Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto netoleravimo testas

Na ką, už kelių dienų bus mėnesis, kai laikausi įspūdingai griežtai savo mitybos programos pagal maisto netoleravimo testą, taigi kaip žadėjau rašau apie įspūdžius. Griežtai - reiškia, kad ir vandenį geriu tik pagal nurodymus laiku, ir nieko kito nei meniu nevalgau. Turiu pasakyti, pirmas mėnesis maloniai nustebino. Pirmą savaitę atrodė neištveriama, nes gaminti maistą tenka kasdien, o ir be kavos/arbatos, pyragėlių, šokolado ar bent riešutukų ar jų pieno atrodė neįmanoma. Antrą sav.jau kažkiek įpratau ir susitaikiau, nors dar ir pasiskundžiu mintyse, pagalvoju kaip lengva būtų vegane būt palygint su tokia mityba (šiaip aš vegetarė prieš testą buvau, o po dietos manau bus laaabai lengva pereit prie veganiškos mitybos). Atradau visokiausių skanėstų kaip pasidaryt, pvz. moliūgų-morkų-obuolių blyneliai ar bananiniai ledai su klevų sirupu, ir t.t.

Rezultatai, nešališkai:
Visų pirma, numečiau porą kg svorio, nors alkana niekad (!) nesijaučiau. Neturiu svarstyklių, bet jaučiu pagal drabužius. thumbup.gif Nieko, tuo geriau su vestuvine suknele atrodysiu.
Dėl aknės - ji niekur nedingo, bet kadangi organizmas valosi turbūt stipriausiai pirmą mėn., aišku ir per veidą, tai spuogai liko. Bet turiu pripažinti, šią, t.y. ketvirtą sav. dygo tik pavieniai, o bendrai oda nebesiriebaluoja kaip anksčiau. Šitas efektas tik šią savaitę ėmė ryškėti, kaip bus toliau matysiu sekantį mėnesį.
Ir dar, kaip bebūtų keista, atsirado daugiau jėgų ir žymiai lengviau susikaupti, daug lengviau ryte keltis (nors aš visiška miegapelė įprastai), net užsirašiau į jogos studiją. wub.gif

Taigi, jaučiuosi gerai ir harmoningai. Norėčiau sugalvoti ką nors negero, kad nerašyti tik pozityvių atsiliepimų, bet, deja, nesugalvoju blink.gif Aha, vienintelis minusas, kurį prisiminiau - be šansų pavalgyti mieste ar svečiuose. Bet paaiškinus, kad "detoksikacine dieta" užsiėmi, niekas nesikabinėja. Parašysiu dar po mėnesio, tikiuosi kam nors naudinaga!
Atsakyti
Skaitau šitą atsakymą, ir galvoju, nu kiek žmogus pasiteisinimų savo tinginystei ir apsileidimui turi? doh.gif Ką, pas draugę visai fantazijos kaip svorį numest nebuvo, kad dėl svorio tą testą daryt? Žmonės su žvyneline, egzema, arba kaip aš, su akne kovoja, tai gal tada ir logiška, kad organizmą valyti reikia. O dėl svorio numetimo, gal užtektų draugei NERYT perdaug, kaip pati sakot meniu su 700kcal tiesiog pasidaryt? Jėgų neteko ir pan., gal dėl to kad apie pyragėlį dažniau nei apie sveikatą galvojo, štai ir išseko? Sunku patikėti, kad teisingai laikydamasi sunkiai svorio numestų, greičiausiai leido sau daugiau nei meniu parašyta, jei jau ir paskui nukrypo kai jau pabaiga valymosi... Man kažkodėl sąžiningai laikantis jėgų daug daugiau. Galite paskutinį įrašą iš pirmojo mėnesio paskaityti. Ir dar du pažįstami žmonės laikėsi sąžiningai ir tą patį jaučia. Ir ne tik man ir jiems, o ir įvairiems daktarams, kurių kuo toliau tuo daugiau pereina į mitybą be mėsos ir papildomų riebalų, atsiranda geresnė savijauta, štai pvz.
http://www.delfi.lt/...e.d?id=67269992
Be abejo, reikia blaiviai žiūrėti į siūlomas paslaugas, gal ir tas metodas įtartinas, bet tie, kas griežtai laikosi rezultatą turi, o bent jau man rezultatas yra svarbiausia.

