Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

Pietų pertrauką paaukojau manikiūrui, tai pietūs gavosi įspūdingi: diabetikų vafliukas, dvi bandelės su varške ir kubuš sultys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 06 23, 13:19)
Pietų pertrauką paaukojau manikiūrui, tai pietūs gavosi įspūdingi: diabetikų vafliukas, dvi bandelės su varške ir kubuš sultys doh.gif

Va taip ir būna kai normaliai nepavalgai. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Päskaitau jus, pasidziaugiu jusu stipria valia, bet pati pasigirt neturiu kuo. Neatsikeliu ryte anksciau pasportuoti doh.gif Nezinau kaip prisiversti. Maista tik ziuriu. Bet sitoje srityje pas mane daugiau ar maziau tvarka.
Sestadieni pirksiu svarstykles, tai gal skaiciai motyvuos.

Ar jus darote cheating day?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 06 23, 21:28)
Sveikos. Päskaitau jus, pasidziaugiu jusu stipria valia, bet pati pasigirt neturiu kuo. Neatsikeliu ryte anksciau pasportuoti  doh.gif Nezinau kaip prisiversti. Maista tik ziuriu. Bet sitoje srityje pas mane daugiau ar maziau tvarka.
Sestadieni pirksiu svarstykles, tai gal skaiciai motyvuos.

Ar jus darote cheating day?

Yra įrodyta, kad ta sukčiavimo diena ne tik, kad nepadeda, bet dar ir kenkia. Nes ką per savaitę numeti, tą patį, o kartais ir daugiau atgal suvalgai. Šiaip rekomenduoja 80% sveikos mitybos ir 20% pasukčiavimo - veikia žymiai geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2016 06 24, 16:44)
Yra įrodyta, kad ta sukčiavimo diena ne tik, kad nepadeda, bet dar ir kenkia. Nes ką per savaitę numeti, tą patį, o kartais ir daugiau atgal suvalgai.  Šiaip rekomenduoja 80% sveikos mitybos ir 20% pasukčiavimo - veikia žymiai geriau  mirksiukas.gif

Na as ta diena suprantu, kad per pietus valgai ne virta vistos krutinele su spinatais, bet pica be jokio sazines grauzimo. Vakare vietoj salotos lapo - lietiniu porcija. O ne tai kad pusryciai - macdonalde, pietus picerijoje, o tarpe - kava su plakta grietinele.
20/80 taisykle veikia iki tam tirko "tasko". Pas mane naturaliai toks meniu gaunasi. Siandiena, pvz., tai buvo tresnes (500g). Bet svoris nejuda. Nuo 100kg gal ir pajudetu, o nuo 62-63kg prie 169cm ir sedimo darbo - ne velnio.
Turiu kolege intensyviai sportuojancia (ir atrodancia tikrai gerai), tai ji daro ne cheating day, o du savaitinius pavalgymus bele kokius. Nes, man rods, be tu leistinu nutrukimu labai sunku laikytis grieztu maitinimosi taisykliu.
Atsakyti
Sveikos hi.gif

Pireja - treneris projekto pradžioje minėjo, kad tol, kol pasieksi norimą svorį / norimą rūbų dydį, galimas tik vienas apgavikinis valgymas savaitėje. T.y. vakarienė restorane nevaržant savęs labai (starteris, pagrindinis, desertas, vyno butelis pasidalinant jį su kompanjonu). Tačiau tikrai ne visa diena bet kokia. Pasiekus savo išsikeltą tikslą, tokie valgymai jau gali būti du.
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 06 23, 13:19)
Pietų pertrauką paaukojau manikiūrui, tai pietūs gavosi įspūdingi: diabetikų vafliukas, dvi bandelės su varške ir kubuš sultys doh.gif

O kodėl diabetikų? Gal kad be cukraus jie? Ar kaip? sorry už gal kvailą klausimą...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 06 24, 20:17)
Na as ta diena suprantu, kad per pietus valgai ne virta vistos krutinele su spinatais, bet pica be jokio sazines grauzimo. Vakare vietoj salotos lapo - lietiniu porcija. O ne tai kad pusryciai - macdonalde, pietus picerijoje, o tarpe - kava su plakta grietinele.
20/80 taisykle veikia iki tam tirko "tasko". Pas mane naturaliai toks meniu gaunasi. Siandiena, pvz., tai buvo tresnes (500g). Bet svoris nejuda. Nuo 100kg gal ir pajudetu, o nuo 62-63kg prie 169cm ir sedimo darbo - ne velnio. 
Turiu kolege intensyviai sportuojancia (ir atrodancia tikrai gerai), tai ji daro ne cheating day, o du savaitinius pavalgymus bele kokius. Nes, man rods, be tu leistinu nutrukimu labai sunku laikytis grieztu maitinimosi taisykliu.

Nu va bet paskaičiuokim tų lietinių, grietinėlės ir picos kalorijas, neblogiau už mcdonaldą bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2016 06 24, 20:25)
O kodėl diabetikų? Gal kad be cukraus jie? Ar kaip? sorry už gal kvailą klausimą...

