Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Esu jau laikiusis sitos dietos tokios vadinamos...ir 5 sav -13kg... rexultatai labai geri. Ir ka pasakysiu la ai ilgai laikesi. mirksiukas.gif
As gi valgau tik vien baltymus. Ir valgau nemazai ir geriu daug pasuku, salotu ir net valgau vakarais ir net keksiuka negriuka suvalgiusi... ir ne viena saldainiuka... kava su grietinele. Ne badauju. Tiesiog nevalgau kaip anksciau. Viska is eiles.
Siam man pusryciai buvo 3 kepti kiausiniai su cha seklom + 1 agurkas. Arbata su 200gr varskes liesos su razinom pabarsciau. Cia nera mazai...
Poetums valgysiu saltibarscius ir tikriausiai darOviu salotas gal dar joguryas liesas.
Vakarienei bus picca ir obuoliukai. Nemanau kad cia as labai nesweikai. O sworis krenta kaip ir sakiau man taip viaada kai ziuriu ka valgau.
Na bet gal kitai savaitei 100 jau gal ir drastiskai butu... gal tada kitos savaites tikslas. Realiao spec nieko nedarysiu. ZIURESIU KAIP SEKSIS. GAL MOTYVACIJA DINGS! doh.gif cia gi tik planao ir norai...

Kita vertus man iki 100 neuztenka -3.5kg o cia 1.73 % kuno mases savaitei cia daug numesti? Desprit noriu, kad pakomentuotum.....

Zodziu depiliacinos kremas veet nieko gero- ismesti pinigai man.
Namuose pas mane generaline o as pati su veido kauke... ka galiu pasakyti grozio diena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 19 gegužės 2016 - 12:58
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 13:55)

Kita vertus man iki 100 neuztenka -3.5kg o cia 1.73 % kuno mases savaitei cia daug numesti? Desprit noriu, kad pakomentuotum.....



Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau 1-1,5% kūno svorio. Praeitą savaitę Tu numetei 3,1%, per ateinančią savaitę nori numesti vėl panašiai. Nežinau kaip skaičiuoji, kad gauni 1,75%, nes man gaunasi virš 3% g.gif Tai yra gerokai per daug..
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 13:10)
Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau 1-1,5% kūno svorio. Praeitą savaitę Tu numetei 3,1%, per ateinančią savaitę nori numesti vėl panašiai. Nežinau kaip skaičiuoji, kad gauni 1,75%, nes man gaunasi virš 3%  g.gif  Tai yra gerokai per daug..

man atrodo panašiais tempais metė panterajuodoji (jei vardo nesumaišiau g.gif )
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 05 19, 14:35)
man atrodo panašiais tempais metė panterajuodoji (jei vardo nesumaišiau  g.gif )


Nea, pantera metė stabiliai po 1kg į savaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 05 19, 13:48)
Iš savo patirties galiu pasakyt kad kai buvo skrandis sustojęs, visą dieną geriau vandenuką tik, blogavau, ir kitą dieną svarstyklės parodė +500g. biggrin.gif taip kad, man badavimas eina tik į pliusą biggrin.gif

tai daryk išvadas tongue.gif jei badaujant svoris auga, vadinasi, kuo daugiau valgysi, tuo daugiau numesi rolleyes.gif nu ar ne? hihihi.gif
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 13:55)
Esu jau laikiusis sitos dietos tokios vadinamos...ir 5 sav -13kg... rexultatai labai geri. Ir ka pasakysiu la ai ilgai laikesi. mirksiukas.gif

ką surašei, neša į Dukano dietą... bent jau principas, baltymai...
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 13:41)
Nea, pantera metė stabiliai po 1kg į savaitę  smile.gif

a, tada atsiprašau, sumaišiau smile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 05 19, 13:43)
tai daryk išvadas tongue.gif jei badaujant svoris auga, vadinasi, kuo daugiau valgysi, tuo daugiau numesi rolleyes.gif nu ar ne? hihihi.gif

gal pabandyt mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš laikausi Kimo Protasovo dietos. Taciau kartais su ja papildau kazka... pvz riesutu i varske. . Kava su pienu, saldainiukas.. wub.gif vartoju daug skysciu.

Kaip tai pantera juodoji sekesi veliau? Numete ir grizo visi kg?

As oraeita sav tiek numeciau todel kad jis nepamirskite gulejau ligonineje kur visai dvi dienas badavau...as manau per sia savaite visgi tiek daug as nenumesiu. Tikrai nerealu...

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

05,18-žalia

Atsakyti
Laba visoms smile.gif

Atejau i nauja temute ir supratau, kad neatsakiau i visus klausimus, taigi smile.gif

1. Ūgis - 1,74

2. Esamas svoris - 76,6kg

3. Siekiamas svoris - 65kg

4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?

