Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

Sveikos 4u.gif

Šioje temoje draugiškai bendrauja apie mitybą, sportą ir visus kitus dalykus, kurie gali padėti sulieknėti, bei viena kitą palaiko, padrąsina, pabara biggrin.gif merginos, norinčios sulieknėti šiais metais, gal net iki vasaros sezono bigsmile.gif

Prašom drąsiai jungtis naujokes 4u.gif

Jokių amžiaus/svorio/tikslo apribojimų mirksiukas.gif

Sena tema

user posted image

Atsakyti
Registruojuos bigsmile.gif 4u.gif
Aciu uz naujai sukurta wub.gif
Atsakyti
Už naują temą 4u.gif
Man regis, nebus rytoj minuso, nes šiandien atsikėliau su pliusu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 02 20, 14:49)
Dontstop, gal gali parasyti, kaip skiriasi kalorijos ir tarkim proteinai, anglys zalios mesos 100 g. ir 100 g tos pacios rusies virtos mesos. Pavyzdziui vistienos gabaliukai. as zalios mesos nesveriu, pasveriu isvirta, o paskaiciuoti kalorijas ir proteinus kaip? Pagal interneto puslapius, kalorijas rodo zalios mesos turbut  g.gif
Paskutiniu metunet is akies primetus labai daug suvalgau, reik pasiskaiciuot ir pasitaisyt  pioneer.gif

Tytuka, neįsivaizduoju bendro principo, aš visada skaičiuoju žalios mėsos kalorijas (proteino-anglių-riebalų santykio neskaičiuoju), sveriu virtuvinėm svarstyklėm, kai ką iš akies jau atseikėju sau smile.gif

Virtos mėsos kaloringumą galima rasti internete, pvz mano mėgstamiausiam kalorijų skaičiavimo puslapyje kalorijos.lt yra ir virtos, ir keptos, ir su odele, ir be odelės, ir visos kitos variacijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 02 20, 14:25)
Tytuka, neįsivaizduoju bendro principo, aš visada skaičiuoju žalios mėsos kalorijas (proteino-anglių-riebalų santykio neskaičiuoju), sveriu virtuvinėm svarstyklėm, kai ką iš akies jau atseikėju sau  smile.gif

Virtos mėsos kaloringumą galima rasti internete, pvz mano mėgstamiausiam kalorijų skaičiavimo puslapyje kalorijos.lt yra ir virtos, ir keptos, ir su odele, ir be odelės, ir visos kitos variacijos  thumbup.gif


Pirkau liezuvi, visa, svere 1.8 kg, isvirta pasveriau, 1 kg. Taigi virimo metu pasimete 800 g. Kalorijos.lt duoda 100 g 224 kal, 15g baltymu, tai virto bus daugiau, kazkur 80 g. Tai zalios reikia vesti 180 g . kad gautusi 100 g virtos. g.gif Gaila, kad nera susverta virtu produktu... nors zali turbut tiksliausiai atspindi svori- kalorijos. Vistienos virtos kalorijas paskaiciuosiu tokiu pat santykiu kaip ir liezuvio, nes ner kaip atsekti zalios svorio.
Atsakyti
Labas naujoj temoj 4u.gif
siandien nusimato pasisedejimas, bus uzkandziu, kaip reikes laikytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 02 20, 16:16)
Labas naujoj temoj 4u.gif
siandien nusimato pasisedejimas, bus uzkandziu, kaip reikes laikytis doh.gif

Jei pasisėdėjimas pas mus namuose būna, gaminu bent vieną patekalą, kuris tinka man pagal mano mitybos programą smile.gif Jei būna tortas, vakare nevalgau, valgau kitą dieną ryte pusryčiams, tuomet nenueina torto gabalas į lašinius smile.gif
Svečiuose sunkiau...būna gi kad šeimininkės įsižeidžia, jei neparagauji kažko smile.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif registruojuosi smile.gif
Ir prisiduodu meniu:
bulviniai blynai
submarinas
vištienos kepsnelis su daržovėm

Bet iki 18 val, dar išvaikščiosiu biggrin.gif
Atsakyti
As jau po pasisedejimo biggrin.gif visai gerai praejo, valgem vakariene - orkaitej kepta vistiena su darzovem, tai nieko blogo, uzkandziavau laaabai nedaug, saikingai. Tik tortas koja pakiso, bet juk gimtadienis buvo blush2.gif

O jei pas mus sveciai renkasi, tai as irgi gaminu ka nors lengvo, sveiko, o jau sveciuos kaip iseina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

pudingas 270
kapučinas 40

dž. papajos 50
4 finn srisp duonelės su užtepu 180

3/4 vištos šlaunelės (keptos orkaitėje) 300
virti ryžiai 150
salotos 50

kapučinas 40
šokoladas 75

omletas su krablazdėm 400
salotos 100

Viso 1655

Kažką blogai suvalgiau, gerą pusdienį kamavo skrandžio skausmai sad.gif

Šiandien kepsiu antį orkaitėje essen.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu per kelias dienas nemažai praleidau biggrin.gif už temą 4u.gif

Penktadienį buvau pas drauge.. jos svarstyklės nuostabios wub.gif dabar galvoju, kaip sužinot kurios tiesą rodo.. pagal jos svarstykles svoris 55.2 kg, o pagal mano pusantro kilo daugiau! doh.gif
Atsakyti
Nuostabios, kad mažiau kg rodo, ar šiaip kokios mandresnės? 4u.gif
Vadovaukis tomis, kurios rodo mažiau biggrin.gif
Atsakyti