE(AleAda @ 2010 01 28, 10:49)
Butent tokias nuotraukas man rode Astrauskas ax.gif
O kad nesimatytu krastu dedant po liauka, mano atveju chirurgai pasiule ir po raumeniu ( virsu), ir po liauka (apacia)
Tikuosi, tai nebus pernelyg sudetinga operacija...

Nebus . T.Astrauskas turi nemaza praktika .
Papildyta:
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 01 27, 19:02)

O ir darbai įspūdingi:  g.gif

user posted image

user posted image

Nenuostabu, kad norima mokytis, gal atsiras norinčių  biggrin.gif  bigsmile.gif

doh.gif
Atsakyti