QUOTE(Avis @ 2006 10 03, 02:19)
Norejau pakomentuoti MNT...
Liepos pradzioje lydejau ten savo gera drauge, tad nuo pirmos dienos buvau salia ir su idomumu stebejau ta "procesa". Beje, kol as jos laukiau priimamajame, ten per TV be perstojo leido irasus su laidom ir reklamom apie ZNMC - tai zinokit, net man, MNT skeptikei, buvo bepradeda smegenis isplaut, jau buvau pradejus mastyt "o gal tikrai reiketu???"  blink.gif  ..
Aciu dievui, laiku isejo drauge ir susinervinus parode nustatyta dieta. Kaip ir tikejomes, mesos ne laso per ateinancius pora menesiu (kiek supratau is visu TV laidu ir kitos info, tai NM isvis yra pries mesa, atseit, mes gime buti zoliaedziais...), ir apskritai, beveik nieko negalima, ka megsti (turiu omeny vaisius ir darzoves, ne saldainius ar bulkutes). O juk teko is daktaru ne karta girdeti, kad jei traukia prie kazkokio produkto, vadinasi, organizmui jo reikia.
Zodziu, paemiau as ir paskaiciavau pasiemusi ta 'meniu', kiek kaloriju gaunasi per diena. Isejo maximum 600-700 kcal.. Palyginimui paemiau meniu ir kitos pazistamos, kuri irgi anksciau daresi MNT - ir ten toks pats kaloriju kiekis (surprise surprise)... Dar juokdamasi sakiau draugei, kad geriau tegul butu man tuos 850Lt sumokejus - as jai pati sudaryciau meniu iki 700kcal ir dar asmeniskai pagaminciau  biggrin.gif  juk didelio proto nereikia, kad suvoktum, jog suvartojus tik toki kieki kaloriju tai tikrai numesi svorio.
Beje, svoris per pirmus pusantro menesio nukrito -10kg, bet visai nesimate, nes, matyt, tik skysciai pasisalino. Beje, ikalbejo tam centre ja ir zarnyna valytis, ju zodziais, reikejo "bent 5 kartus". Turint omeny kaina (150lt berods), tai labai jau nemaza prabanga - kitur galima trigubai pigiau ta pasidaryt.
Pudrino smegenis dar ir visas kitas proceduras imti, ypac vaakumini masaza su tuo LPG aparatu, o proceduru reiketu net 14, norint pasiekt rezultata... Paskaiciuokit pacios: 14 x 160Lt.... Bet viena drauge kosmetologe papasakojo, kad ne tiek nuo aparato priklauso efektas, kiek nuo kosmetologo-masazisto sugebejimu ir to, kaip jis tai atlieka - ir tikrai, einant pas ja mano drauge per 5 kartus susimazino apimtis uz dvigubai mazesne kaina.
Ok, vaziuojam toliau... Ka gi, po dvieju menesiu nevalgymo, kankinimosi ir visisku energijos ir jegu netekimo, mano drauge numete 10 kg. Cia ir sustojo. Per trecia menesi vargais negalais dar 5kg numete - dabar jau pasimate, matyt, tirpt riebalai pradejo, nes pirma tai tik skyscius isvare. Ir gabaliuka mesos per savaite jau leido. Bet... Merginai truko kantrybe viena diena, eme ir "nusidejo"... Jau pora savaiciu nebegali grizt prie pirminio rezimo (nors zada "nuo rytojaus"). Ir nenuostabu - kuriam zmogui nepavaziuotu stogas 3 menesius valgant sparagus, agrastus ir agurkus?
Na, gerai, sakykim, numete ji per 3men 15kg. Puiku viskas. Bet tam isleido apie 4000Lt... Ar ne per dideli pinigai mazo kaloringumo dietai ir klizmai? Tokia dieta kiekviena sau gali susidaryt, o zarnyno valymus beje namu salygom irgi galima pasidaryt.
Butu kaina kokie 50lt tai gal ir susigundyciau is smalsumo suzinoti, kam gi as "alergiska".
Beje, paskaitinekit skyreli "Klausimai dietologei" - ten ji labai moksliskai pagristai paneigia visa sita MNT...
Matyt, kaip jau kazkas minejo, tai daugiau psichologinis dalykas - atseit uz tokius pinigus tai jau tikrai turi but geras dalykas ir puikus efektas... O po to tiesiog pasidaro gaila ismestu pinigu, tai stengiesi vargais negalais juos "atidirbti" mesdama kg... Pvz mano drauge skolintis turejo ir is tevu, ir vyras dave - tai juk nebebuvo kitos iseities, kaip tik mesti ir irodyti, kad pinigai ne veltui..
