Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Soane, labas, tikiuosi atsiras galinciu man patarti :-) mes gyvename Var departamente. O jus?

Su moters diena visas!
Atsakyti
Sveikos

Anand, privati mokykla nebutinai reiskia gera mokslo kokybe. Pasiklausinekite tevu, kurie vaikus leidzia i jums priklausancia valdiska mokykla, galbut ji visai gera. Mano vyresnysis eina i privacia, o mazhaji leisime i valdiska. Kadangi visai prie namu, o pakalbejus su "aplinka", pasirode, kad ji ir visai nebloga. Yra dar viena valdiska, baisiai grazi, atnaujinta ir "ekologine", bet musu aukles vaikai i ja ejo, tai aukle sake, kad nieko gero, mums esanti pries nosi ir nors ir maziau grazi - kur kas geresne.
Mano vyro nuomone, kuris irgi savo laiku ejo i privacia, tai reikia pradeti nuo valdiskos. O jei jau ten kas netiks, i privacia paprastai nera sunku ikisti (sunkiau, kai vaikai jau eina i collège).

As paskaitau, bet nerasau. Nuotaikos nera, pervargimas totalus, darbas irgi uzknisa. Tai sia savaite busiu atostogose ir bandysiu keisti kazka profesineje srityje. Minciu daug, bet netikrumo irgi.

Soane, tai kaip supratau, po ilgu ieskojimu radote pagaliau sau didesnius namus? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(anand11 @ 2014 03 08, 17:11)
Soane, labas, tikiuosi atsiras galinciu man patarti :-)  mes gyvename Var departamente. O jus?

Su moters diena visas!

Oj kaip jus toli. Mes paciam virsuj- l'aisne depart.

QUOTE(Pireja @ 2014 03 09, 12:43)
Soane, tai kaip supratau, po ilgu ieskojimu radote pagaliau sau didesnius namus?  cool.gif

Taip pagaliau!!!
Atsakyti
Labas,
kaip gyvuojat, mergaites? Ka veikiat? Kodel taip tylu cia...

Atsakyti
Sveikos gyvos


Kaip noriu vėl į Paryžių, nors sekmadieni ir pirmadienį buvau wink.gif
O pirmadieni mano brangusis man pasipiršo wub.gif
user posted image
user posted image

Šeštadienį buvom Briuselyje. Namure dar. Tai dabar ieškom namo nuomai netol;i Namur 10-20km, bet labiausiai ieškom tarp Floreffe ir Mornimont, ten daugiausia jo giminių, būtų arti,

Dėl darželių problemų nėra, buvau su jo seseria jos dukros pasiimti iš pradinės, ten kartu vienam pastate ir darželis, sake, kad galiu liepa priduoti jos dokumentus, vietų tikrai yra

išvažiuojam liepą/
Įsitikinau kad tikrai tas posakis teisingas "ramus kaip belgas" , kokie jie ten ramū atsipūtę, be streso, ypač maniškis smile.gif buvom pasiklydę, bet ką puvalandį nuo kelio nusukom, bet ramiai, mano mama jau būtų tėtį apšaukus ir nervavusis. o ką tas pakeis.... mes abu su Jacky tokie ramuoliai

natūraliai planuojam, gal kas išeis.....wink.gif
O jo šeima nuostabi, visi mane labai gražiai priima, ir su vaikais labai gerai sutariu
ten taip gerai pailsėjau.

ai tiesa, ten visi klausos tik Stromae smile.gif man irgi keturios dainos labai patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelargonijA77: 17 balandžio 2014 - 22:14
QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 04 17, 22:12)
Sveikos gyvos
Kaip noriu vėl į Paryžių, nors sekmadieni ir  pirmadienį buvau wink.gif
O pirmadieni mano brangusis man pasipiršo wub.gif
Šeštadienį buvom Briuselyje. Namure dar. Tai dabar ieškom namo nuomai netol;i Namur 10-20km, bet labiausiai ieškom tarp Floreffe ir Mornimont, ten daugiausia jo giminių, būtų arti,

Dėl darželių problemų nėra, buvau su jo seseria jos dukros pasiimti iš pradinės, ten kartu vienam pastate ir darželis, sake, kad galiu liepa priduoti jos dokumentus, vietų tikrai yra

išvažiuojam liepą/
Įsitikinau kad tikrai tas posakis teisingas "ramus kaip belgas" , kokie jie ten ramū atsipūtę, be streso, ypač maniškis smile.gif buvom pasiklydę, bet ką puvalandį nuo kelio nusukom, bet ramiai, mano mama jau būtų tėtį apšaukus ir nervavusis. o ką tas pakeis.... mes abu su Jacky tokie ramuoliai

natūraliai planuojam, gal kas išeis.....wink.gif
O jo šeima nuostabi, visi mane labai gražiai priima, ir su vaikais labai gerai sutariu
ten taip gerai pailsėjau.

ai tiesa, ten visi klausos tik Stromae smile.gif man irgi keturios dainos labai patinka


Labas,
sveikinimai suzadetuviu proga!!! 4u.gif wub.gif Tai kada vestuves? Perimk estafete biggrin.gif
Labai smagu, kad tau puikiai sekas ir suradai savo meile... Ziurek, ir nuo Prancuzijos toli nenuklysi smile.gif Kaip tavo mergyte priima pokycius?

