Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Prastai miegojau. Vakar su vaikais ziurejom penktadienio filma. Tai uzkandziavau ta proga. Bet svarstykles labai neisgazdino ryte. Bet miego trukumas paprastai man svorio prideda. Tai reik laikytis siandien.
Papildyta:
Smagu gaut medali, bet jis priklauso Naktinei fejai. Tai atiduodu 4u.gif
Atsakyti
laba ryta mergaites

Tingus setadienis wub.gif dar lovoj vartausi blush2.gif

O del keliones, nepavydekit schmoll.gif ten bus tik skrydis ilgas ir darbas ofise uzsidarius... Zodziu beda. Apsiziuret aplink gal turesiu pusdieni gal nea unsure.gif ir rubu visai nenoriu dabar pirkt, nes noriu toliau svori mest, o senieji netinka... Vistik apie 15 kg jau nukrito. Nu bet teks, negaliu su dzinsais vaziuot. Kvailiausiai kad ir striukes neturiu normalios dabar doh.gif

Reik eig kazka pusryciam galvot
Atsakyti
Labas rytas, mergaites. 4u.gif

Visu pirma - aciu uz palinkejimus. wub.gif Labai nekantrauju. wub.gif Nakti irgi prastai miegojau, bet taip dazniausiai ir miegu, kai kas nors ypatingo kita diena laukia. biggrin.gif Dabar va susideliojau mazdaug visus daiktus, liko tik tokie menkniekiai. smile.gif

Milda, as medalius dalinu pagal numesta procenta, o ne kilogramus. mirksiukas.gif

Eglutyte, wow, Koreja. Bet jeigu ofise visa diena busi, tai jo... Na bet gal vakarais turesi galimybe pamaklineti po miesta. bigsmile.gif

Geros dienos, merginos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 16 balandžio 2016 - 09:23
QUOTE(Airisė @ 2016 04 16, 10:21)
Labas rytas, mergaites. 4u.gif

Milda, as medalius dalinu pagal numesta procenta, o ne kilogramus. mirksiukas.gif 


Geros dienos, merginos. 4u.gif


Supratau, tada isdidziai priimu☺. Turbut cia vienintelis mano bus, nes pirma savaite kaip zinia tik siuksles is organizmo valosi. O tikslas per savaite nuo puses iki vieno kilogramo.
Atsakyti
Eglutyte, pamatysi pamatysi juk kazkiek prazingsniuoti jmanau noresi. Ir dar taip idomiai. Paskutine nakti paaukosi ir vos ne vietine patapsi ;-)
Atsakyti
Ka gero beveikiat savaitgali? As apsitvarkiau is ryto - rubu skalbimas, siurbimas cool.gif

Dabar leksim i miesta su vaikais, pietu gal pas mama vaziuosim, kviete

Pusryciai siandien ne tradiciskai sumustiniu vietoj koses buvo , persiurejau savo savaiteles meniu, tai duonos buvau savaite nevalgius cool.gif
Atsakyti

QUOTE(Airisė @ 2016 04 15, 18:54)
Aciu, Feja, tau, kad mane pavadavai su temos kurimu.
jeigu rasiu proga, parasysiu is Paryziaus.  user posted image


lauksim naujienu ir ispudziu bigsmile.gif gero vejo ir geros kloties 4u.gif

QUOTE(eglutyte @ 2016 04 15, 19:21)
Po savaites 5 dienom vaziuosiu i darbine komandiruote i Koreja. kaip cia nesusivelt su maistu. reik rubu kazkokiu nusipirkt, neturiu kaip zmogus ka apsirenkt...
Feja kaip tu atsigavai?


kaip faina rolleyes.gif kur man toki darba gaut g.gif maisto tai viska ragaut, nieko nevalgyt mirksiukas.gif amzina tragedija moteru biggrin.gif

siaip atsigavau, bet apetito nulis blink.gif taip kazkaip papykena vis dar unsure.gif

QUOTE(eglutyte @ 2016 04 16, 06:42)
rubu visai nenoriu dabar pirkt, nes noriu toliau svori mest, o senieji netinka... Vistik apie 15 kg jau nukrito. Nu bet teks, negaliu su dzinsais vaziuot. Kvailiausiai kad ir striukes neturiu normalios dabar


as ir sakiau nepirksiu nepirksiu, alia amzinai taip to sukudimo belaukdama doh.gif ziuriu, ka vis tik papirkau vasarai siek tiek blush2.gif siaip rubai tokie besitempintys, tai manau ir kazkiek numetus ziuresis normaliai g.gif

