Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 02, 13:54)
Apie ką tu čia, nieko nesupratau  lotuliukas.gif

Jei tasai Banginis Lukšio gatvėj, tai šį savaitgalį bus -> 2013-10-05/06

Ai,čia mes su Saintlina aiškinamės,ar tik ne su tuo pačiu vyru gyvenam,bo labai jau panašūs abudu biggrin.gif ...kaip iš akies lupti.O vakar nei pas vieną ano nebuvo,tai ir mislinam,kad gal pas trečią kokią nuzyliojo...Nors, matyt,daug tokių pačių pridaryta,iš vieno šonkaulio gi ir klonavo g.gif Arba iš to pačio medžio išlipo, jei pagal kitą teoriją...

O, ir pas mus bus ax.gif Bet,kad niekad ten jokių sėklų nemačiau schmoll.gif Sodinukai,dar svogūniniai kokie,vazonikai...
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 13:24)


adija, man rodos, kad jie visgi du unsure.gif VGTU studentas manasis tikrai nebuvo.. Bet šaunamajai technikai labai prijaučia biggrin.gif O dėl tikrumo va imk jį už škirkos ir atvežk pas mane patikrint

Nors mano moliūgai senokai patalpoj suštabeliuoti, mama šian atraportavo, kad dar aštuonis žolėj rado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 01, 18:30)
Sėklų nebelikę, ale moliūgų tikrai turiu. Jei esi iš Vilniaus - rašyk  mirksiukas.gif
Sėklas tai eilinėj parduotuvėj pirkau. Berods, netgi kaimo Aibėj  g.gif


Kaune aš doh.gif
QUOTE(Riolita. @ 2013 10 01, 18:37)
Į jį labai panašus Justynka H (Sėkluvos sėklos). Ir sriubos super, ir troškiniai. Ir derėjo iš visų moliūgų geriausiai.


Aha, vadinasi man ir šitų reiks nusipirkti. Mano sėklų norų sąrašas tuoj į A4 formatą nebetilps unsure.gif
QUOTE(adija5 @ 2013 10 01, 19:41)
Arba jau tiek smegenus pripudrinau,kokie tie moliūgai naudingi vyrams virš 40-ties,kad apie antrą jaunystę besvajodamas net skonio receptorius atjungė g.gif

Maniškis virsuomet replikuoja, kad sėklose esmė, o ne pačiame moliūge doh.gif

QUOTE(Avijacija @ 2013 10 02, 07:26)
šia savaitę žemkėj paroda, lėksiu žiūrėt gal kokių sėklų užmatysiu smile.gif Kaunietės žinos kas ta žemkė.

Prašom informuoti būtinai,mat aš darbe į tokią "mėsmalę" papuoliau, kad kompą ir internetą matau tišk šventinėmis minutėmis. Ir spėkit kur iš karto lendu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kai salna serencius pakando, tai ir as radau moliuga tarp ju isitaisiusi blush2.gif biggrin.gif parsiveziau ta nebrendyla namo ir stebiu, kolkas laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2013 10 02, 13:46)
...BURGESS BUTTERCUP. Taip sakant patikrinti skonį. Jis ką tik įkištas. O žalio skonis tai nustebino. Traškus ir tikrai jaučiamas riešutėlis.  Koks tada bus prinokusio ir pastovėjusio skonis... 

Bus dar skanesnis- riešutinis thumbup.gif

QUOTE(NERA @ 2013 10 02, 16:27)
Aha, vadinasi man ir šitų reiks nusipirkti. Mano sėklų norų sąrašas tuoj į A4 formatą nebetilps unsure.gif

Neverta pirktis tiek veislių, kurių savybės bus labai panašios ar vienodos. Jei norite pagalbos- parašykite man į AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 10 02, 15:27)
Kaune aš doh.gif
Aha, vadinasi man ir šitų reiks nusipirkti. Mano sėklų norų sąrašas tuoj į A4 formatą nebetilps unsure.gif


būtų bais gerai pirmiau paragaut, tai gal ir tas sąrašas gerokai sutrumpėtų biggrin.gif
Jei kada važiuosi Vilniun - brūkštelk.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 02, 18:04)
būtų bais gerai pirmiau paragaut, tai gal ir tas sąrašas gerokai sutrumpėtų  biggrin.gif

Taigi,dar geriau būtų,kad ant vieno moliūgo virkščios kokios 5 skirtingos rūšys augtų g.gif Kaip ant šeimos obelų,pvz.O tai ir tokio,ir kitokio norisi...

Nors aš šiemet jau max kokias 2-3 naujas veisles pirksiu,ir tas iš ankstyvesnių Butternut tipo.Užtenka jau pernai internetines parduotuves užpuoliau ir ne vien tik moliūgų sėklų turiu sočiai doh.gif Visų pirma,paskaičiuosiu,kiek ir kokių mes čia jų surysim,antra,išsiaiškinsiu ar aš Zosė,ar Onutė pagal sandėliavimo sąlygas... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 18:45)
Taigi,dar geriau būtų,kad ant vieno moliūgo virkščios kokios 5 skirtingos rūšys augtų  g.gif Kaip ant šeimos obelų,pvz.O tai ir tokio,ir kitokio norisi...



įsisvajojai biggrin.gif Man tai kol kas nei tokio, nei kitokio nesinori. Sodinsiu kitąmet du ir gana bus.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 19:45)
Nors aš šiemet jau max kokias 2-3 naujas veisles pirksiu,ir tas iš ankstyvesnių Butternut tipo.Užtenka jau pernai...

Labai teisinga logika ir dar reiktų apsispręsti ar daugiau vartojate saldžiai, pikantiškai ar žalius kramsnojat. Pasirinkimas yra įspūdingas, bet daugumą moliūgų vienija forma, skonis, odelės spalva bei dydis. Pilnai užtektų ir 10-12 veislių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 02, 16:44)
Bus dar skanesnis- riešutinis  thumbup.gif
Neverta pirktis tiek veislių, kurių savybės bus labai panašios ar vienodos. Jei norite pagalbos- parašykite man į AZ  mirksiukas.gif

Čia kaip su obuoliais - iki šiol lyg tai būčiau naudojusi tuos puslaukinius, o dabar Auksį valgau.
Mergaitės, rašinėkite čia , be AZ. Tada ir mes visos sužinosime. Jums Yerena vis viena kur rašyti , juk gaišti laiką reikia ir rašant AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 02 spalio 2013 - 21:52
QUOTE(amba41 @ 2013 10 02, 22:41)
Mergaitės, rašinėkite čia , be AZ.

Ok, jei tik gausiu žinių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 02, 21:19)
Sodinsiu kitąmet du ir gana bus.

Kiba gavai vaistų nuo godumo blink.gif ?
Mani tai pernai krūva cukinijų,o šiemet derlingieji aguročiai apspakajino.Cukinijų,pasirodo,mums sočiai dviejų krūmų-vienos buvo apvalios,kitos pailgos.Pernai ar ne apie 20vnt. turėjau g.gif Aguročių užteko paragavimui kelių kąsnių ir kelių pabandymų juos kažkur pritaikyt...Ir jokių spagetinių cukinijų ar moliūgų taipogi nereikia schmoll.gif
QUOTE(yerena @ 2013 10 02, 21:20)
ar daugiau vartojate saldžiai, pikantiškai ar žalius kramsnojat.
Pilnai užtektų ir 10-12 veislių  thumbup.gif

Va,dar žalių kramsnojamų nesuradau schmoll.gif Dar pasigilinsiu,kokius čia man įsigyt...Bet kol kas tai man krakmolingesni patiekaluose patinka ax.gif
Atsakyti