Sekmes lieknejant - bet tik nepameskit sveiko proto wink.gif ir Tulcinai algu visu neatiduokit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pūkelis 007: 16 spalio 2015 - 15:04
QUOTE(pūkelis 007 @ 2015 10 16, 15:56)
Skaitau šitą atsakymą, ir galvoju, nu kiek žmogus pasiteisinimų savo tinginystei ir apsileidimui turi?  doh.gif Ką, pas draugę visai fantazijos kaip svorį numest nebuvo, kad dėl svorio tą testą daryt? Žmonės su žvyneline, egzema, arba kaip aš, su akne kovoja, tai gal tada ir logiška, kad organizmą valyti reikia. O dėl svorio numetimo, gal užtektų draugei NERYT perdaug, kaip pati sakot meniu su 700kcal tiesiog pasidaryt? Jėgų neteko ir pan., gal dėl to kad apie pyragėlį dažniau nei apie sveikatą galvojo, štai ir išseko? Man kažkodėl jėgų daug daugiau. Galite paskutinį įrašą iš pirmojo mėnesio paskaityti. Ir dar du pažįstami žmonės paliudys. Ir ne tik man ir jiems, o ir įvairiems daktarams, kurių kuo toliau tuo daugiau pereina į mitybą be mėsos ir papildomų riebalų, pvz.
http://www.delfi.lt/...e.d?id=67269992
Be abejo, reiki ablaiviai žiūrėti į siūlomas paslaugas, gal ir tas metodas įtartinas, bet tie, kas griežtai laikosi rezultatą turi, o bent jau man rezultatas yra svarbiausia.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema žiūriu mirusi biggrin.gif Bet aš tęsiu pažadą kas mėnesį rašyt. Taigi, du mėnesiai besilaikant mitybos plano ir bandant aknę nugalabyti iš vidaus. Turiu pasakyti, kad oda kaip ir po pirmo mėnesio taip ir dabar nesiriebaluoja taip stipriai. Paberia prieš mėnesines, bet jau daug ramiau viskas. Numečiau kažkiek svorio, bet ne per daug (180cm ir svėriau 73kg prieš, dabar gal 64kg, t.y. mano normalus įprastinis buvęs svoris sugrįžo, kuris buvo iki kol nepriaugau praeitąmet). Jaučiuosi puikiai, man net patinka taip maitintis. Dabar jau galima ir daaaug visokiausių žuvų, ir mėsų (aš vegetarė, tai to nevalgau, bet jei nebūčiau tai galima jau būtų valgyti daugelį tų, kurių nebuvo galima pirmą mėn.), riešutų galima ir naujų vaisių, daržovių ir ankštinių valgyt. Desertų susigalvojau naujų, pvz. žaliavalgiški tortukai. Žodžiu, normali mityba, valgyt pasirinkimas didelis, tik be pieno produktų, kepinių ir kiaušinių. Realiai kai pagalvoju apie tai, ką valgydavau anksčiau, tai buvo daug mažesnis bendras racionas, nors nebuvo jokių apribojimų. Pripratau dėl skysčių ir užkandžiavimo tvarkos, pagrindiniais patiekalais džiaugiasi skrandis, virškinimas puikus. Veido odai dar nuėjau į valymą ultragarsu ir pylingą su rūgštele, kad pašalintų užsisenėjusius nešvarumus iš porų ir pradėjau naudotis Dermaceutic priemonėmis. Tai situacija tikrai geresnė veide. Pati nesitikėjau, kad ištversiu jau net du mėn biggrin.gif Dar iki Kalėdų tęsiu, bet jaučiu ir vėliau taisyklingos mitybos įpročiai išliks. Labai džiaugiuosi, kad prisiverčiau ir ištvėriau. Kam aktualu dėl aknės, gal praverstų ir vietoj maisto netoleravimo tetso tiesiog atsisakyti pieno produktų? Nes youtube ir internete mačiau daug kam tai tiesiog baisiai veikia odą (įrašykit į youtube paiešką "acne dairy"), nors ir nėra netoleruojantys laktozės ar pan., bet dėl hormonų esančių pieno produktuose... Iki!!!
Atsakyti
Sveikos,
ga teko namuose kam darytis si testa "Food detective"?
Atsakyti
Sveikos grazuoles,

