Įkraunama...
Įkraunama...

❅ ❅ ❅ Šveicarija ❅ ❅ ❅

QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 11 06, 18:44)
Labuka,
skaiciau, kad ne nariams 30franku kainuoja iejimas. O kokiems nariams cia reikia buti? Kazkaip daugoka pasirode, jei as su mb eisiu... Kodel cia ir uz ka tokia kaina, gal zinai Hytka?smile.gif ax.gif
beje, si penktadieni Bernieciu susitikmas, taip?

Taip, bernieciai susitinka si penktadieni mirksiukas.gif Tu atvyksi?

O del tos kainos, tai ir man ji visada kandziojasi, irgi einam su vyru, o nuo siu metu jau ir uz vyresnele reikes moketi. Susidaro virs 50 Fr, dar + desertas ir gerimai. Nariai, tai reiskia bendruomenes nariai, kurie moka metini nario mokesti, del to ju bilietai i renginius pigesni. Siaip suma sumarum, jei sumoki nario mokesti ir per metus eini i visus 3 renginius ir gauni nuolaidas bilietams, tai vis tiek gale iseina tas pats, kas mokant pilna kaina. Vienu zodziu, tas pats mirksiukas.gif
Ka gauni uz ta kaina g.gif : mini programele su Seniu salciu, truputi pavalgyt (lietuviskos misraines, duona ir pan.) ir proga pabendrauti su lietuviais. Gal daugiau prasmes, kai turi vaiku, jiems pramoga padaryt... Man smagu susitikti pazistamus su vaikais ir be ju, gal net susirasti nauju pazistamu. Mes, jei viskas bus gerai, tai greiciausiai eisim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 06 lapkričio 2012 - 17:58
QUOTE(Hytka @ 2012 10 29, 16:51)
As FB pranesinejau, bet taves ten nera smile.gif www.lietuviai.ch yra surasytos visos susitikimo datos, gal ne ten ziurejai

As laikausi pries FB manija lotuliukas.gif . As ten is tiesu neziuriu smile.gif . Kazkaip ipratus, kad visad buna kairiam sone, prie " susitikimai" parasyta arba e- mail gauni.
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 11 06, 17:44)
Labuka,
skaiciau, kad ne nariams 30franku kainuoja iejimas. O kokiems nariams cia reikia buti? Kazkaip daugoka pasirode, jei as su mb eisiu... Kodel cia ir uz ka tokia kaina, gal zinai Hytka?smile.gif ax.gif
beje, si penktadieni Bernieciu susitikmas, taip?

kas neaisku? Cia gi Sveicarija, kainos ir sveicariskos blush2.gif , o auksine taisykle... Sveicarijoj moki uz viska lotuliukas.gif . Ot naivuole... doh.gif .
Nariu reik buti aktyiu, aktyvumas pasireiskia, kad moki metini mokesti. Nemoku, kol kas laikaus lotuliukas.gif .
Is tiesu, saldaus to viso gerio priveze pernai visi, gal kokius 3 kart daugiau, negu reikejo. Todel sakyciau net sokolado plyteles uztektu. Super, jei namie kokiu sausainuku pagamintu buna. O vyno ar alaus , pasiimi sau tiesiog smile.gif . Mes pernai neturejom nieko, nu ir apsiejom. Siemet pasiimciau kokio vyno buteli.
Maisto man ten pernai sociai buvo. Ir mesyciu, ir surio, ir misrainiu. Moterys, ten savanores isvis 100 balu, pagarba joms uz darba, aukojimasi, nes realiai pacios tik virtuvej sukos ir maista ruose, nesiojo. Po to dar karsta vyna ... Ten kaip suprantu Berne, gyvenancios moterys lietuves.
Kaina, kaip sakiau sveicariska, bet kaip suprantu, patalpos ten ir ne uz dyka g.gif .
Siaip Guci, vaziuok, jei gali. Paziuresi, nepatiks, patiks, jau " kita daina" smile.gif . Viena kart turi pati pabandyt. O kiek gi tu svenciu buna biggrin.gif . As tai galvoju vaziuot, jei sveikas mazius bus.
Atsakyti
Hytka, jo labai noreciau si penktadieni sudalyvauti. Jau ir vakara savo kalendoriuje uzbraukiau:) Priimsit i savo buri? Ten tikriausiai visi pazistami susirenka:) O beje, dar vieta neaiski?
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 11 07, 12:23)
Hytka, jo labai noreciau si penktadieni sudalyvauti. Jau ir vakara savo kalendoriuje uzbraukiau:) Priimsit i savo buri? Ten tikriausiai visi pazistami susirenka:) O beje, dar vieta neaiski?

