Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Susigundzhiau ir ash shiuo pleistriuku... Jau antra savaite, kaip naudoju.
Ankschiau jokiu KT nesunaudojusi, tai nelbai ir galiu palyginti.
Bet shiaip negaliu skustis, labai bijojau, kad nepykintu - bet nepykino. Tik pirma diena galva buvo sunki. Noro smileysex.gif yra... biggrin.gif
Tik va del svorio... jauchiuosi tokia visa paplinejusi... krutine ypach! na ir taip visa tokia...
Mano drauge (super liekna!) labai dzhiugavo, kad papilnejo, sako, jauchiuosi sexualesne! kas del krutines tai taip! Bet visu kitu papilnejimu tikrai nesidzhiaugiu. Stebesiu dar save likusi laika, ir jei ka... tai mesiu ji shalin...
g.gif
Atsakyti
panaudojau viena menesi as ta pleistra ir daugiau nenoriu, asmeniskai man nepatiko sad.gif :
skauda krutine pora savaiciu pries menesines, pleistras gan brangokas, man nepatiko, kad po keliu dienu pleistro krastai apsivelia juodais krasteliais - na ir kas kad kitiems nesimato bet man paciai nehigieniska dry.gif , nuplesus pleistra toj vietoj oda pora dienu buna raudona ir skauda, na daugiau kolkas neatsimenu, bet man nepatiko g.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif
Tai ziuriu cia ne vien as mercilonui uz atzalele turiu dekoti...

Kol vartojau Diane-35 gyvenime jokiu problemu neturejau. O vat per ta nelemta nora pataupyti ir "prisitaupiau. Po maitinimo beveik 2 metus naudojau pleistra. Jokiu problemu, jokiu pasaliniu poveikiu. Krastai apsivelia, bet tai tokia smulkmena palyginus su rutina kas diena gerti kontraceptikus... Man jokiu problemu su oda niezejimu nebuvo kai radau, kad mano maziausiai jautri oda papilveje. O ir siaip patogiausia vieta: visada ant akiu (nepamirsi pasikeist kai reikia), neniezti, nesimato ir lengva nuimineti, nes plaukiuku ant odos ten praktiskai nera.
Atsakyti
na jei man tektu rinktis ar kontraceptikai ar pleistras, tai rinkciausi kontraceptikus, nes man ju gerimas jau buvo iauges i krauja rolleyes.gif , kai valau dantis vakare, visada automatiskai isgeriu. Tik aisku kai gerai pagalvoji koki bruda geri ir ar tai neatsilieps ateityje, vistik kepenys ie pan g.gif , tai tada ir pabandziau pleistra, nu bet ne man sad.gif aisku kiekvienai savo budas geriausias, tai dabar nenaudoju is situ dvieju ne vieno thumbup.gif
Atsakyti
[FONT=Geneva][COLOR=orange]

as naudoju pleistra... wink.gif
is pradziu buvo viskas puiku thumbup.gif
as nemegstanti rutinos buvau labai patenkinta, po pirmos savaites g.gif
po antro pleistriuko prasidejo kraujavimas doh.gif doh.gif
esme ta kad sis daikciukas irgi ne visoms tinka...