Noriu pasiteirauti tu,kurios jau kadais daresi testa,bet vel nuklydo nuo "doros" kelio. Sakykit,norint velei maitintis teisingai pakanka grizti prie seniau sudarytos programos,kuribuvo sudaryta MNT ar visgi reikia is naujo ta testa kartoti?
Manau i centra skambint ir teirautis neverta,nes jie tikrai tikins daryt vel testa...

Issakykit savo nuomone mergaites,aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2016 08 04, 16:20)
Sveikos grazuoles,

Noriu pasiteirauti tu,kurios jau kadais daresi testa,bet vel nuklydo nuo "doros" kelio. Sakykit,norint velei maitintis teisingai pakanka grizti prie seniau sudarytos programos,kuribuvo sudaryta MNT ar visgi reikia is naujo ta testa kartoti?
Manau i centra skambint ir teirautis neverta,nes jie tikrai tikins daryt vel testa...

Issakykit savo nuomone mergaites,aciu is anksto


Net ir nenuklystant iš doros kelio, maisto netoleravimo testą reiktų kas kiek laiko pasidaryti iš naujo (bent kas metai). Bėgant laikui, veikiant aplinkos sąlygoms, alergenai gali kisti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

klausimelis, gal kuri is jusu bandete Kompiuterini MNT, kuri siulo Holistine medicina Algirdo gatveje?
Pagal aprasyma sio testo, man skamba kiek mistiskai, bet gal kuri tai praejo.
Ar geriau visgi kraujo testa darytis?
Atsakyti
Sveikos, testuotojos! ax.gif
Tema nusibaigė, galo nesulaukusi - visos išgijot ar visiškai nusivylėt? hmm.gif
Siūlau atnaujinti diskusijas - bala nematė tos Tulčinos - dabar gi jau ir kitų tyrimų esama mirksiukas.gif
Čia buvo keletą kartų užsiminta apie ImuPro, tačiau nieko konkretaus.... Man šiuo metu šis tyrimas atrodo patikimiausiai, tiesa, kaina tai žiauroka...
Gal kas darėtės, gal galit pakomentuoti?
Aš mąstau apie tyrimą Klaipėdoje - man arčiau, laboratorija gera. Tik, va, anksčiau jie siųsdavo tirti į Vokietiją, o dabar tiria patys - gavo tam licenziją. Šaunuoliai - reiktų pasitikėt,bet kažkaip prasitarė, kad, jei kas neaišku, vis tiek siunčia papildomai į Vokietiją... Tai ir peršasi nuomonė, kad nelabai dar tiksliai gal ištiria... hmm.gif
Kitur kainos dar aukštesnės, o jei ir tokia pati, kaip aptikau, pvz., Kaune, Natūralaus gydymo centre, tai po pokalbio telefonu kažkaip praėjo noras ten vykti...
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 08 04, 16:30)
Net ir nenuklystant iš doros kelio, maisto netoleravimo testą reiktų kas kiek laiko pasidaryti iš naujo (bent kas metai). Bėgant laikui, veikiant aplinkos sąlygoms, alergenai gali kisti 4u.gif

maisto toleravimo testas nenurodo kam zmogus alergiskas.
Atsakyti

T

Sveikos, testuotojos! ax.gif
Tema nusibaigė, galo nesulaukusi - visos išgijot ar visiškai nusivylėt? hmm.gif
Siūlau atnaujinti diskusijas - bala nematė tos Tulčinos - dabar gi jau ir kitų tyrimų esama mirksiukas.gif
Čia buvo keletą kartų užsiminta apie ImuPro, tačiau nieko konkretaus.... Man šiuo metu šis tyrimas atrodo patikimiausiai, tiesa, kaina tai žiauroka...
Gal kas darėtės, gal galit pakomentuoti?
Aš mąstau apie tyrimą Klaipėdoje - man arčiau, laboratorija gera. Tik, va, anksčiau jie siųsdavo tirti į Vokietiją, o dabar tiria patys - gavo tam licenziją. Šaunuoliai - reiktų pasitikėt,bet kažkaip prasitarė, kad, jei kas neaišku, vis tiek siunčia papildomai į Vokietiją... Tai ir peršasi nuomonė, kad nelabai dar tiksliai gal ištiria... hmm.gif
Kitur kainos dar aukštesnės, o jei ir tokia pati, kaip aptikau, pvz., Kaune, Natūralaus gydymo centre, tai po pokalbio telefonu kažkaip praėjo noras ten vykti...

Tai ar kas nors daresi ta imunoprotesta klaipedoje? gal galetu parasyti savo ispudzius?

Atsakyti

T

Sveikos, testuotojos! ax.gif
Tema nusibaigė, galo nesulaukusi - visos išgijot ar visiškai nusivylėt? hmm.gif
Siūlau atnaujinti diskusijas - bala nematė tos Tulčinos - dabar gi jau ir kitų tyrimų esama mirksiukas.gif
Čia buvo keletą kartų užsiminta apie ImuPro, tačiau nieko konkretaus.... Man šiuo metu šis tyrimas atrodo patikimiausiai, tiesa, kaina tai žiauroka...
Gal kas darėtės, gal galit pakomentuoti?
Aš mąstau apie tyrimą Klaipėdoje - man arčiau, laboratorija gera. Tik, va, anksčiau jie siųsdavo tirti į Vokietiją, o dabar tiria patys - gavo tam licenziją. Šaunuoliai - reiktų pasitikėt,bet kažkaip prasitarė, kad, jei kas neaišku, vis tiek siunčia papildomai į Vokietiją... Tai ir peršasi nuomonė, kad nelabai dar tiksliai gal ištiria... hmm.gif
Kitur kainos dar aukštesnės, o jei ir tokia pati, kaip aptikau, pvz., Kaune, Natūralaus gydymo centre, tai po pokalbio telefonu kažkaip praėjo noras ten vykti...

Tai ar kas nors daresi ta imunoprotesta klaipedoje? gal galetu parasyti savo ispudzius?

Atsakyti