Įkraunama...
Įkraunama...

Nyderlandų lietuvaitės

QUOTE(Voo @ 2013 12 23, 21:52)
Aš taip pat norėčiau palinkėti jums tylaus, šilto ir jaukaus Kūčių ar Kalėdų vakaro kartu su brangiausiais žmonėmis, o ateinančiais metais - įkvėpimo, drąsos, stiprybės ir dvasios ramybės, ir meilės žinoma!  group.gif

Kaip tik laukiau filmo ir įsijungiau kitų metų pranašystes, tai žada sunkius metus, kaži tikėt ar ne  biggrin.gif

Netikek smile.gif kiekvieni metai yra savotiskai geri biggrin.gif
Atsakyti
Su sventem! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos damos blush2.gif Gyvenu Belgijoje ir žadu savaitgaliui į Amsterdamą atvykti. Ką patartumėt aplankyti? Nors man jis niekad per labiausiai nepatiko, gal kažkas vertesnio aplinkui yra?
Atsakyti
QUOTE(Čili pipiras @ 2014 01 27, 19:46)
Sveikos damos blush2.gif Gyvenu Belgijoje ir žadu savaitgaliui į Amsterdamą atvykti. Ką patartumėt aplankyti? Nors man jis niekad per labiausiai nepatiko, gal kažkas vertesnio aplinkui yra?

Kam vaziuoti savaitgaliui i miesta kuris nelabai patinka? biggrin.gif
Atsakyti
Yra toks dalykas, kaipTrip advisor, ten tikrai bus pakankamai informacijos apie visokias Amsterdamo vietas.
Atsakyti
QUOTE(anamarie @ 2014 01 29, 11:44)
Kam vaziuoti savaitgaliui i miesta kuris nelabai patinka? biggrin.gif


Kartais kelionių priežastys būna ir darbinės smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Gal zinot kas ar yra keleiviniu keltu is Olandijos i Islandija? 4u.gif
Atsakyti
Ar ši tema begyvuoja? Gyvenu Roterdame nuo birželio, maniškis olandas, esu meilės emigrantė smile.gif Gal yra daugiau lietuvaičių Roterdame? Man kol kas čia labai nyku gyventi..
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukas @ 2014 03 24, 18:14)
Ar ši tema begyvuoja? Gyvenu Roterdame nuo birželio, maniškis olandas, esu meilės emigrantė smile.gif Gal yra daugiau lietuvaičių Roterdame? Man kol kas čia labai nyku gyventi..

Niu ziuriu visai apmires forumas... ax.gif gaila...

Sveikos 4u.gif
na ka nuo birzelio ir as jungsiuos i jusu buri thumbup.gif turesim vasarele apsiprasti,o rudeniop gi abu keliaus i mokykla. Turiu du berniukus: 7m ir 4m. smile.gif Tikiuosi neuzpuls manes kokia depresija be namu, taip noriu ir nebijau vaziuoti tikrai,tik tas ilgesys kad neuzpultu doh.gif Na salia namu bus parkai ir Kralingse ezeras,tai bus kur vaikstineti smile.gif Kaip nekeista,bet buta radome laabai greitai,nors MB pajamos nera labai dideles, o buvau prisiskaicius,kad sunku ir t.t. g.gif Na o paskui reikes ir man darbeli susirasti...
Atsakyti
Sveikos,

na kažkada ketinu ir aš būti olandė..nežinau kokiam laikui....nežinau kada......bet ketinu ja būti smile.gif tikrai...bus gera nauja patirtis laukiu tos dienos, bet kol kas aš dar kurį laiką busiu LT.

Išėjom kuriam laikui iš komforto zonos...

MB gavo gerą darbo pasiūlymą ir nuo balandžio 1 d. metęs tikrai gerą vadovaujantį darbą LT...dabar dirba Japonų kompanijoje Olandijoje, netoli Einthoveno...Deurnej ...ar yra kas iš apylinkių???? .... aš kol kas su vaikais (kurių yrą cieli 4 smile.gif busiu Lietuvoje....kol mažėliui nesueis ketveri, mat aš esu baisiai veikli moteriškė ir negalėčiau sėdėt namuose, o ten vaikai nuo 4 metų eina į mokyklą, mažesnių priežiūra labai brangi....

Tai vis paseksiu temą...laukiu tos patirties, visada pavydėjau žmonėms, kurie sakydavo "mes 5 metus gyvenom ....??? (kazkur) ..." Vaikai išmoks kitą kalbą pamatys kitą kultūrą, maža kas jei labai patiks gal ir pasiliksim smile.gif ... juk ten galimybės didesnės vaikams tikrai nei Lietuvoje...ateitis parodys..... 4u.gif
Aš buvau baisi patriotė...bet metams bėgant keičiasi supratimas...tai, kad gimėm čia nebūtinai privalom čia ir numirti...gyvenimas vienas - pasaulis didelis, viską kas duota reikia išbandyti smile.gif turiu norų ten dar ir su savo veikla įsitvirtint jei pasiskes lotuliukas.gif na žodžiu geri norai smile.gif bet sako, kad ten ir verslą daryti lengviau....tikiu, kad tai tiesa juk šalis kaip Lietuva, o gyventojų 5 kart daugiau...
Gal yra čia kas susijęs su verslo kūrimų, būtų idomu išgirsti nuomones 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujokes ir seniokes smile.gif)) Visos kazkur dinge...
Zmona, del tos mokyklos nuo 4 metu, tai ten nebuna vaikai istisai visa diena, o tik iki 12 berods ir teks vesti ir pasiimti. Tai kazko labai nemanau, kad iseis planuoti.. Nebent kelioms val.
Mane buvo apemes didelis nusivylimas ir db jis yr, tik mazesnis ,- anglu olandu k. moku, bet kai siunciu cv ir motyvacinius, man vis atraso kad geen ervaring arba issilavinimas ne toks... Uzkniso, nebezinau, nurasiau svajone dirbti tai ka dirbau LT...
Bet siaip visoms naujokems sekmes! Ir cia gyventi galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 04 19, 06:31)
Sveikos naujokes ir seniokes smile.gif)) Visos kazkur dinge...
Zmona, del tos mokyklos nuo 4 metu, tai ten nebuna vaikai istisai visa diena, o tik iki 12 berods ir teks vesti ir pasiimti. Tai kazko labai nemanau, kad iseis planuoti.. Nebent kelioms val.
Mane buvo apemes didelis nusivylimas ir db jis yr, tik mazesnis ,- anglu olandu k. moku, bet kai siunciu cv ir motyvacinius, man vis atraso kad geen ervaring arba issilavinimas ne toks... Uzkniso, nebezinau, nurasiau svajone dirbti tai ka dirbau LT...
Bet siaip visoms naujokems sekmes! Ir cia gyventi galima biggrin.gif

Lona,
KA Tu LT dirbai? Nenuleisk ranku rasyk rasyk, gal pasisseks! smile.gif
Atsakyti