Gucci, as tik viena karta susitikime buvus, nesijauciau, kaip senbuve smile.gif Pazistami dauguma buvom tik is matymo, visi tose paciose sventese lankemes mirksiukas.gif
Tau reiketu uzsiregistruoti, kad organizatore zinotu, keliavieti staliuka rezervuoti. As tau i AZ parasysiu organizatores varda ir pavarde, o tu jai parasyk FB zinute. As jos e-mail'o niekur nerandu g.gif
Papildyta:
QUOTE(ross @ 2012 11 07, 01:47)
Is tiesu, saldaus to viso gerio priveze pernai visi, gal kokius 3 kart daugiau, negu reikejo. Todel sakyciau net sokolado plyteles uztektu. Super, jei namie kokiu sausainuku pagamintu buna.

Ross, jei siais metais visi taip galvos, tai tik sokolada grausim mirksiukas.gif As atnesdavau visada sausainiu, bet jei rasiu laiko ir noro siais metais iskepsiu pyraga biggrin.gif Jei dar NORO bus, nes pas mus lapkriti gimtadieniu metas, jau dabar kas antra diena bandau po nauja pyraga ar torta, kad buciau pasipraktikavus pries gimtadieni ir zinociau kuris skaniausias ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(ross @ 2012 11 07, 01:47)
O vyno ar alaus , pasiimi sau tiesiog  smile.gif . Mes pernai neturejom nieko, nu ir apsiejom. Siemet pasiimciau kokio vyno buteli.

Mes niekad neimam alkoholio i sita svente mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu Hytka, tu niekam gi nesakyk del to sokolado lotuliukas.gif . Man rodos, pernai tai kuciukai paklausiausi buvo g.gif .
Vel gristu prie tos Advento sventes sumos, tai 20% bus skiriama labdarai nuo mokescio smile.gif . Siemet,mano manymu, paramos objektas parinktas teisingai. Mergina, 16 m., reikalingas klausos aparatas.
Parama
Aisku, kad nesurinks implantui, kur kainuoja 50 tukst.lt. Bet, kazkokiam paprastesniam aparaciukui, tiksliau dviem verysad.gif , abiem ausim, tikiuosi, kad surinks.

Hytka, as tai is Sprüngli:
Sprüngli

dievisko skonio, kuklaus dydzio, uz ne krikscioniska kaina perku torciukus gimtadienio proga lotuliukas.gif . Neturiu jokio pasaukimo maisto gamybai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ross: 08 lapkričio 2012 - 00:47
QUOTE(ross @ 2012 11 08, 01:45)
Hytka, as tai is Sprüngli:
Sprüngli

dievisko skonio, kuklaus dydzio, uz ne krikscioniska kaina perku torciukus gimtadienio proga  lotuliukas.gif . Neturiu jokio pasaukimo maisto gamybai.

As tai esu labai priekabi, sveicariska konditerija man nesuprantamo skonio mirksiukas.gif Ir siaip kuo senyn, tuo labiau nemegstu pikrtiniu paruostu maisto produktu, vis labiau sugriztu i virtuve biggrin.gif Nemegstu as ir virtuveje sukiotis, bet... noras skaniai pavalgyt yra didesnis uz nenora gaminti maista tongue.gif
Beje, Paula jau ilgai svajoja apie Barbini torta, kicas, ne maziau, bet bandysiu siais metais igyvendinti jos svajone doh.gif
O mazems irgi norisi ka nors skanaus, sveiko ir be cukraus ax.gif Tai siandien pas mus bandomas bananinis pyragas: mums su cukrumi, mazems be. Ziuresiu, ar patiks. Morku pyraga jos jau spjove lauk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 08 lapkričio 2012 - 13:05
QUOTE(Hytka @ 2012 11 08, 13:02)
As tai esu labai priekabi, sveicariska konditerija man nesuprantamo skonio  mirksiukas.gif Ir siaip kuo senyn, tuo labiau nemegstu pikrtiniu paruostu maisto produktu, vis labiau sugriztu i virtuve  biggrin.gif Nemegstu as ir virtuveje sukiotis, bet... noras skaniai pavalgyt yra didesnis uz nenora gaminti maista  tongue.gif