Tikros priezasties dar neatradau, bet manau, kad saldus miltiniai patiekalai yra ta priezastis. Sokolado del manes gali ir nebuti, o va kreminio torto labai sunku atsisakyti blush2.gif

5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt?

Po truputi keiciu mityba. Stengiuosi valgyti leciau, mazesnemis porcijomis ir daugiau darzoviu.

6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori?

Valgyti sveikai visa gyvenima mirksiukas.gif

7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo?

As valgau 5 kartus per diena ir tarpuose stengiuosi neuzkandziauti, nebent darbe buna labai itempta diena, tada suvalgau koki sausaini ar du, tai juos teks pakeisti kazkuo kitu (dar nesugalvojau kuo). Gal patarsit?
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 05 19, 11:02)
tai nebūtina šeimyninę picą vienai sukapot biggrin.gif galima ir 20cm pasiimt ax.gif

man tai tokios dienos dar ne taip baisu, kaip paskui atitrūkimas, ir ėdimas visko iš eilės ir be saiko... bet aš čia sprendžiu pagal save biggrin.gif galiu kažko atsisakyt savaitei, dviem... tačiau paskui kai pasileisiu, tai saugokitės hihihi.gif todėl geriau dažniau su saiku, nei kad paskui be jo biggrin.gif

Va tas atitrukimas ir rijimas be saiko mano problema, jai laikausi mitybos rėmuos tai ir yra viskas tvarkoj, bet jai tik sau leidžiu išeiti iš rėmų tai nesuvokiu kaip prisiryju ir blogiausia,kad nebsustoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 05 19, 08:02)

Ai, gi pasigirsiu, diržąjau reikia labiau susiveržti kelnes maunantis. Pirmas apčiuopiamas lieknėjimo rezultatas  biggrin.gif
Labai smagu tokie apciuoliami rezultatai, saunuole thumbup.gif


QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19)

Grazus rytas, man siandien iseigine. Siandien ta diena, kai pradesiu siuntyneti cv i naujus darbus. Nusprendziau keisti darba.
Sekmes ir ypac kantrybes naujo darbo paiekose mirksiukas.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 10:37)
Yra pas mane taip su ta drakono diena rolleyes.gif mes su drauge abi labai megstam fast fooda... ir pasizadejom sau, kad fast fooda valgysim tik kartu... patikekit ax.gif kiek jau kartu bucuau nusidejus jei ne mano sitas pazadas...
Tai mes jau kiek laiko plannavomes ta vakara kai susitiksim ir suvalgysim 1 30cm picca ant 2 su buteliuku svyturio balto... tai va toks cia ir drakodienis...
---
NES NUUUU PAAANOS TIKRAI ATSIBODO VISUR BUTI STORIAUSIA! 
Nu pas mane tai jei jau drakono diena, tai ir sluoju viska is eiles kaip drakonas biggrin.gif Vos pajutus 'laisve', baigiasi visos protu suvokiamos ribos, taip kad man geriau net nepradet doh.gif
---
Man irgi. Geda sakyti, bet daznai bunu apkuniausia unsure.gif o su viena drauge net nesmagu susitikti po ilgo nesimatymo (jau ilgiau nei metai praejo po paskutinio matymosi), nes pareis komentarai, kaip as isstorejau... vienzo kompleksuoju. Nera kad nesijauciu patraukli, bet per pasitikejima savimi tam tikrose situacijose kerta...

QUOTE(Audrulle @ 2016 05 19, 14:25)
Laba visoms
---
As valgau 5 kartus per diena ir tarpuose stengiuosi neuzkandziauti, nebent darbe buna labai itempta diena, tada suvalgau koki sausaini ar du, tai juos teks pakeisti kazkuo kitu (dar nesugalvojau kuo). Gal patarsit?
sveika prisijungusi ir sekmes lieknejant 4u.gif
---
Galbut kokiais vaisiais? Ir saldumo poreikis patenkintas (ypac stresinese situacijose to saldumo labai norisi), ir sveikas uzkandis gautusi.
Atsakyti
Sveikos. biggrin.gif Stai ir as.Buvau dingusi gal menesiui.Ne savo valia ,bet taip isejo Dar tik 3 puslapius perskaiciau.Tai ir ziuriu as pamineta. Prisiduosiu kita savaite.Nelipsiu iki to laiko ant svarstykliu. doh.gif
Visu numestu kg nepriaugau.Tik kokius 9kg.Bet rudeni ir ziema daug sirgau tai ne dietos rupejo.
Meciau tikrai tik po 1kg.Tai galvoju kad ne taip blogai dariau.

Atsiprasau uz klaidas bet tos lietuviskos raides man blush2.gif .dar raides stringa. doh.gif
Gal d'esprit priims i lentele o tai lakstau ir vel grystu. Darba jai didinu 4u.gif
Atsakyti