Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

O ps mane bus pliusas. Ir nemazas. Bet ka dabar
Atsakyti
Sveikos, aš atostogauju. Grįšiu kitą savaitę arba dar kitą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, po nepavykusios iskrovos svarstykles rode maziau, bet ne tiek kiek penktadieni. Tiksliau dar kilu per daug. Ot degsiu si penktadieni is gedos.

Beje, gali buti kad prisiduosiu ketvirtadieni, nes penktadieni ryte nebus kaip pasisverti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda.25: 22 birželio 2016 - 05:18
Visos kazkur pasiskirste. Prisipazinkit, kas pries saulute sildotes ir slepiates nuo musu cia likusiu ( nors kartais apima jausmas, kad likau viena)! As ryt is pat ankstyvo ryto prisiduosiu. Nors zinau kad teks degt ant gedos stulpo, bet kartais tenka ir taip. Nesuprantu kodel mano svoris taip pakilo. Ir mmm jau i pabaiga ir vis tiek. Nu bet yra kaip yra. Ryt bus aiskiau.
Atsakyti
88.4. Pakartociau ir teisme. Nu nezinau is kur jie pas mane. Jei as nezinau is kur lasiniai gal politikai tikrai nezino is kur kysiai☺
Atsakyti
Gartfildas apie lazanija tai a§ apie kilogramus tą patì galiu pasakyti. Jie patys prie manęs pristojo ax.gif
112,6 kg
Atsakyti
Merginos, tok prašau nesupykit - čia mano asmeninė patirtis - kai aš svėriau 116 kg, net nesitikėjau, kad kada nors aš juos numesiu... verysad.gif Tada pamačiau per tv laidą apie skr.maž. operacijas - ir ryžausi.Nesigailėjau nė vienos dienos, kad tai padariau. Stebiuosi ir džiaugiuosi tomis merginomis, kurios tiki, kad galės tai padaryti - nemesti nereikalingą svorį be op.Aš tiek optimizmo neturėjau. Sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2016 06 24, 19:42)
Merginos, tok prašau nesupykit - čia mano asmeninė patirtis - kai aš svėriau 116 kg, net nesitikėjau, kad kada nors aš juos numesiu... verysad.gif Tada pamačiau per tv laidą apie skr.maž. operacijas - ir ryžausi.Nesigailėjau nė vienos dienos, kad tai padariau. Stebiuosi ir džiaugiuosi tomis merginomis, kurios tiki, kad galės tai padaryti  - nemesti nereikalingą svorį be op.Aš tiek optimizmo neturėjau. Sėkmės jums dideliausios 4u.gif

O ko čia pykti ax.gif Kiekvienas renkasi savo kelią. Aš tikiu ir visa tai rašau kramsnodama studentų maistą doh.gif lotuliukas.gif Bet saujelę, nepadauginsiu rolleyes.gif
Atsakyti
...žinoma, mano pasirinkimas irgi nėra panacėja, bet po to susilaikyti nuo maisto - ypač riebaus ir saldaus tiesiog būtina, o ir ištverti dietas milijoną sykių lengviau , negu be op.
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif
Siandien lenteles nekelsiu. Atsipuskit. rolleyes.gif Svoriukus isirasiau kas parase. As irgi dar atostogauju. biggrin.gif
QUOTE(milda.25 @ 2016 06 24, 04:57)
88.4. Pakartociau ir teisme. Nu nezinau is kur jie pas mane. Jei as nezinau is kur lasiniai gal politikai tikrai nezino is kur kysiai☺
lotuliukas.gif
QUOTE(Jerda @ 2016 06 24, 06:51)
Gartfildas apie lazanija tai a§ apie kilogramus tą patì galiu pasakyti. Jie patys prie manęs pristojo  ax.gif
112,6 kg
Na nuo praeito karto 200g pametei.
QUOTE(mamuke68 @ 2016 06 24, 18:42)
Merginos, tok prašau nesupykit - čia mano asmeninė patirtis - kai aš svėriau 116 kg, net nesitikėjau, kad kada nors aš juos numesiu... verysad.gif Tada pamačiau per tv laidą apie skr.maž. operacijas - ir ryžausi.Nesigailėjau nė vienos dienos, kad tai padariau. Stebiuosi ir džiaugiuosi tomis merginomis, kurios tiki, kad galės tai padaryti  - nemesti nereikalingą svorį be op.Aš tiek optimizmo neturėjau. Sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Nera ko pykti, tikrai. Dziugiuosi, kad radai savo kelia ir ta "iseiti", kuri kiekvienai skirtinga. 4u.gif
QUOTE(mamuke68 @ 2016 06 24, 20:33)
...žinoma, mano pasirinkimas irgi nėra panacėja, bet po to susilaikyti nuo maisto - ypač riebaus ir saldaus tiesiog būtina, o ir ištverti dietas milijoną sykių lengviau , negu be op.
Man kazkada atrode, kad va - persirisi skrandi ir viskas. Liekna kaip smilga. O vat kai paziurejau dokumentini seriala apie tai, tai supratau kad irgi reikia daug darbo ir pastangu ideti.

Ka veikiat?

Dukra grizo is stovyklos ir iskart pas senelius isvaziavo, net nesusitikom. Rytoj turetu grizti, o siandien as viena namuose karaliauju. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 06 24, 22:27)


Ka veikiat?

Dukra grizo is stovyklos ir iskart pas senelius isvaziavo, net nesusitikom. Rytoj turetu grizti, o siandien as viena namuose karaliauju. cool.gif


Ilsimies aktyviai. Vakar Joninės prie ežero- ranginį žiūrėjau. Šiandieną pora dvarų aplankėme, prie ežero šašlykiuką išsikepėme o prisivalgę ėjome maudytis, paskui vyras su sūnumi galiūnų varžybas žiūrėti išmovė, o aš namuose sopančia galva likau, karštis toks ne man. Vakare atsigavau tai dar dviratuku numyniau į parduotuvę. Visko prisipirkau, bet tik ne to- ko važiavau blush2.gif Sprandinės akcijinės nebuvo, dvi Maximas aplėkiau, o neakcijinės man tikėjimas neleido pirkti ax.gif Ryt vėl po Lietuvą lėksim pasivažinėti, o sekmadienį gal jau laikas namus kuoptis būtų doh.gif
Atsakyti
O as siandien turbut valgysiu nemazai. Bet ryt stosiu i vezias vel. Stengsiuos ir siandien bet balius bus pas mus.
Atsakyti