Įkraunama...
Įkraunama...

Nyderlandų lietuvaitės

Užeikit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 04, 23:37)
Grupiniu daug visokiu,ir zumba,ir stepai, bobypumpas, na labai daug rusiu,yra ir bodybalance, cia butu, mana, jusu mociuciu mylymasis pylatesas, o jei garsiau padusautumet gautusi ir bodyfleksas. Pyrst, pyrst tongue.gif
Apie kokius grupiu susidarymus kalbi? Nereikia jokiu susidarymu, neueinu i grupiniu treniruociu sale,laiku, pagal tvarkarasti ir vyksta treniruote su koki 10-20 merginu, na viskas kaip Lietuvoj klubuose.


Eik tu bodyfleks'e laugh.gif
Tai aš gal nežinau, kaip būna Lietuvoj klubuose, išvis gal lankius tik alaus klubą biggrin.gif Ką aš žinau, galvojau, kad gal reikia pasiruošt, žingsnelius išmokt biggrin.gif


QUOTE(Markata @ 2013 09 05, 00:08)
gerai butu  lotuliukas.gif  kai pagalvoji jau ir 30 ne uz kalnu biggrin.gif siaip as kaip jauna taip jauna biggrin.gif baby face dar vis daro savo, bet va kai nesportuoju tai biski jauciasi, kad atsirado papildomu nelemtu gelbejimosi ratu ant juosmens blush2.gif Reik blamba ploneti blush2.gif
O darbu tai turiu, dabar skrisiu i lietuva, tai reik iki jos dar oi kiek nuveikti. Kadangi planuojam kraustytis, tai reik biski pasipakuoti, kad po to vargsas mano diedas vienas nesikankintu su pakavimu doh.gif


Man tas pats cray.gif

Padėk žmogui, aišku biggrin.gif
O tu atostogausi Lietuvoj, kad diedą palieki? Pasiilgau aš jau LT, per trumpos buvo atostogos, taip norėčiau dabar į Vilnių nuvažiuot..
P.S. O jūs dar nesusituokę? Pamiršau kažkaip blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2013 09 05, 00:05)
Eik tu bodyfleks'e  laugh.gif
Tai aš gal nežinau, kaip būna Lietuvoj klubuose, išvis gal lankius tik alaus klubą  biggrin.gif  Ką aš žinau, galvojau, kad gal reikia pasiruošt, žingsnelius išmokt  biggrin.gif
Man tas pats  cray.gif

Padėk žmogui, aišku  biggrin.gif 
O tu atostogausi Lietuvoj, kad diedą palieki? Pasiilgau aš jau LT, per trumpos buvo atostogos, taip norėčiau dabar į Vilnių nuvažiuot..
P.S. O jūs dar nesusituokę? Pamiršau kažkaip  blush-anim-cl.gif

Jo atostogos pas dantista lotuliukas.gif su irisu blomba issitraukiau vepla ir siaip jau metai kaip namus ir draugus pamirsus, reik biski pasiganyti lotuliukas.gif Nea mes nesusituoke, per daug vargo ir popierizmo doh.gif aisku terorizuoja mus del vestuviu visi aplinkui, bet kad mums ir taip gerai lotuliukas.gif Mes amzini suzadetiniai biggrin.gif

Beje ko gi moteriska nemiegi? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markata: 05 rugsėjo 2013 - 00:13
Tai skaudžios atostogos nusimato biggrin.gif
Į tą pačią temą, aš planuoju grįžus per žiemos šventes pasidaryti estetinį dantų plombavimą, tai tikiuos nesusigadinsiu švenčių. Galvojau pasiieškoti čia, bet po paskutinio vizito pas savo gydytoją (marokietę), tai pradėjau bijot pas bet kokius gydytojus čia eit unsure.gif Prisidariau pirštą su auto durelėm, irgi malačius biggrin.gif Bet gal nepasakosiu, ką ji man darė iki kol galiausiai išrašė siuntimą pasidaryt rentgeną biggrin.gif

Nežinau, kodėl nemiegu, gal dėl karščio sunku užmigt biggrin.gif

Mus irgi jau pradėjo po truputį terorizuot, dar šią vasarą vieni geriausių draugų susituokė, tai draugė net puokštės nemetė, įgrūdo man į rankas ir liepė kitais metais ženytis biggrin.gif
O kodėl sakai daug popierizmo? Man kaip tik atrodo nedaug, bet aišku aš nežinau. Patinka man ta sistema Lietuvoj, kad užtenka tik bažnyčioj susituokt, visi dokumentai vėliau sutvarkomi. Bet aišku nežinau, kaip jums būtų, gal tikrai sudėtinga. Aai, bet nėra kur skubėt (čia aš save taip raminu biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2013 09 05, 00:35)
Tai skaudžios atostogos nusimato  biggrin.gif
Į tą pačią temą, aš planuoju grįžus per žiemos šventes pasidaryti estetinį dantų plombavimą, tai tikiuos nesusigadinsiu švenčių. Galvojau pasiieškoti čia, bet po paskutinio vizito pas savo gydytoją (marokietę), tai pradėjau bijot pas bet kokius gydytojus čia eit  unsure.gif  Prisidariau pirštą su auto durelėm, irgi malačius  biggrin.gif  Bet gal nepasakosiu, ką ji man darė iki kol galiausiai išrašė siuntimą pasidaryt rentgeną  biggrin.gif

