Įkraunama...
Įkraunama...

Kings Lynn gyvenančios mamos

Sveikos peržiurejau visą temą bet neradau tokios dar.Prašom mamytes iš Kings Lynn ax.gif
Atsakyti
nejau nera nei vienos verysad.gif
Atsakyti
4u.gif drinks_cheers.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif Aš dar kol kas LT, bet planuojam atvažiuoti blush2.gif Jei atvažiuotumėm, gyventumėm būtent šiame miestelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2010 05 16, 18:37)
Sveikute 4u.gif  Aš dar kol kas LT, bet planuojam atvažiuoti blush2.gif  Jei atvažiuotumėm, gyventumėm būtent šiame miestelyje ax.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labux,as siuo metu gyvenu Kings Lynn'e biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 05 17, 00:43)
Labux,as siuo metu gyvenu Kings Lynn'e  biggrin.gif

kurioj vietoj cia ax.gif
Turit vaikuciu ar ne ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Vat bet ir teisybę sako, kad jei kuo pradedi domėtis, tai būtinai kur nors randi info apie tai biggrin.gif Kai kilo mintis išvažiuoti, sakau paieškosiu mamų, gyvenančių būtent šiame mieste, (čia gyvena mano brolis, todėl čia ir važiuotumėm). Bet neradau. Ir staiga atisiverčaiu šį puslapiuką- ir štai, randu temą - ieškoma mamų iš iš kings Lynno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kaip jums čia sekai? Kur vedate vaikučius kuomet dirbate? Nieko nežinau, nes brolis vaikų neturi, tad jam kaip ir neaktualu g.gif Kaip su darbais ? Pirmas žada atvažiuoti vyras, o paskui jau ir aš atlėkčiau su vaiku, kai jis darbą susirastų. Tik nežinau,. jei aš nedirbsiu, ar man ir sūnui priklausys kokios soc garantijos, pvz gydymas, ar ne? Žodžiu, Lietuvoje nieko gero, žadame bandyti laimę svetur. O jei dar mamų rasčiau , tai visai faina būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfa:) @ 2010 05 17, 15:38)
Kaip jums čia sekai? Kur vedate vaikučius kuomet dirbate? Nieko nežinau, nes  brolis vaikų neturi, tad jam kaip ir neaktualu g.gif Kaip su darbais ? Pirmas žada atvažiuoti vyras, o paskui jau ir aš atlėkčiau su vaiku, kai jis darbą susirastų. Tik nežinau,. jei aš nedirbsiu, ar man ir sūnui priklausys kokios soc garantijos, pvz gydymas, ar ne? Žodžiu, Lietuvoje nieko gero, žadame bandyti laimę svetur. O jei dar mamų rasčiau , tai visai faina būtų mirksiukas.gif

Kol kas dar vaikuciu neatsivezeme,nes patys esam neseniai ax.gif O su darbais tai net nezinau mes jau visa sav neturim darbo,kur dirbom fabrikas uzsidare verysad.gif atsidarys tik geguzes pabaigoj,bandem i kitas agenturas bet ten ir nieko nesiulo,ir siaip sake vasara cia sunku su darbais,nebent tas jusu giminaitis gerai isitvirtines ir turi geru pazinciu pades su darbais.O del tu visu soc,garantiju ar pasalpu as net nezinau,nes dar kolkas nieko nesitvarkom kol ner vaikuciu cia UK,yra spec tema apie pasalpas UK forume mirksiukas.gif
Atsakyti
LAURINUTE eina sau,be vaikuciu,isivaizduoju kaip sunku unsure.gif o kur dirbot,kartais ne sokolado fabrike? g.gif nes kiek zn ji ten uzdaro kazkada vis....
nebandet Staffline agenturos?

seip aplamai,tai su darbais tikrai nieko gero,ypac cia kings lynne,nebent turi draugu kas ikistu,dar peterborough manau daugiau sancu susirasti darba.O vasara kaip tik darbu daug daugiau,ziema cia isvis yra ragas jeigu neilindai per siltaji sezona tj ziema rasti darbuka isvis schmoll.gif

del soc.dalyku lb reikia tam laiko ir daaaug kantrybes....kai susitvarkai pasalpas tada gyventi pasidaro visai gerai,BET tas pasalpeles mum pvz tempe na sudejus tai iki metu....per tuos metus mum buvo visko,visokiu nesamoniu,bulviu dieta ir pan,bet pagaliau pradejo moketi pasalpas atsistatem ant koju,tik va ir MB db yra be darbo,o ir anglu kalbas mokam ir pan....zodziu mes asmeniskai ieskom db darbo bet kur,kur jo bus ten kraustysimes kad ir kur prie londono ar dar kur....
as siuo metu nedirbu,nes esu nestuke.gif ir auginu mergyte namuose smile.gif
seip kaip meistukas man kings lynnas visai mielas smile.gif

ai dar....
aukles cia na kazinau....jau geriau i darzeli pas tikrai sertifikuotas angles aukles nei cia pas ta lietuves....nes jos saugo tik del to kad pinigu reik,nei stengiasi nei ka...nors aisku negali zinoti,visokiu yra,turejom viena tikrai faina tik ne sitam mieste smile.gif
gydymas nemokamas cia bus wink.gif

nu ir privariau cia doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 05 17, 19:20)
LAURINUTE eina sau,be vaikuciu,isivaizduoju kaip sunku  unsure.gif o kur dirbot,kartais ne sokolado fabrike?  g.gif nes kiek zn ji ten uzdaro kazkada vis....
nebandet Staffline agenturos?

seip aplamai,tai su darbais tikrai nieko gero,ypac cia kings lynne,nebent turi draugu kas ikistu,dar peterborough manau daugiau sancu susirasti darba.O vasara kaip tik darbu daug daugiau,ziema cia isvis yra ragas jeigu neilindai per siltaji sezona tj ziema rasti darbuka isvis  schmoll.gif

del soc.dalyku lb reikia tam laiko ir daaaug kantrybes....kai susitvarkai pasalpas tada gyventi pasidaro visai gerai,BET tas pasalpeles mum pvz tempe na sudejus tai iki metu....per tuos metus mum buvo visko,visokiu nesamoniu,bulviu dieta ir pan,bet pagaliau pradejo moketi pasalpas atsistatem ant koju,tik va ir MB db yra be darbo,o ir anglu kalbas mokam ir pan....zodziu mes asmeniskai ieskom db darbo bet kur,kur jo bus ten kraustysimes kad ir kur prie londono ar dar kur....
as siuo metu nedirbu,nes esu  nestuke.gif  ir auginu mergyte namuose smile.gif
seip kaip meistukas man kings lynnas visai mielas smile.gif

ai dar....
aukles cia na kazinau....jau geriau i darzeli pas tikrai sertifikuotas angles aukles nei cia pas ta lietuves....nes jos saugo tik del to kad pinigu reik,nei stengiasi nei ka...nors aisku negali zinoti,visokiu yra,turejom viena tikrai faina tik ne sitam mieste smile.gif
gydymas nemokamas cia bus wink.gif

nu ir privariau cia  doh.gif  blush2.gif

O kur randasi ta staffline agentura g.gif
Ne mes dirbom Ely mieste BM pakavimo fabrike ax.gif
O kiek laiko uztrunka tas pasalpu tvarkymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 05 17, 20:25)
O kur randasi ta staffline agentura g.gif
Ne mes dirbom Ely mieste BM pakavimo fabrike ax.gif
O kiek laiko uztrunka tas pasalpu tvarkymas g.gif


dabar galvoju....turbut cia kings lynne nera....zinot fabrika ''Tulip''? Ar anglu bent biski mokat? Rusu?

Su tom pasalpom lb individualiai doh.gif mum taxai tempe apie 8men kazkur....o child benefit apie 6men....kitiem per 3men sutvarko,cia lb skirtingai kiekvieniems...jums speju virs 25metu? nes working taxus galima gauti kiek zn jeigu turi minimum 25metus arba turi vaikuciu....jums del vaikuciu tik gali kilti biski problemu,nes kiek matau jau tokio amziaus kada cia laikas butu eiti jau i mokykla,todel lb daznai jie praso dokumento is mokyklos/darzelio kad isitikintu jog vaikai tikrai UK gyvena...
Atsakyti