Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas visoms !
Linkejimai is Palangos!svorio nezinau,valgau visko ir daug :)prisiduosiu kita treciadieni wink.gif

Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2016 06 22, 07:17)
Labas rytas
Prisiduodu 72,2 kg va ka reiškia kibinai ir šeip mažai vandens, šiandien nusimato ramesnė diena tai bandysiu atstatinėti vandenuką ir žinoma sušlubavusia mitybą

Vaikai bus užimti šiandien turėtu buti ramybė sūnui nupirkom riedį tai jau nuo pat ryto stovi ant jo kalbina tėtį jau dabar važiyoti į parką, dukrai su gimtadieniu nupirkom jos išsvajotą telefoną tai maigo jį su šypsena veide. Žodžiu vaikai laimingi, o tėvai džiaugias gerokai aptuštėjusia sąskaita  4u.gif

Mano panele 8metu irgi nori riedzio tik as galvoju ar sugebetu jinai su juo vaziuot g.gif nepigus tas riedis oi nepigus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisiduodu: 72,7 kg. Lėtai, bet užikrintai (tikiuosi biggrin.gif )

Atostogaujančioms gerai pailsėti bei gero oro 4u.gif

Rasma, sveik, kaip tau taip su sveikata nesiseka doh.gif 4u.gif

Pas mane nieko naujo, su mityba laikausi, stengiuosi nesąmonių neprisivalgyti, su saiku viską. Į sporto klubą kol kas 2 k. į savaitę, dažniau kažkaip neišeina ax.gif Bet tai jau irgi pažanga, iki šiol išvis nesportavau.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 06 22, 18:11)
Rasa, Ar tiesa kad kuo vaikas didesnis tuo ir rupesciai didesni/sudetingesni?

Žinokit nė nežinau, ar rūpesčių daugiau, pas mane gana neproblematiški vaikai, na su dukra pasibaram viena prieš kitą pabambam, bet ji tokia organizuota visko pas ją daug,šiuo metu dirba vaikų stovykloj vadove savanore su vaikais turinčiais socialinių įgūdžių. O sūnus nė nežinau su vyru kalbam ar jis taip moka nuslėpti savo emocijas nu toks nuo mažiuko kantrus ir taip sudėlioja mintis apibendrina viską juokaujam statistas auga, o kur dar sportiniai pasiekimai liepos pabaigoje važiuoja į paskutinę atranką kur atrenkami vaikai į Lietuvos futbolo nacionalinė akademiją. Tai mano telefono kalendorius užpildytas vaikų užsiėmimo datomis. O taip tai mėgaukitės mažais vaikais, aš dar visai mažiuko norėčiau, kol 40 metų nestuktelėjo dar 4u.gif , bet matyt taip svajonėse ir liks ax.gif

QUOTE(giedrute25 @ 2016 06 22, 20:52)
Mano panele 8metu irgi nori riedzio tik as galvoju ar sugebetu jinai su juo vaziuot g.gif nepigus tas riedis oi nepigus smile.gif

Susidorotu puikiai, vaikai labai greitai išmoksta smile.gif na o kaina tikrai nemaža, bambėjau vyrui, bet dabar tikrai nesigailiu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, kas tas riedis? doh.gif blush2.gif

As vaikuciu jau giliai sirdy irgi noreciau, bet dar tik pradejau dirbti. O ir sutartis 2 metams, taip kad... dar uztruks.

Siandien pas mus tokia grazi diena, o as i darba. Taip noretusi prie ezeriuko kokio. Ech, parduota vasara...
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(*Elli* @ 2016 06 23, 07:59)
As vaikuciu jau giliai sirdy irgi noreciau, bet dar tik pradejau dirbti. O ir sutartis 2 metams, taip kad... dar uztruks.


