Įkraunama...
Įkraunama...

**NePleputės, gyvenančios Anglijoje***

QUOTE(Edgolė @ 2014 03 20, 22:59)
ne tas zodis laugh.gif da beigeliukus pamirsai hihihi.gif

tongue.gif  biggrin.gif

a jau viska susitvarket?kada ikurtuves? tongue.gif


Nu beigeliukai ner blogai biggrin.gif

cool.gif

Kakoj dar ikurtuves cool.gif Nezinau tokiu dalyku lotuliukas.gif

Labas.. iskepiau trupinini pyraga, duona, isivaliau virtuve, isikalbiau nail.gif tease.gif vakarienej bus namine picuke vo tongue.gif Argi as ne saunuole tongue.gif blink.gif
Atsakyti
Labs biggrin.gif
ir is kur visos tokios saunuoles, as va antra diena namus tvarkinejuos lotuliukas.gif patalynes keiciu, dokumentus rusiuoju lotuliukas.gif vakarienei kepsiai orkaitej, nepamenu kada tokius kepus g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2014 03 21, 13:37)
Nu beigeliukai ner blogai biggrin.gif

Kakoj dar ikurtuves  cool.gif  Nezinau tokiu dalyku  lotuliukas.gif

Labas.. iskepiau trupinini pyraga, duona, isivaliau virtuve, isikalbiau  nail.gif  tease.gif  vakarienej bus namine picuke vo  tongue.gif  Argi as ne saunuole  tongue.gif  blink.gif
ja ja...tik ne mun...nu nebent kas iskep laugh.gif

neapsimesk drugeli kerpe hihihi.gif

daba atvaryk pas mane pakartok cool.gif
QUOTE(netaa @ 2014 03 21, 13:42)
ir is kur visos tokios saunuoles, as va antra diena namus tvarkinejuos lotuliukas.gif  patalynes keiciu, dokumentus rusiuoju lotuliukas.gif  vakarienei kepsiai orkaitej, nepamenu kada tokius kepus g.gif  tongue.gif
hmmm...daba galvoju a as kada tokius kepus wink.gif tongue.gif lotuliukas.gif

kuom tu pencija uzsiemus?


hello pencijos tongue.gif
Atsakyti
Nekibk prie zodziu, busy woman buvau, sveiciau, grazinau namus biggrin.gif, naudojaus ikvepimu ax.gif
o siaip darbuojuos, tai dienos lekia doh.gif
kazko maziui kojas kauda tikiuos augimas, ne kas rimciau unsure.gif daviau vaistu ir kojas tryniau, pradzioj maniau apseisim be vaistu, tai masazavau aliejuku, deja schmoll.gif teko rimciau
siaip GP isprasiau kraujo tyrimu, tai mums trim D vit stoka ir gan didele vaikam, na as per metus jau prikeliau savo nemazai.
Kaip tavo princeses auga bigsmile.gif
Drakosa, kaip ten viskas, spejai kokiu draugiu rast?
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2014 03 21, 23:43)
Nekibk prie zodziu, busy woman buvau, sveiciau, grazinau namus biggrin.gif, naudojaus ikvepimu ax.gif
o siaip darbuojuos, tai dienos lekia doh.gif
kazko maziui kojas kauda tikiuos augimas, ne kas rimciau unsure.gif  daviau vaistu ir kojas tryniau, pradzioj maniau apseisim be vaistu, tai masazavau aliejuku, deja schmoll.gif  teko rimciau
siaip GP isprasiau kraujo tyrimu, tai mums trim D vit stoka ir gan didele vaikam, na as per metus jau prikeliau savo nemazai.
Kaip tavo princeses auga bigsmile.gif
Drakosa, kaip ten viskas, spejai kokiu draugiu rast?

nu a ku daugiau veikt? hihihi.gif

sakai darbuojies tinginiaudama laugh.gif
nu tikekimes,kad tik del augimo 4u.gif maniske daznai ryte skundzias,kad pilva skauda...galvoju ar cia simuliuoja ar rimtai jai ten skauda g.gif

o kuom pasireiske ta vitamino stoka? g.gif

gerai mano panos...drauges kaip priklauso biggrin.gif tik chi chi cha cha abidvi susedusios hihihi.gif auginam dantus tai biski nerami...naktim keltis valgyt pradejo doh.gif sian jau pradejo bandyt lovytej stotis...nebebus greit ramybes hihihi.gif

tai aisku,nu nebut drakons laugh.gif


ei a kur musu pencija ogam bogam dingus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edgolė: 22 kovo 2014 - 01:06
Maniske daznai pilvu skusdavos, bet istikro skaudedavo. kazkaip matydavau kad nesimuliuoja, nes i mokykla eidavo vistiek, tik gal pora kart neleidus buvau,kai jau labai skaudejo. lyg jau isaugo is to, tfu tfu tfu.
Nu mazius sake jau gerai kojos, tikiuos kad viskas oki. man skaudedavo vaikystej del augimo, verkdavau.
D vit as pati prasiau kad darytu. nes man pries metus D vit ir buvo zemiau negu zemas. stipria doze geriau menesi,paskui silpnesne liepe. Dabar va vaikus sumasciau patyrynet. 4ar5metai kraujo tyr vaikam nedaryta.Viena jau panele , tai ir mmm prasidejo, silpnumai buna, tai va del to. Maziui labai delnai prakaituoja, kas gali buti vienas is D vit stokos pozymiu.

Oi bus cirku tau thumbup.gif ropines, vaikscios, vsiak metys thumbup.gif
Atsakyti
booooooo ph34r.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Neturiu jegu rasyt unsure.gif Visa savaite toks persalimas/gripas nezinau kaip pavadint, kad dziaugiuos ryte isvedus vaikus, krentu i sofa ir atsikeliu parsivest doh.gif Taip sirgus dar gyvenime nebuvau, ir vaikai sirgaliavo, ir diedas doh.gif
Tikiuos jau jau matos sviesa tunelio gale unsure.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti
as ir tau drakons kelias dienas kompanija laikiau cool.gif tongue.gif


hello kerpes wink.gif

apie ku tylim? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,jus jau ilga laika gyvenate UK, ir manau tikrai galesite patart. Galvoju kraustytis i anglija is vilniaus su dukra 8 metu. cia uzdirbu ne daug, nei mazai :1800 Lt, anglu kalba minimali. Cia nedaug ka sau galim leisti ir vis galvojam kelti sparnus i UK. Ar butu lengviau ir geriau gyventi na gal ne Londone, bet tarkim Birminheme man su dukra, jei uzdirbciau bent angliska minimuma. Merginos, padekit apsispresti. Labai bijau cia palikus viska, kad teks veliau gailetis...
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2014 04 04, 21:29)
as ir tau drakons kelias dienas kompanija laikiau  cool.gif  tongue.gif
hello kerpes wink.gif

apie ku tylim? g.gif



O gal ir dabar laikai? g.gif g.gif Mano mazius nekaip jaucias, jaucius is sestadienio ligoninej virusa pasigavo ..Va teko pabuvot ligoninej sicia pirma kart, ir galiu pasakyt liuks ax.gif Vaikai ryte zaide, ir mazius sako laabai ranka skauda ir nepakelia, tai lekem i ligonine, ir x-ray padare, ir uztrukom vos 2 val, su visu priemimu, rolleyes.gif Gerai nors tik sumusimas nuo zaidimu doh.gif

Turejau sveciu is lt nuo penktadienio, siandien ryte isleidom ax.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti