Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės


user posted image

Kent'o grafystes mamyciu pliurpalynas!
Kent'as - grafyste, esanti Didziosios Britanijos prietryciuose. Jos simbolis - baltas arklys, bet tai nereiskia, kad visi cia gyvenantieji linke jodineti 'ant baltu arkliu' biggrin.gif zinoma, pasitaiko, bet sioje grupeleje tokiu tikrai nera! mes geros, mielos, druagiskos ir siaip visokios pacios paciausios! nail.gif didis.gif (kuklumas zmogu puosia) didis.gif
Labai maloniai kvieciame junktis prie musu, nors ir nedidelio, bet labai jaukaus burelio. kuo daugiau, tuo linksmiau,tuo smagiau bigsmile.gif siuo metu cia bendruaja mergaites is Dover, Chatham, Gillingham, Ashford ir Canterbury.

user posted image
Atsakyti
nu ka as pirma parsikraustau thumbup.gif
dekui uz faina temute 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dionija @ 2013 10 10, 16:03)
nu ka as pirma parsikraustau thumbup.gif
dekui uz faina temute 4u.gif  4u.gif

As is paskos tau atbegu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Crazy brain super temos pristatimas 4u.gif Tikiusoi atsiras dar bendraujanciu smile.gif

Mano kaimo nepaminejai ROCHESTER cia irgi bendrauja biggrin.gif As matai kaimyniu noriu ax.gif

O as siandiena nieko idomaus nenuveikiau,buvau su A3 ir A4 bibliotekoje,ten daineles dainavom ir sokom,tai A4 tvarkingai visa laika pramiegojo,galejau su A3 dalyvaut kartu smile.gif Gryzau namo padariau plova,apsitvarkiau ir vsio A4 papa i dantis ir miegojom apsikabine,o A3 su vyriausiaja telika ziurejo,pietu nebemiega,o keliasi pries septynias ir kam jis nenuvargsta doh.gif
Ziuriu man ilgos maitinimo valandos ne i nauda doh.gif sedziu pastoviai ebay ir vis bidinu uz ka nors,dabar breastfeeding coverio prireike,liemenuku ,na ir aisku rubu,visai neturiu ka apsirengt doh.gif
Atsakyti
labas lietinga diena
oras brr,jau prasidejo tikras rudenelis turbut doh.gif
ka veikiat?kur visos pradingot?ar arbatos puodus apsikabinusios sedit tokia apsiniaukusia diena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dionija @ 2013 10 11, 16:58)
ka veikiat?kur visos pradingot?ar arbatos puodus apsikabinusios sedit tokia apsiniaukusia diena? 4u.gif

as tia su tvaim kalbu biggrin.gif

sorry, as po tos ambasados tokia nuskalus! kaip ciucikas, bet tuoj atbegsiu papaskaot, kaip kas buvo! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 11, 20:26)
as tia su tvaim kalbu biggrin.gif

sorry, as po tos ambasados tokia nuskalus! kaip ciucikas, bet tuoj atbegsiu papaskaot, kaip kas buvo! bigsmile.gif


biggrin.gif
aha va tikrai,kalbejom kalbejom o apie tai kaip sekes ambasadoj ir pamirsau visai paklaust blush2.gif papasakok kaip sekesi? 4u.gif
Atsakyti
ambasadoj buvo taip:pasirodo tas app 11:45-12:00 nieko nereiskia, eile gyva. nors teko palaukti tik 2min, bet kol viska surodo, kol supildai, kol atiduoti supildytas formas, eilej nereik laukt, bet jei zmogus stovi, tai lukuriuoji, kol pasitrauks,man bent nuskilo, gla tik koki 10min praluakiau, mergina, kuri prie pirmo langiuko stovejo, nu geru 20-25min lauke, nes buvo labai senyvas vyrukas vezimely, jo dukra ji atveze, tai ji tris kartus perfotkint turejo, pirstu nescanavo, bande 4 kartus, tada nese kita aparata biggrin.gif po to, paaiskejo, akd galiu pasa uzsisakyti pastu, t.y. kad i namus atisustu, tai tam voko reikejo, vel begte i pasta, is ten atgal i ambasada, zodziu, nei kojyciu, nei rankyciu, visa suprakaitavus ir i meet'a atejau nuostabiai 'kvepianti' biggrin.gif o kol dar iki merginu nusigavau, ten nemazas gabaliokas. zodizu susivelinau gerokai,tai tik 1h tepabuvau su londonietem, nes martinui sakiau veliausiai 18h busiu, o jau matau, akd niekaip. tai teko anskciau biski iseiti. nu nieko, nors trumpam, vis tiek verta! bigsmile.gif
o amabasadoj kokie visi geri ir mandagus! swoon.gif mastau.gif pirma, kai atejau, ziuri i sarasa ir neranda mano pavardes, klausia ar uzsireginau,sakau tirkia taip! juk ir emailas atejo! tai sako, dar emaile buvo nuoroda patviritnimui doh.gif as, aisku, nepaspaudziau! sako, vis tiek priims, aciu d, o tai nelengva is doverio privazinet biggrin.gif po to, kai gryzau su voku, apsauginis paklause ko laukiu,s akau voka atiduot, sako, akd jis perudos, as jam padaviau, ilindau i lifta su vezimu, tuo tarpu jis nulipo laiptais, iseinu is lifto, o jis mna duris atidaro laukines blink.gif biggrin.gif
teritorijas pazymejom visur hihihi.gif ambasadoj ant laiptu papa isitruakiau pamaitinau, po to undergriounde teko prisest, po to su merginom, po to truakiny namo dar 3 kartus biggrin.gif
nors su vezimu keliauti - sikna, bet visi noriai padedavo bigsmile.gif tiek vyrai, tiek moterys, vietas iskar atsiset uzleisdavo,vezima laiptais nunesdavo, zodizu, kulturingas tas londonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 10, 20:33)
Mano kaimo nepaminejai ROCHESTER cia irgi bendrauja biggrin.gif As matai kaimyniu noriu ax.gif