QUOTE(eglutyte @ 2016 04 16, 10:04)
Ka gero beveikiat savaitgali? As apsitvarkiau is ryto - rubu skalbimas, siurbimas


as irgi skalbianke uzkuriau, nors siap skalbiu as kasdien, tai ne savaitgalio darbas ax.gif ziuriu teniso turnyra monte carle wub.gif veliau eisim su sunum pesciomis i parduotuve maisto atsargu papildyti ax.gif
Atsakyti
dvi silkes ilipo i obeli, kaip gera turet automobili biggrin.gif

isejom su sunum i parduotuve, kaip dejo lietus, pasimaises su slapdriba blink.gif doh.gif parejau kaip ciucius sulyta doh.gif tusas pabeges, zandai nusalo blink.gif dabar dega, abu raudonskruosciai kaip sniegenos blush2.gif

tuscia cia, airese paryziun wub.gif caramelia i braziliska barbekiu rolleyes.gif , eglutyte su vaikais miestan bigsmile.gif , veliau idesiu vakarykscia meniu kartu su siandieniniu, kuriame dziuveseliu kalnas, cia pagal sveikata labiau, ne pagal plana cool.gif
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 18:50)
4u.gif  viskas tavo rankose, esi sveika, džiaukis, kad turi galimybę  mesti tą svorį ir stenkis, kad kiekvieną svėrimąsi džiugintų bent mažas minusiukas. Po truputį save pamilsi ir išlaisvinsi wub.gif


Stengiuosi 4u.gif

QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 14, 19:03)

taip negatyviai apie save negalima schmoll.gif  cool.gif o kiek kg sveria KARVE bigsmile.gif  unsure.gif jei ne paslaptis... g.gif


Tokia nuotaika papuole 4u.gif o karve priaugo iki 118,5 net.. še tau ir atostogos verysad.gif verysad.gif doh.gif


Užbėgau greitai pasisveikinti,nusikalus po darbo esu. Eisiu į dušą ir į lovą.. dar 4dienos dirbti liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piroška @ 2016 04 16, 17:28)
karve priaugo iki 118,5 net.. še tau ir atostogos verysad.gif
Užbėgau greitai pasisveikinti,nusikalus po darbo esu. Eisiu į dušą ir į lovą.. dar 4dienos dirbti liko doh.gif


reiskias ir as karve biggrin.gif nes prisiatostogavau iki 119.6kg doh.gif verysad.gif na bet svarbiausia susiimti ir pradeti kelia link stirnos rolleyes.gif wub.gif

ilsekis, vargsiuk, blogis tas darbas, man irgi nuo pirmadienio reiks traukti 2 savaitem cool.gif o jei lis... unsure.gif tai busiu ciucikas verysad.gif reikia eit drabuzius nuo lietaus susiieskoti, bo net nezinau, kuriam padejime jie yra, kai su masina, tai juos net pamirsus buvau, paskutini kart mama naudojo, kai buvo pries pusantru metu g.gif
Atsakyti
Laba vakareli

Oi NF slapdriba skamba nekaip biggrin.gif schmoll.gif jau taip noris silumos is po ziemos; nors dideliu karsciu as nemegstu

Nu ka prisivaisciojom siand su vakais 14000 zingsniu cool.gif ir dar ne siaip sau o po kernaves piliakalnius cool.gif pakeliui aplankem Dukstu azuolyno pazintini taka. Oras puikus, saulute islindo apie pietus kai mes isjudejom

O maistas biski chaoselis 1650 kcal is viso
Psr juoda duona su lydytu sureliu ir slapdesre, keli cherry pomidoriukai, truputis virto upetakio ir 2 marinuoti mazi patisoniukai
Pietus pas mama biggrin.gif bet pas ja gerai viska susisveriu vistiek: virta vistienos krutinele, virtos morkos su kukuruzais su grietine, truputi agurko
Uzkandziam bananas, riekele varskes surio
Vakariene kefyras, agurkas, burokeliai (ale saltibarsciai) virtos bulves

Caramelia, kaip barbekiu???
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 04 16, 19:32)

1. Oi NF slapdriba skamba nekaip

2. Nu ka prisivaisciojom siand su vakais 14000 zingsniu

3. Vakariene kefyras, agurkas, burokeliai (ale saltibarsciai) virtos bulves

4. Caramelia, kaip barbekiu???


1. net skamba ne kaip, o savu kailiu su islandisku veju patirt visai ne kas schmoll.gif
2. na bet ir saunuoliai, taip turiningai leidziat laika thumbup.gif
3. as irgi uzsisaltibarstinau siandien wub.gif issitampiau skrandi, alia skanu drinks_cheers.gif dar rytdienai puse didziulio bliudo liko blush2.gif
4. ir man baisiai smalsu rolleyes.gif unsure.gif

Atsakyti