Įkraunama...
Įkraunama...

Birmingemo ir aplinkinės mamytės :)

Tetis su dukryte i cirka isvare,as pietus gaminu,bus saltibarsciai mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image-makijazo pagrindas ,neleidzia odai blizgeti,15ml.,6.99 user posted image -kvapai namams,ofisui,automobiliui,yra 5 kvapai,vnt.kaina 2.50 user posted image -kvapai i siurbli,yra 3 kvapai,dezuteje 2vnt.,kaina 4.49 user posted image-parfumuotas ranku kremas,4 kvapai,100ml.,kaina 5.99 user posted image-plauku kvapai,yra trys kvapai,50ml.,kaina 5.99,atsisuks ne vienas einantis pro sali:) user posted image-kvapai uzuolaidoms,patalynei,yra du kvapai,30ml.,kaina 4.99 user posted image-kvapai automobili,yra vyriski ir moteriski,kaina 5.99 user posted image-kvapai spintai,yra du kvapai,vnt. kaina 3.50,zinokit kvepes ne tik spinta,bet ir kambarys,gerai panaikina pelesio kvapa user posted image-sampunas jorkiukams,200ml. 6.50,nu zinokit pasakiskas dalykas,pati naudoju.Turiu sampuno ir kitiems suniukams bei sausa sampuna katytems. user posted image-seseliu pagrindas,visa diena seseliai liks savo vietoj,nesubegs i viena linija,isbandytas,4g.6.50
Atsakyti
Sveikos gyvos .Turiu daug kvepaliuku su didelem nuolaidom iki balandzio 1dienos.Jei reikia sakykit.Taip pat namu valymo priemones,SPA priemones,veido kremai,anticeliulitinis balzamas,makijazui irgi nuolaidos.Taigi lauksiu jusu uzsakymu jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti
kur visos dingot triniti.gif
Atsakyti

Gera diena visiems ir visoms, tikiuosi kad iskrites sniegas nekelia rupesciu, o ir nuotaikos geros, nes uz savaiteles ir sv. Velykos. Turime nauja Popieziu Prancisku, kuris savo paprastumu traukia zmones. Tikiuosi, kad si sekmadieni Verbu sekmadienis, ir jusu nemazai suguzes i baznytele Birmingham St Anne's B12 0PB 14 val. Dar labiau visu laukiu ateinanti sestadieni - Did. Sestadieni, 16 val. toje pacioje vietoje - St Anne's kur svesime jau Velykines Misias, nes per pacias Velykas Misiu Birmingham nebus. Tegul neapleidzia jusu gera nuotaika, susikaupimas ir pasitikejimas Jezumi, kuris yra visu musu gerasis Ganytojas ir traukos centras. Iki greitu susitikimu.
Sis skelbimas is forumelio nuo musu lietuvaicio kunigo!!!
Atsakyti
Labukas, stai ir aš biggrin.gif
Toks oras...Kad taip ir norisi pasakyti ''Merry Christmas'' biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tai va, pagliau išsikraustysim iš buto į namuką bigsmile.gif Kiek laimės negaliu apsakyti,.. bigsmile.gif laukiu nesulaukiu, tikiuosi naujuose namuose viskas bus ok rolleyes.gif

BaddAngell, bėgiojau, sekėsi neblogai, bet va, turi bėdą su kojom, tiklsiau su kulnais,- nežmoniškai skauda verysad.gif , nutuokiu kas yra, bet vistiek reik nueit pas daktarą...Bet aš čia jais nepasitikiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Leimar @ 2013 03 22, 18:31)
Labukas, stai ir aš  biggrin.gif
Toks oras...Kad taip ir norisi pasakyti ''Merry Christmas'' biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

Tai va, pagliau išsikraustysim iš buto į namuką  bigsmile.gif  Kiek laimės negaliu apsakyti,..  bigsmile.gif  laukiu nesulaukiu, tikiuosi naujuose namuose viskas bus ok  rolleyes.gif

BaddAngell, bėgiojau, sekėsi neblogai, bet va, turi bėdą su kojom, tiklsiau su kulnais,- nežmoniškai skauda verysad.gif , nutuokiu kas yra, bet vistiek reik nueit pas daktarą...Bet aš čia jais nepasitikiu  schmoll.gif

Jergau kaip Jums faina bigsmile.gif ,namas,kiemas wub.gif Ir mano svajone tokia,bet....kolkas laukime tik.O jus per agentura nuomosit nama?Drauge paskambino siandien ir klausia ar dovanas Kaledom suruosiau lotuliukas.gif Sninga,bus Kaledos vel newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2013 03 22, 17:59)
Jergau kaip Jums faina  bigsmile.gif ,namas,kiemas  wub.gif Ir mano svajone tokia,bet....kolkas laukime tik.O jus per agentura nuomosit nama?Drauge paskambino siandien ir klausia ar dovanas Kaledom suruosiau  lotuliukas.gif Sninga,bus Kaledos vel  newyear.gif

koks skirtumas kada, svarbu, kad dovanu senelis atnestu biggrin.gif
kaip penktadienis? man, tai toks oras nlb patinka, nesinori ne kojos is namu kelti. sedesime namie prie tv... ax.gif
Atsakyti
Nu sakes kas dedas lauke bigsmile.gif Eisim su mazaja po pusnis pabraidyti wub.gif Suns jauciu nesivesim,nes neberasim po sniegu,jis mazutis pas mus biggrin.gif Gal iki Velyku baigsis tie sniego cirkai,a? g.gif
Atsakyti
labukas smile.gif kas ka veikiat? oras nekoks...nuobodoka. itariu, kad teks namie sukiotis.
Atsakyti
Labas,labas.Mes namie,i lauka nebeisejom,nes mazoji serga 4u.gif Is po nakties su tempa atsikele.Tetis darbe,o mes namie karaliavom,pokaituka abi numigom smile.gif Kazi kur kitos mamytes,ypac naujei prisijungusios?Gal jos neranda nauju namu g.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Na ką, tingadieniai, tik torkiu oru nelabai ką ir nuveiksi..Et... g.gif

nestuole, per agentūrą, šitam miestely kitaip nelabai ir rasi.... rolleyes.gif smile.gif

Ok, einu gaminti koldūūūnųųųų biggrin.gif Daugiau nėra ką veikti, tik ką ''sugriaužiau'' dar vieną knygą biggrin.gif
Atsakyti