Nežinau, kodėl nemiegu, gal dėl karščio sunku užmigt  biggrin.gif

Mus irgi jau pradėjo po truputį terorizuot, dar šią vasarą vieni geriausių draugų susituokė, tai draugė net puokštės nemetė, įgrūdo man į rankas ir liepė kitais metais ženytis  biggrin.gif
O kodėl sakai daug popierizmo? Man kaip tik atrodo nedaug, bet aišku aš nežinau. Patinka man ta sistema Lietuvoj, kad užtenka tik bažnyčioj susituokt, visi dokumentai vėliau sutvarkomi. Bet aišku nežinau, kaip jums būtų, gal tikrai sudėtinga. Aai, bet nėra kur skubėt (čia aš save taip raminu  biggrin.gif )


Kas del gydytoju, tai oi kaip noreciau keleta personu olandisku prie sienos pastatyti ir gun_bandana.gif Atejus su pusles uzdegimu, manes net neprieme gydytoja, po valandos sedejimo koridoriuje gavau tris tabletytes ir liepe keliauti namo doh.gif

Teisingai - neskubek ir busi pirmas lotuliukas.gif Mano drauge tai jau issigando, kad jis manes isvis vesti nenori, sake ims dar ir pabegs, todel vesk prie altoriaus kol dar prie sono lotuliukas.gif taip ir apsalau blink.gif

Mano diedas olandas, tai viska jiems versk, migracijos tarnybose tikrink. Pavardes cia keisti negalima, bet jei nori pasikeisti, tada tuokis uzsieni biggrin.gif taip ir likau nesupratusi sio bajerio unsure.gif

Atsakyti
Nu , zinok Markata, tikrai nera tiek to daug popierizmo tuokiantis olandijoj.
O del gydytoju, nesakykit , kad Lietuvoj jie auksiniai: raso antibiotikus reikalas be reikalo.
O pusles uzdegimui esant ka gi gyd gali paziureti? Gi paima slapima ir mato uzdegima
Atsakyti
QUOTE(anamarie @ 2013 09 05, 08:50)
Nu , zinok Markata, tikrai nera tiek to daug popierizmo tuokiantis olandijoj.
O del gydytoju, nesakykit , kad Lietuvoj jie auksiniai: raso antibiotikus reikalas be reikalo.
O pusles uzdegimui esant ka gi gyd gali paziureti? Gi paima slapima ir mato uzdegima

Siaip pusles uzdegimas tai nera nekelta liga ypac jei ji atsinaujina (as turiu umini uzdegima). Kazkodel nuvaziavus i LT mane ne tik, kad prieme, patikrino slapina, krauja, bet ir echo padare (inkstus pasiziurejo), ir viska isaiskino kaip kas ir kodel, o ne kad dave 3 tabletas, ir po savaites man vel teko eiti atgal su tuo paciu neisgydytu pusles uzdegimu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anamarie @ 2013 09 05, 09:50)
Nu , zinok Markata, tikrai nera tiek to daug popierizmo tuokiantis olandijoj.
O del gydytoju, nesakykit , kad Lietuvoj jie auksiniai: raso antibiotikus reikalas be reikalo.
O pusles uzdegimui esant ka gi gyd gali paziureti? Gi paima slapima ir mato uzdegima

Mano nuomone tai tokia -ne auksiniai ir LT ...visur visokiu yra .. Bet zinot,kai pertrenkia masina, vaziuojant dviraciu ,pervaziuoja per dvirati prispausta koja, ir nuvaziavus i ligonine koja dvigubai istinus, siaubingai atrodanti, ir kai paklausi po apziuros, ka daryt toliau ,sako tris kart dienos po dvi tabletes paracetamolio ... nu nzn.ar LT ta pati tokiu atveju butu sake ...

Laba diena Olandes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Slim* @ 2013 09 05, 11:03)
Mano nuomone tai tokia -ne auksiniai ir LT ...visur visokiu yra .. Bet zinot,kai pertrenkia masina, vaziuojant dviraciu ,pervaziuoja per dvirati prispausta koja, ir nuvaziavus i ligonine koja dvigubai istinus, siaubingai atrodanti, ir kai paklausi po apziuros, ka daryt toliau ,sako tris kart dienos po dvi tabletes paracetamolio ... nu nzn.ar LT ta pati tokiu atveju butu sake ...