Che, kabinekis tu nesikabinejus, bet siti yra specai 4u.gif . O Sprüngli luxemburgerli wub.gif, oi nu pasaka ax.gif
Lux
As siaip gaminu, kas reik tik, bet niekad nekyla noro " pagamint ka nors skanaus " lotuliukas.gif .
Aiaip as isvis, saldumynu nelabai megstu.

Bet tavo seimyna, o ypac mazyles su gimtadieniu 4u.gif .

Dabar paziurejau, ogi gruodzio 1 d. tai antradienis doh.gif g.gif . Kas per velniava? Tai gi darbo diena, padoriems pilieciams blink.gif . Nu ziuresim...
Atsakyti
QUOTE(ross @ 2012 11 10, 01:12)
Dabar paziurejau, ogi gruodzio 1 d. tai antradienis  doh.gif  g.gif . Kas per velniava? Tai gi darbo diena, padoriems pilieciams  blink.gif . Nu ziuresim...

Kur tu ziurejai? mirksiukas.gif Pas mane gruodzio 1 d. sestadieni rodo. Mesk savo kalendoriu lauk biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif sausio men, su gruodziu sumaisiau. Tai tvarka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(ross @ 2012 11 10, 01:12)
Che, kabinekis tu nesikabinejus, bet siti yra specai  4u.gif . O Sprüngli luxemburgerli  wub.gif, oi nu pasaka  ax.gif

Man lietuvisku tortu, tokiu kaip Napaleonas, Medutis, Negriukas joks sveicariskas tortas nenugales biggrin.gif

Ross, kad nepraziopsotum, si sekmadieni darzelio Pagrandukas susitikimas mirksiukas.gif

Mes, bernieciai, penaktadieni buvom susitike. Susipazinom ir su g_u_c_c_i mirksiukas.gif Tokia faina mergicka, tiek gyvumo i musu susitikima inesei tu thumbup.gif Prasom visada dabar prie musu jungtis, kad butu linksmiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ross @ 2012 11 10, 01:12)
O Sprüngli luxemburgerli  wub.gif, oi nu pasaka  ax.gif

Tik dabar pasiziurejau, kas tie Luxemburgerli blush2.gif Man tai jie schmoll.gif Su vyru abu nesuprantam, kaip zmones juos valgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2012 11 13, 18:03)
X Man lietuvisku tortu, tokiu kaip Napaleonas, Medutis, Negriukas joks sveicariskas tortas nenugales  biggrin.gif
Xx sekmadieni darzelio Pagrandukas susitikimas  mirksiukas.gif

Xxx Mes, bernieciai, penaktadieni buvom susitike. Susipazinom ir su g_u_c_c_i  mirksiukas.gif Tokia faina mergicka, tiek gyvumo i musu susitikima inesei tu  thumbup.gif Prasom visada dabar prie musu jungtis, kad butu linksmiau  drinks_cheers.gif

X as nemegeja aplamai saldumynu, tame tarpe aisku ir tortu biggrin.gif . Va mb ana diena sake, kad naminis Napaleonas jam tortu tortas wub.gif .

Xx aciu aciu, uzsirasiau smile.gif. Uzsiregistravau jau ir Advento sventei.

Xxx as pamirstu paklaust, tai visgi atejo g_u_c_c_i . Liuks thumbup.gif .

Hytka, norejau paklaust ar daznai tavo dickei daro kraujo tyrimus? Man reiktu 2 metu patikrinimui dabar kaip tik pas daktare, tai galvoju ar izulu butu kraujo tyrimo prasyt? Kazkaip Lietuvoj maziukams nu 1 kart bent metuos padaro. As nesakau, kad daznai badyt, bet chm visai nedaryt...
Atsakyti