Soane, aha tylu, visos matyt savais reikalais uzsiemusios, kad nebeuzsuka... As kita savaite vaziuoju i Lietuva, labai laukiu, o ir gera ora zada bigsmile.gif Rupinsiuos likusiais vestuviu reikalais ax.gif nors oficialiai jau esu zmona
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 04 18, 10:25)
Labas,
sveikinimai suzadetuviu proga!!!  4u.gif  wub.gif Tai kada vestuves?  Perimk estafete biggrin.gif
Labai smagu, kad tau puikiai sekas ir suradai savo meile... Ziurek, ir nuo Prancuzijos toli nenuklysi smile.gif Kaip tavo mergyte priima pokycius?

]

ačiū
oi, nežinau kada , dar neplanuojam, bet pradžioje susipaksuosim greitu laiku, nes jo gana rizikinga specialybė, jis man taip pasiūlė, kad nelikčiau gatvėje jei jam kas atsitiktų netyčia. O kai bus pinigėliu planuosim ir vestuves, bet ne Lietuvoje o Belgijoje.
Mes planuojam daryti šventę sau. Keletas artimų atvažiuos ten, padarysim vakarienę po ceremonijos, iki kokių 7h vakaro, paskui fotosesija tik mūsų dviejų o vėlai vakare išvykti į kelionę. Taip sugalvojom ax.gif o dviejų vestuvių nedarysim. Gal kitais metais. Jo sesuo irgi kitą vasarą tuokias
Mums iki Paryžiaus geros 3h, o taip sutarėm kad dukros tėtis atvažinės jos pasiimti į Belgiją.
o dar mano daiktų pas uošvienę likę, reiks kada važiuot pasiimt

Valentinai labai patinka Jacky.
kovo mėnesį kai buvo atvažiavęs, ėjom kartu į darželį, tai kol kalbėjau su drauge kieme jis su ja pievelėje žaidė, tai kita draugė galvojo kad čia jos tėtis.
dabar važiuosim gegužės gale, tai bus ji su mumis visą savaitę. viena šventė 29d kita birželio 1. o paskui ji važiuos pas tėtį , gimtadienį ten atšvęs.
Atsakyti
Sveikos ,mamytes . As pas jus su gan keistu prasymu. Gal kur is jusu , arba jusu pazistami , nuomoja kambari Prancuzijoj ? Norim su seima , 3 asmenys, rugpjucio menesi i Prancuzija suskraidyti ir viena is apsistojimo variantu svarstome kambario nuoma lietuviu seimoje. Mes gyvename Ispanijoj ,mainais uz nuomos galimybe , galetume pasiulyti ta pati wink.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2014 04 23, 13:41)
Sveikos  ,mamytes . As pas jus su gan keistu prasymu. Gal kur is jusu , arba jusu pazistami , nuomoja kambari Prancuzijoj ? Norim su seima , 3 asmenys, rugpjucio menesi i Prancuzija suskraidyti ir viena is apsistojimo variantu svarstome kambario nuoma lietuviu seimoje. Mes gyvename Ispanijoj ,mainais uz nuomos galimybe , galetume pasiulyti ta pati wink.gif


Labas, Prancuzija- didele salis, patikslink i kuria puse ar regiona ruosiates vaziuot, taip gal bus lengviau susirast nuomotoju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 04 23, 18:19)
Labas, Prancuzija- didele salis, patikslink i kuria puse ar regiona ruosiates vaziuot, taip gal bus lengviau susirast nuomotoju wink.gif

Ups... rimtai doh.gif neparasiau,kad Paryziuj. Norim i disneylenda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2014 04 23, 18:38)
Ups... rimtai  doh.gif  neparasiau,kad Paryziuj. Norim i disneylenda  bigsmile.gif


Deja, niekuo negaliu padet- ne is to krasto esu...
Atsakyti
Labas prancuzaites! smile.gif

Pelargonija, sveikinu su suzadetuvem, labai grazus ziedukas! smile.gif smagu kad tau viskas graziai klojasi, linkiu daug laimes! smile.gif

Canelle, kaip suprantu jau sveikinti reikia MADAM! smile.gif papasakok, merijoj susituoket o Lt baznycioj ar kaip? smile.gif Sekmes paskutinem pasiruosimo savaitem, ir nestresuok del smulkmenu, svarbiausia judvieju gera nuotaika ir sypsenos! visa kita pasimirs! smile.gif

Monyte, deje bet ne is Paryziaus tai nieko negaliu padeti. Paieskok per Facebooko lietuviu prancuzijoje grupe, gal kas atsilieps smile.gif

Pireja, kaip laikaisi? Gal nori kada kavos (kad ir be nuotaikos bet pvz as kavos o tu alaus, kaip tau ideja?) smile.gif

Soane, akip tu gyveni? 4u.gif

As laikausi gerai, ruosiames leliuko atejimui, nors dar liko 2 menesiai... Ekoskopas ir tyrimai sako kad leliukas sveikas ir judrus, mano sveikata taip pat gera. Siuo metu siaubingai noriu arbuzu! biggrin.gif bet radau tik vienoj vaisiu parduotuvytej, o i ja eit tik del arbuzo uzknisa irgi biggrin.gif tai va tokios mano bedos biggrin.gif
Atsakyti