bet gal galit ka nors patarti vietoj jo... kad nereiktu kiekviena diena ryti tebleciu...???
Atsakyti
Ir man, kai atejo laikas uhklijuoti 3iaji pleistriuka prasidejo kraujavimas... g.gif
nezhinau, sakiau, dar menesi pabandysiu.... Gal chia organizmas taip adaptuojasi? matysiu kaip bus...
Siaip patinka jis man... Tik minusas, kad aplink ta pleistriuka aplimpa visokie pukai, kurie tikrai nekaip atrodo... wink.gif
Atsakyti
Beje vakar snekejau apie ta pleistra su Kliniku ginekologijos skyriaus vedeju, tai jis sako: "o zinai kad buvo padaryti tyrimai, ir pasirode kad padaznejo mirciu tarp jauno amziaus moteru naudojusiu pleistra.O tai del to kad hormonai apeina apsaugini barjera(tai yra kepenis) ir moters organizmas gauna per dideli kieki hormonu." dry.gif g.gif
Atsakyti
As naudoju pleistra tik pirma menesi. Vakar pastebejau, kad pleistre atsirado tokia "raukslele", t.y. vidury pleistro gal 1 mm juostele nera prigludus prie kuno. Ar kam nors taip buvo? Ar jau ji reikia bandyt perklijuot, ar keist nauju? (man keist reiketu tik pirmadieni) Ar dar tebesu apsaugota?
Neberamu kazko... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Debasy @ 2004 11 05, 09:57)
As naudoju pleistra tik pirma menesi. Vakar pastebejau, kad pleistre atsirado tokia "raukslele", t.y. vidury pleistro gal 1 mm juostele nera prigludus prie kuno. Ar kam nors taip buvo? Ar jau ji reikia bandyt perklijuot, ar keist nauju? (man keist reiketu tik pirmadieni) Ar dar tebesu apsaugota?
Neberamu kazko... sad.gif

man irgi taip buvo, pasikonsultavau su savo ginekologe -Vaidotiene is KMUK, ji patikino, kad pleistras vis vien turetu veikti, juk tie hormonai skiriasi ne pikais, o palaipsniui. Yra gi ir prilipusiu vietu dar, ar ne?
Atsakyti
"Prilipusiu" vietu, aisku labai daug. O man kaip tycia - ta diena mano ginekologes nebuvo, tai pasikonsultavau su savo seimos gydytoja; si pasake, kad pleistras turi liestis su oda visu plotu. Uzklijavau nauja. Siandien jau reiks pirkti nauja dezute, kad galeciau prisiklijuoti trecia... Pirmas blynas prisvilo...
Aciu, zuikiausia, uz atsakyma, dabar kita karta bus aiskiau. O siaip turbut, svarbu vieta, man geriau ant pilvuko; ant uodegytes, kazko, eme ir susiraukslejo wink.gif
Atsakyti
g.gif
mano sesuo kalbejo su ginekologe...
reikejo girdeti kaip daktare pradejo kaukti kai suzinojo kad pleistra naudoja 19m panele negimdziusi...
pasirodo pleistrai kelia pavoju nevaisingumui, stipriam kraujavimui... zodziu daktare sake kad man labai pasiseke kad nereikejo manes isvezti i ligonine...


TAIGI MERGINOS JEI DAR NORIT KADA NORS TURET VAIKU VERCIAU MESKIT VELNIOP TUOS PLEISTRUS IR IESKOKIT KO NORS SAUGESNIO...

SU GERIAUSIAIS LINKEJIMAIS LINUTE wink.gif
Atsakyti
QUOTE (menulelisw @ 2004 11 13, 16:58)
g.gif
mano sesuo kalbejo su ginekologe...
reikejo girdeti kaip daktare pradejo kaukti kai suzinojo kad pleistra naudoja 19m panele negimdziusi...
pasirodo pleistrai kelia pavoju nevaisingumui, stipriam kraujavimui... zodziu daktare sake kad man labai pasiseke kad nereikejo manes isvezti i ligonine...


TAIGI MERGINOS JEI DAR NORIT KADA NORS TURET VAIKU VERCIAU MESKIT VELNIOP TUOS PLEISTRUS IR IESKOKIT KO NORS SAUGESNIO...

SU GERIAUSIAIS LINKEJIMAIS LINUTE wink.gif

Jei tai tiesa - man pikta mad.gif Kodėl kažkas kažką žino, kažkas kalba, bet oficialios info nėr mad.gif Na, tarkim jie neištyrę poveikio, bet galėtų perspėt kaip GALI būti. Be to, kaip tokį produktą tada leidžia į rinką?
Apskritai pasigendu pagrįstos kritikos apie kontraceptikus. tik kažkas kažką pasakė, kažkas kažkur girdėjo... sad.gif
Atsakyti