vaiiii.... kokia as mū-mū blush2.gif pati paryskintia parasei, tia gal mergaites uzmatys,o jei ne, kiekvienai naujai atejusiai suaksim is kur esi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy brains: 11 spalio 2013 - 22:34
user posted image
hihihi.gif taip ir man bus biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(crazy brains @ 2013 10 11, 20:03)
vaiiii.... kokia as  mū-mū  blush2.gif  pati paryskintia parasei, tia gal mergaites uzmatys,o jei ne, kiekvienai naujai atejusiai suaksim is kur esi biggrin.gif

Tai as tam ir isryskinau,kad atejusios matytu smile.gif Nors vilciu mazai ,kad cia naujokiu kokiu atsiras smile.gif

O kaip ambasada dabar ,ar daugiau vietos,nei tam rusi kur jie buvo,ar yra tuoletas ? As kai pagalvoju,kad man su 4 vaikais reiks ten vaziuot tai nelabai linksma darosi smile.gif

Pas mane alergija vel islindo sad.gif nestumo metu taip grazei sugijusios rankos buvo nei vienos zaizdos(pries tai visi pirstai kraujavo virs metu) ,o va pagimdziau ir po 10 dienu vel viskas is naujo lenda sad.gif bet tai kaip keista,alergenas tai panaikintas,turbut dar kazkam alergija yra. Vyras sako tai gal davai vel tave apnestinam,gal po dar vieno nestumo neatsinaujins doh.gif Linksmuolis blin bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2013 10 11, 21:46)
Tai as tam ir isryskinau,kad atejusios matytu smile.gif Nors vilciu mazai ,kad cia naujokiu kokiu atsiras smile.gif
O kaip ambasada dabar ,ar daugiau vietos,nei tam rusi kur jie buvo,ar yra tuoletas ? As kai pagalvoju,kad man su 4 vaikais reiks ten vaziuot tai nelabai linksma darosi smile.gif
  Pas mane alergija vel islindo

kodl tokia pesimistiska? man sitas jausmas svetimas hihihi.gif as, manau, kad butinaia teis mergiaciu didis.gif
grazi dabar, ieini , yra gal kokie 7 laiptukai,o salia liftas pakilti i tu laipteliu auksti biggrin.gif neaukstai kelt, bet smagu, kad yra, sale normalaus dydzio, yra tas aparatas,. kur atejus paspaudi, islenda taloniukas ir ekrane lauki, kada uzsiziebs tavo numeris. yra keturi langeliai, prie 2 is ju iskart imontuotas technika daryti nuotruakoms ir skanuoti pirstu antspaudams. WC yra, as nebuvau, bet jis vienas bendras moterims, vyrams ir invalidams. tikria nesulyginsi su ana ambasada.bent jau ta diena, kai buvau as, buvo gal 10 laisvu kedziu atsisesti, bet is tikro ten gan greit viskas vyksta, manau, akd neblogia suorganizota. na isskyrus ta atveji su seneliu, kur pasakojau biggrin.gif
och tu vargse! console.gif nu ka, teks visa laika nesciai but biggrin.gif beje, o dar pasirasytumemt vienam? o gal ir daugiau? rolleyes.gif

labas rytas!
einu daryt martinui CV, uzsakysiu mergaitems du laiskus nuo Kaledu senelio, Tesco reik parasyt laiska , ai tokiu kompiuteriniu darbu yr
Atsakyti