Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

Kauno zdiudo klubas priima vaikucius nuo 4 metu. Treneriai, metodikos, aplinka - viskas be priekaistu. thumbup.gif. www.kdk.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hayabusa: 23 rugpjūčio 2015 - 09:42
Gal galit rekomenduoti šokių pamokėles trimetei šeštadieniais. Labai domina baletas ar kažkas panašaus. Gali būti ir pop estrados klubas. Sportiniai šokiai netinka.
Rajonas nesvarbus.
Ačiū
Atsakyti
mes matem dabar ir robotikos akademija turi maziuku grupe Kaune, bet jau prisipildziusi. Sese norejo leisti ir nebetilpo, tai lauksim, kada atsiras vieta :(
Atsakyti
Sveiki,
gal žinote kokių būrelių/mokyklėlių 5 m. mergaitei Eiguliuose Kaune? Darželyje šokiai, bet norisi dar veiklos. Žikevičiaus mokykla priima tik mokyklinukus, o daugiau google nežino :) Domina vaidyba, tautinė kultūra, galvojimo ir susikaupimo reikalaujanti veikla, siuvimas ir modeliavimas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(hayabusa @ 2015 08 23, 10:41)
Kauno zdiudo klubas priima vaikucius nuo 4 metu. Treneriai, metodikos, aplinka - viskas be priekaistu.  :super.  www.kdk.lt

labai giria visi šį klubą.
Atsakyti
Sveikos. Noriu keturmeciam berniukui rasti gera bureli. Kadangi jis labai guvus ir turi mano manymu per daug energijos smile.gif ieskau ko nors aktyvaus. Galvojau apie Strakaliuka arba Super vaikus Kaune. Ar kuri nors leidziate ten savo vaikus? Gal galite papasakoti, ar ten gerai, ar rekomenduoti ka nors kita?
Atsakyti
QUOTE(Gretalyte @ 2017 03 08, 17:40)
Sveikos. Noriu keturmeciam berniukui rasti gera bureli. Kadangi jis labai guvus ir turi mano manymu per daug energijos smile.gif ieskau ko nors aktyvaus. Galvojau apie Strakaliuka arba Super vaikus Kaune. Ar kuri nors leidziate ten savo vaikus? Gal galite papasakoti, ar ten gerai, ar rekomenduoti ka nors kita?

Aš labai rekomenduoju Strakaliuką, dukra lankė nuo 2,5 beveik 5 metus wub.gif Pradžioje 2 kartus per savaitę, vėliau atsiradus kitiems užsiėmimams - vieną. Puikūs treneriai, gera metodika, vaikai išmoksta disciplinos, tvarkos, komandinio darbo. Apie fizinį pasirengimą ir ištvermę net nekalbu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2017 03 17, 23:37)
Aš labai rekomenduoju Strakaliuką, dukra lankė nuo 2,5 beveik 5 metus  wub.gif Pradžioje 2 kartus per savaitę, vėliau atsiradus kitiems užsiėmimams - vieną. Puikūs treneriai, gera metodika, vaikai išmoksta disciplinos, tvarkos, komandinio darbo. Apie fizinį pasirengimą ir ištvermę net nekalbu  biggrin.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Labai faina ten. Mano vaikui irgi labai patinka.
Atsakyti

Sveiki, mane užkabino viena idėja, bet norėčiau pasiklausti kitų mamyčių nuomonės. Seniai kirbėjo mintis, kad reikia sukurti anglų kalbos medžiagą, skirtą vaikams, kurią tėvai gautų el. paštu. Norisi sujungti keletą dalykų į vieną. Pavyzdžiui, kad užduotėlės būtų aktualios ir šiuolaikiškos (iliustruotos, temos atspindėtų ne tik įsivaizduojamas pilis, bet ir lietuviškas tradicijas, Lietuvą). Taip pat, medžiaga turėtų lietuviškus subtitrus, būtų įtrauktos lengvos fizinės užduotys, kad mokymasis nebūtų apribotas stalu ir kompiuteriu. Taigi, vyresnieji broliai/sesės ar tėvai galėtų pilnai mokyti savo vaiką ir supažindinti jį su anglų kalbos pasauliu! Kaip manote, ar mūsų Lietuvoj reikia tokio dalyko, ar kažkas moko savo vaikus namuose? Bijau skirti tam daug laiko ir likti nesuprasta. :/ 

Atsakyti