Laba diena Olandes  mirksiukas.gif

Lietuvoj butu i ligonine pagulde. Bet ar kojos pasveikimas nuo to butu pagreitejas nzn. biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai, visur visokių pasitaiko. Žmogus turi pats domėtis, žinoti apie ligas, vaistus ir panašiai, bet žinoma, kai retai sergi ar kokios traumos, tai negali numatyti, tenka tuomet pasitikėti. Kaip ir aš pasitikėjau, kai mano marokietė dvigubai ištinusį ir pamėlusį pirštą (nagą tiksliau) subadė su pakaitintom adatom ir bandė išspausti susikaupusį kraują iki kol pradėjau alpti nuo skausmo biggrin.gif
Nepablogėjo aišku, bet ir nepagerėjo, sako - hm, keista, kad nesuveikė mano metodas, visuomet suveikia biggrin.gif

Markata, tikrai nejuokinga liga, eina sau unsure.gif
Mano draugei vis atsinaujindavo šitas uždegimas, labai dažnai net ligoninėse gulėdavo, nes komplikuodavosi jai. Netgi pranašavo jai, kad gali būti sunkumų su vaikiuko planavimu, bet viskas gerai baigės, turi metų laiko nuostabiausią kvykiuką. Nors, va ta pati draugė, jei pati nebūtų žinojusi ir išsireikalavus tam tikrų tyrimų ir vaistų, būtų turėjus problemų ateity su kitu vaikiuku, taigi reikia labai domėtis unsure.gif

O dėl antibiotikų, tai man atrodo tik jie rimtus uždegimus ir pagydo. Galima negerti viso kurso, kurį išrašo, reikia tiesiog žiūrėti. Mane žinau ir viena tabletė yra išgelbėjus nuo besikartojusios siaubingos anginos unsure.gif

Jeetau, ką mes čia apie tas ligas!! blink.gif Nu grynos močiutės laugh.gif

Atsakyti
QUOTE(anamarie @ 2013 09 05, 12:18)
Lietuvoj butu i ligonine pagulde. Bet ar kojos pasveikimas nuo to butu pagreitejas nzn. biggrin.gif

cha cha biggrin.gif as manau kad butu koja liepe saldyt ,o po to siltai laikyt , butent taip ir patare is lietuvos sesele pazystama .. cia amzina diskusija del tu daktaru, tarp ilgai gyvenanciu NL i naujoku , turbut reikia priprast prie kitokios tvarkos ir tiek cool.gif Kdangi priprast nenorejai tai sedziu dabar LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2013 09 05, 11:30)
Tikrai, visur visokių pasitaiko. Žmogus turi pats domėtis, žinoti apie ligas, vaistus ir panašiai, bet žinoma, kai retai sergi ar kokios traumos, tai negali numatyti, tenka tuomet pasitikėti. Kaip ir aš pasitikėjau, kai mano marokietė dvigubai ištinusį ir pamėlusį pirštą (nagą tiksliau) subadė su pakaitintom adatom ir bandė išspausti susikaupusį kraują iki kol pradėjau alpti nuo skausmo  biggrin.gif
Nepablogėjo aišku, bet ir nepagerėjo, sako - hm, keista, kad nesuveikė mano metodas, visuomet suveikia  biggrin.gif

Markata, tikrai nejuokinga liga, eina sau  unsure.gif
Mano draugei vis atsinaujindavo šitas uždegimas, labai dažnai net ligoninėse gulėdavo, nes komplikuodavosi jai. Netgi pranašavo jai, kad gali būti sunkumų su vaikiuko planavimu, bet viskas gerai baigės, turi metų laiko nuostabiausią kvykiuką. Nors, va ta pati draugė, jei pati nebūtų žinojusi ir išsireikalavus tam tikrų tyrimų ir vaistų, būtų turėjus problemų ateity su kitu vaikiuku, taigi reikia labai domėtis  unsure.gif

O dėl antibiotikų, tai man atrodo tik jie rimtus uždegimus ir pagydo. Galima negerti viso kurso, kurį išrašo, reikia tiesiog žiūrėti. Mane žinau ir viena tabletė yra išgelbėjus nuo besikartojusios siaubingos anginos  unsure.gif

Jeetau, ką mes čia apie tas ligas!!  blink.gif  Nu grynos močiutės  laugh.gif


Mano istorija daug liudnesne, del gydytoju aplaidumo jau turejau du persileidimus. Jei butu laiku gauvusi gydyma buciau jau turejusi penkiu menesiu bambli. Olandu daktarai man liepe ateiti po trecio persileidimo, tik tada bus atliekama kazkas, nors jie ir zino, kas man yra, bet sake, kad siuo metu nieko negali padaryti. doh.gif Tai va ir vaziuosiu pas savo gyditoja kuri man liepe nieko nelauti ir vaziuoti atgal i Lietuva, kad nenusitestu taip, jog aplamai niekada negalesiu susilaukti vaiku.
Atsakyti