Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko trunka ceremonija bažnyčioje?

Kiek laiko trunka santuokos suteikimas baznycioje ? Mus domina konkreciai Kauno Vytauto baznycioje. Ar cia reikia atskirai su kunigu tartis ?
Atsakyti
Na, kadangi baznycia kaip as sakau viena is "einamiausiu", tai poru sutuokia ne viena ir ne dvi per 6ni, tad manau, jog porai skiria ne daugiau pusvaladzio - protingiausia butu paklausti paties kunigo smile.gif

Mes pvz dalyvavom pries keleta sav. vestuvese Taurageje, tai tuokesi tadien apie 15 poru, tai banzycioje uztrukome 15 min.
Atsakyti
15 min smile.gif priklauso nuo baznycios mirksiukas.gif
Atsakyti
na musu ceremonija klaipedos baznycioj truko apie puse val 4u.gif
Atsakyti
Sweiki kai buvo mano vestuves tai visa cerimonija truko apie 45 min,O kai mes buvom svociais pas mano drauge tai lygiai 16 min. Zvengem kad maziai tikriausiai kunigui pinigu davem kad taip trumpai viskas buvo.
Atsakyti
Ceremonijos trukme priklauso nuo baznycios ir nuo to, ar bus tuokiama sv. Misiu metu, ar tik atliekama santuokos ceremonija. Su Misiom - apie 1 val., konvejerinej baznycioj tik santuokos apeigos - 15-20 min.
Atsakyti
musu ceremonija truks apie pusvalandi, baznycia ne konvejereine smile.gif sv. misiu nebus
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 08 17, 14:30)
musu ceremonija truks apie pusvalandi, baznycia ne konvejereine smile.gif sv. misiu nebus

pas mus taip pat smile.gif

kiek buvau vestuvių viskas vyko lygiai lygiai taip pat: ceremonija apie pusvalandį, bažnyčios ne "popsinės-konvejerinės"
Atsakyti
manau, jei porai aktualu, šitą klausimą reiktų suderinti su tuoksiančiu kunigu. mūsiškė truko valandą, bet prieš tai, žinoma, suderinome, kad norime ceremonijos su mišiomis, aptarėme, kiek laiko tai truks ir t.t.
Atsakyti
Pusvalandį užtruko mūsų ceremonija ax.gif
Atsakyti