Aha, be cukraus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2016 06 23, 20:28)

Ar jus darote cheating day?

Specialiai nedarau. Taip, būna suvalgau kažką, ko nereikėtų. Bet stengiuosi tai daryti kaip galima rečiau, o ne sėdžiu ir laukiu, kada pagaliau išauš ta cheatingo diena, kai galėsiu prisikapot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 06 24, 19:22)
Pireja - treneris projekto pradžioje minėjo, kad tol, kol pasieksi norimą svorį / norimą rūbų dydį, galimas tik vienas apgavikinis valgymas savaitėje. T.y. vakarienė restorane nevaržant savęs labai (starteris, pagrindinis, desertas, vyno butelis pasidalinant jį su kompanjonu). Tačiau tikrai ne visa diena bet kokia. Pasiekus savo išsikeltą tikslą, tokie valgymai jau gali būti du.

Va tokia logika man patinka, bandysiu jos laikytis.
QUOTE(Top_Secret @ 2016 06 25, 08:20)
Nu va bet paskaičiuokim tų lietinių, grietinėlės ir picos kalorijas, neblogiau už mcdonaldą bus  mirksiukas.gif

Mano parasytame meniu grietineles nebuvo cool.gif O ir MacDonaldo blogis ne kalorijose, o nesveikame is principo maiste.
Del ko man idomu tie valgau ko noriu pavalgymai. Mano minetoji kolege (kuri daro du tokius savaitinius pavalgymus) yra ... amzinai alkana. Jai vasara bus 46 metai, bet kuna turi laba grazu - plonas liemuo, jokio riebalo, rankos su raumenukais. Dar pries 3-4m. ji svere apie 70kg. ir toli grazu neatrode taip, kaip dabar. Bet jai teko daryti zandikaulio operacija, po kurios apie 3-4 men. negalejo valgyti kieto maisto. Tai maitindavosi visokiomis darzoviu koselemis bei tyrelemis. Su tokiu maitinimusi svoris nukrito iki kokiu 55. Kadangi ji jau ir tuomet pasportuodavo, plius vaizdas veidrodyje motyvavo, tai ji emesi visu priemoniu nebesusigrazinti prarastu kilu ir toliau islaikyti dailia forma. Ir jai tikrai sekasi. Nu bet ji jau 10h ryto buna alkana doh.gif Atsisake miltiniu gaminiu, makaronu, bet varvina seile ziuredama i ta, kuris pietums atsinesa makaronu su suriu. Nezinau, man tai irgi neatrodo labai normalu unsure.gif Bet kaip rasti aukso viduri?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 06 25, 10:03)
Bet kaip rasti aukso viduri?

Va čia yra sunkiausias uždavinys. Kaip susidėliot tokią mitybą, kad ir nesigraužt, kad to negaliu, ano negaliu ir varvint seilę, bet ir sveikai maitintis.
Čia mūsų visų toks tikslas turbūt. Nes nu kas nemėgsta skaniai pavalgyt biggrin.gif

Aš tai bandau taip, kad visus blogius apriboti iki minimumo, tačiau leisti sau pvz kartą per savaitę ar dvi suvalgyti tai be sąžinės graužaties.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 06 25, 10:03)
Va tokia logika man patinka, bandysiu jos laikytis.

Mano parasytame meniu grietineles nebuvo  cool.gif O ir MacDonaldo blogis ne kalorijose, o nesveikame is principo maiste.
Del ko man idomu tie valgau ko noriu pavalgymai. Mano minetoji kolege (kuri daro du tokius savaitinius pavalgymus) yra ... amzinai alkana. Jai vasara bus 46 metai, bet kuna turi laba grazu - plonas liemuo, jokio riebalo, rankos su raumenukais. Dar pries 3-4m. ji svere apie 70kg. ir toli grazu neatrode taip, kaip dabar. Bet jai teko daryti zandikaulio operacija, po kurios apie 3-4 men. negalejo valgyti kieto maisto. Tai maitindavosi visokiomis darzoviu koselemis bei tyrelemis. Su tokiu maitinimusi svoris nukrito iki kokiu 55. Kadangi ji jau ir tuomet pasportuodavo, plius vaizdas veidrodyje motyvavo, tai ji emesi visu priemoniu nebesusigrazinti prarastu kilu ir toliau islaikyti dailia forma. Ir jai tikrai sekasi. Nu bet ji jau 10h ryto buna alkana  doh.gif Atsisake miltiniu gaminiu, makaronu, bet varvina seile ziuredama i ta, kuris pietums atsinesa makaronu su suriu. Nezinau, man tai irgi neatrodo labai normalu  unsure.gif Bet kaip rasti aukso viduri?

Atsiprašau, grietinėlė prie Mcdonaldo buvo 4u.gif O tai ką ji valgo tom normaliom dienom tada? Na aš bent jau geriau gyvensiu be tokių dienų, bet visas dienas valgysiu taip, kad alkana nebūčiau. Netempčiau nei 2 dienų su alkiu doh.gif
Atsakyti