Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(WesternGirl @ 2016 06 21, 08:27)
Oho  bigsmile.gif
Tai jau ir lytį pasakyt galės kai nueisi pirmo vizito. O gal dar ir ne vienas, o du  biggrin.gif

Aš šiandien einu pas gydytoją  ax.gif

Kažkaip man nesvarbu lytis smile.gif Su dukra nematė iki pat galo, tai ir dabar net įdomiau būtų tai suzinoti gimus smile.gif

O pas tave du sūnus ir dukriukas ar klystu? Ką dabar pilvuke augini? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 06 21, 09:36)
O pas tave du sūnus ir dukriukas ar klystu? Ką dabar pilvuke augini? smile.gif

Taip. O dabar bus dar viena dukrytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 06 23, 08:46)
Taip. O dabar bus dar viena dukrytė  4u.gif

Nu kaip faina, visi turės ir po brolį ir po sesę smile.gif
Atsakyti
Ojei, kaip cia pas Jus smagu smile.gif visos tik laukiasi... smagu smile.gif o as kol kas kitu vaikus auginu smile.gif darzelyjebent 20 vaiku meile isdalinu :)nepamenu kuri cia uzsivertus darbais ir laiko gamybai neranda... geriau pradekit gaminti kad nebutu kaip man... laukiau laukiau, o dabar ir gaminant pise metu nieko nera... ar nebus kad paskui dar ilgiau izsites...
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2016 06 27, 10:44)
Ojei, kaip cia pas Jus smagu smile.gif visos tik laukiasi... smagu smile.gif o as kol kas kitu vaikus auginu smile.gif darzelyjebent 20 vaiku meile isdalinu :)nepamenu kuri cia uzsivertus darbais ir laiko gamybai neranda... geriau pradekit gaminti kad nebutu kaip man... laukiau laukiau, o dabar ir gaminant pise metu nieko nera... ar nebus kad paskui dar ilgiau izsites...

Linkiu greičiau sugauti zirniuka 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip visos begyvenate? smile.gif

Mes su vaikais vis kur vasarojam, kad netupeti didmiestyje smile.gif Truputį ir su tėčiu atostogavome, jei dar pavyks, gal rugsejo mėn drauge atostogausime smile.gif

Kristulia, kaip sekasi vairuoti? mirksiukas.gif Noriu tavęs ir Neraites paklaust kokias auto turite gausiomis šeimynoms, nes ziuriu mums savo penkiavieteje bus ankstoka. Galvojam ar antra pirkt, ar dabartine keist i erdvesne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 08 06, 09:21)
Sveikos, kaip visos begyvenate? smile30x30.png

Mes su vaikais vis kur vasarojam, kad netupeti didmiestyje smile30x30.png Truputį ir su tėčiu atostogavome, jei dar pavyks, gal rugsejo mėn drauge atostogausime smile30x30.png

Kristulia, kaip sekasi vairuoti? mirksiukas.png  Noriu tavęs ir Neraites paklaust kokias auto turite gausiomis šeimynoms, nes ziuriu mums savo penkiavieteje bus ankstoka. Galvojam ar antra pirkt, ar dabartine keist i erdvesne? :hm

Laba. Nebeturiu laiko visai prie pc prisėsti, nes prasidėjo grūdų supirkimo sezonas, tai dirbu 3 sav be išeiginių smile30x30.png Mūsų auto paprasta volvo v40, maža , bet telpam, Mat dičkiui kėdės nereikia, mergina sėdi ant ''pašikniuko '' taip vadinamo, tik mažiui kėdė reikalinga. Tai sutelpam smile30x30.png O vairuot seka, kasdien darban minu po 25 km, tai jau nebebijau ir daug drąsesnė kely jaučiuosi smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 08 06, 09:21)
Noriu tavęs ir Neraites paklaust kokias auto turite gausiomis šeimynoms, nes ziuriu mums savo penkiavieteje bus ankstoka. Galvojam ar antra pirkt, ar dabartine keist i erdvesne? :hm

Pas mus citroen grand picasso, labai gerai nes gale yra trys isofix, tai tris vaikiškas kėdutes galima saugiai pritvirtinti. Bet tos dvi sėdynės bagažinėje tai tik vaikams, suaugusiam kojom mažai vietos, pliusas tik tas kad jos neišsiima, o susilanksto į dugną, tai jas visada vežiojiesi, ir jei reikia ką neplanuotai pavešt ant jos vaikišką kėdutę vaikui dedi, o svečią gale veži.
Mes kolkas turim vieną automobilį, užtenka, kai eisiu dirbt reiks matyt apie antrą galvot.

Ernesin, kaip tu jautiesi? Gal jau žinai ko laukiesi?
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 08 09, 08:12)
Pas mus citroen grand picasso, labai gerai nes gale yra trys isofix, tai tris vaikiškas kėdutes galima saugiai pritvirtinti. Bet tos dvi sėdynės bagažinėje tai tik vaikams, suaugusiam kojom mažai vietos, pliusas tik tas kad jos neišsiima, o susilanksto į dugną, tai jas visada vežiojiesi, ir jei reikia ką neplanuotai pavešt ant jos vaikišką kėdutę vaikui dedi, o svečią gale veži.
Mes kolkas turim vieną automobilį, užtenka, kai eisiu dirbt reiks matyt apie antrą galvot.

Ernesin, kaip tu jautiesi? Gal jau žinai ko laukiesi?

Tai va, speju ir mes be septynvietes neissisuksim, nu reiks dar matuotis vkaip su ta trečia kedute bus, nes irgi nesinori antros auto, kadangi pagrinde tik pati su vaikais važinėju.

Aš gerai, tik augantis svoris nuotaika gadina, nes jaučiuosi meskejanti biggrin30x30.png Lyg ir sesutės, bet taip neužtikrintai pasakė, kad neuzsiciklinau smile30x30.png Kaip tu? smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 08 09, 09:28)
Aš gerai, tik augantis svoris nuotaika gadina, nes jaučiuosi meskejanti biggrin30x30.png Lyg ir sesutės, bet taip neužtikrintai pasakė, kad neuzsiciklinau smile30x30.png Kaip tu? smile30x30.png

Aš tai jau visa meška, turiu +12kg. Bet savijauta gera, tik rūgštys skrandį ėda. Viską jau susipirkau, išsiskalbiau, susidėjau tašes ligininei. Dabar tik sūnų rugsėjo 1-ąją į mokyklą reikia palydėt ir galėsiu gimdyt.

Kada tau terminas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WesternGirl: 09 rugpjūčio 2016 - 15:32
QUOTE(WesternGirl @ 2016 08 09, 16:32)
Aš tai jau visa meška, turiu +12kg. Bet savijauta gera, tik rūgštys skrandį ėda. Viską jau susipirkau, išsiskalbiau, susidėjau tašes ligininei. Dabar tik sūnų rugsėjo 1-ąją į mokyklą reikia palydėt ir galėsiu gimdyt.

Kada tau terminas?

Aš tyliu, nes jau dabar +9, ir pastarieji trys per nepilną menesi uzsirideno.. Terminas tik gruodzio pradžioje, rrrrr smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 08 10, 06:40)
Aš tyliu, nes jau dabar +9, ir pastarieji trys per nepilną menesi uzsirideno.. Terminas tik gruodzio pradžioje, rrrrr smile30x30.png

Padorus prieaugis smile30x30.png

Pas mus galvos skausmas dabar vardą išrinkt, aš noriu kokio įdomesnio, o vyrą traukia prie biškį senoviškesnių.
Atsakyti