Darbų bus (tikrai!), o štai vaikams laikas gali ir praeiti. Aš grįžusi į Lietuvą ieškojau darbo ir nustebau, kad ne taip paprasta jį rasti. Neseniai buvo įvykęs persileidimas, tad reikėjo kuo greičiau imtis kažkokios veiklos, kad užsimiršt ir pradėt kitą gyvenimo etapą. Pagaliau man pasiūlė man labai tinkantį darbą, tačiau tik porai metų, pakeisti į motinystės atostogas išėjusią darbuotoją. Man tiko, nes pasirinkimo kito juk ir neturėjau. Tačiau po vienerių metų įvyko tikras stebuklas ir aš pradėjau lauktis. Aišku, minčių buvo įvairių - ir amžius mano (ką visi sakys?), ir laikinas darbas (kaip aš dabar išeisiu?), tačiau džiaugsmas dėl vaikučio nustelbė viską. Kai dukrytei buvo 1 m. ir 9 mėn, staiga atsirado galimybė grįžti į tą patį darbą, nes kita darbuotoja išėjo motinystės atostogų. Štai, kaip kartais viskas susidėlioja! Aišku, darbas laikinas ir nėra jokių plėtimosi perspektyvų, bet per porą metų ką nors sugalvosiu smile.gif

O dabar reikia susirūpinti savo svoriu, nes man jis tampa tikra našta.
Atsakyti
LENTELĖ


user posted image



first.gif Audrulle

second.gif d'esprit, airv

third.gif Rasma, nutė

Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 06 22, 20:46)
Labas visoms !
Linkejimai is Palangos!svorio nezinau,valgau visko ir daug :)prisiduosiu kita treciadieni wink.gif


Gero poilsio! smile.gif

QUOTE(*Elli* @ 2016 06 23, 08:59)
As vaikuciu jau giliai sirdy irgi noreciau, bet dar tik pradejau dirbti. O ir sutartis 2 metams, taip kad... dar uztruks.




Darbas tikrai neturėtų būti pagrindinis faktorius dėl kurio atidėtum vaikų gimdymą. Niekas "ačiū" Tau už tai tikrai nepasakys smile.gif
Aš, pakeitus darbą, tą patį mėnesį sužinojau, kad laukiuosi. Buvo baisu, kaip reaguos darbe, bet viskas buvo geriau negu galėjau įsivaizduoti smile.gif
Atsakyti
Gerai atrodau lentelėje doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 06 23, 10:17)
Gerai atrodau lentelėje  doh.gif  doh.gif  doh.gif

As geriau atrodau pas mane vien raudona spalva verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Siandien ryte isejau i lauka su puodeliu kavos ir skaiciau visus puxl atgal...
cool.gif kaip matau dauguma svente jonines.
Oras atweso tai super, nes man jau buvo per karsta.. savatgali buvome visa prie ezero tai nudeginau nugara ir piecius...
Dabar va vaziuoju i darba visa raudona, turbut koki tik antra karta gyvenime taip nudegiau, uztat dukra mano kaip sokoladukas wub.gif ji visada tokia i ruduma idega thumbup.gif

Desprit- sveikinu del talijos, kaip sake kazkas tokios as irgi niekada neturejau verysad.gif

O del atostogu tai man patinka keliaut kai salta Lt. Kai silta yra ka ir tevynei daryti
Atsakyti
Labas, žiūriu nelabai ir bendraujaut per karščius biggrin.gif
Mes Palangoj vos neiškepėm-prie jūros taip karšta, taip tvanku, nebuvo kuom ir kvėpuot, tai nebūdavom, namuose-tas pats. Tai į lauką po medžiais - tik taip atkentėjom karščius..
O mityba tai tragiška. Sakiau jau batono prisivalgiau 5 metam į priekį, dabar net nebežiūriu į oj pusę...Viskas gi kas greitai valgėm-tai bandelė kokia, tai sumuštinis doh.gif nėra kur ir kada gamintis....Tai virškinimas taip sustojo kad siaubas...Bandysiu gryžti į savo vėžes cool.gif ir gražų pliusą priduosiu trečiadienį cool.gif

Desprit - kaip smagu dėl talijos wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip karstasis savaitgalis praejo? smile.gif

Pas mane 23, 24 raudonos, o visos kitos likusios zalios smile.gif
Svoris stovi vietoje, liuks smile.gif
Atsakyti