Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

sveikos, patarkit, kokie tyrimai gali buti atlikti isitikinti, ar neturi kirmeliu? gal yra kazkokiu budu be vaistu pasalinti kirminus (jei ju yra). Vaistu gerti nesinori, nes skaiciau, jog jie labai kenksmingi
Atsakyti
OMG. Vakar netyčia nete išmetė kažką apie spalinukės, na ką pradėjau skaityti visus forumus ir t.t Vakar vos užmigau, šiandien vėl visą dieną galvoju, kažkokia paranoja! Kažkada seniai "iškakojau" kaip spėju askaridę, iš to šoko galvojau mirsiu. Pfu fu buvau pamiršusi.. Sėdžiu ir girdžiu kaip skrandis dirba, ir minyse jau galvoju kaip ten kažkas. Norisi prisigerti doh.gif net baisu į vc eiti po visų forumų verysad.gif

Atsakyti
Sveikos, gal zinot kur gauti albendazolio? Reikia vaikiukui nuo toksokarozes sad.gif
Atsakyti
Ar girdėjot skirtumą tarp vermox ir helmintox? Sako, kad vermox varo gyvus ir tikrai gali eiti per nosį ir burną, o helmintox paraližuoja parazitus ir išeina tik su išmatomis... Ar tikrai?

Ir dar - man kartą vaistininkas pasakė, kad negerti helmintox, jei kosėji, nes tada kirmėlės pakyla.... Kažin, kiek tiesos?
Atsakyti
QUOTE(Sharange @ 2007 02 24, 11:15)

O siaip rekomenduociau apsiplaunant rytais atidziai apsiziureti gal pastebesit kaiusineliu(askaridziu), jie panasus i seklas rudi arba geltoni, didesni uz aguonos gruda, kietu kevalu, sutrynus viduje balta mase.


Iformacija klaidinga, paskui vargsai zmones ir iesko seklu visokiu arklio dydzio.


"Askaridžių kiaušinėliai yra 0,05–0,1x0,4–0,05 mm dydžio, plika akimi nematomi (galima pamatyti tik per mikroskopą)."
Atsakyti
Gal kas galit patarti ka daryti vaikui stabiliai kas dumenesius spalines kirmeles niekaip neisnaikinam nebezinau ko imtis daktare nieko nesako tipo nepanikuok ,bet juk nenormalu metus laikojau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte-x @ 2015 01 27, 20:24)
Gal kas galit patarti ka daryti vaikui stabiliai kas dumenesius spalines kirmeles niekaip neisnaikinam nebezinau ko imtis daktare nieko nesako tipo nepanikuok ,bet juk nenormalu metus laikojau sad.gif

Tai matyt vaikas jomis pastoviai kazkur uzsikrecia. Jos neatsinaujina is niekur, kiausineliai patenka ant ranku tada i burna ir ratas tesiasi. Jis vel ju turi. Gal vaiku darzeli lanko, o ten yra serganciu jomis vaiku kurie yra negydomi. Ir perduoda jas jusu vaikui. O gal kazkas kitas, su kuo jis bendrauja. (Dar kiausineliai slepiasi panagese, tad nukirpus vaikui nagus reikia iskart nuplauti rankas.) Reikia kad darzelio grupes vaikai butu tikrinami. Pas mus darzelyje pernai tikrino. Siemet nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 27 sausio 2015 - 22:11
Laba diena!

Norėjau pasiteirauti, gal kas žino kur galėčiau atlikti organizmo parazitų diagnostinius tyrimus? dar geriau, kad tai pasaryti būtų galima Klaipėdoje. smile.gif
Atsakyti
Na man pasireiškė spalinės.

Bet, aš dar bijau jog turiu ir askaridžių. Ar įmanoma turėti ir spalinių ir askaridžių kartu? Kaip būtų galima išsitirti ar turiu askaridžių? Skaičiau tuos simptomus, tai skaitau man atrodo kad visi jie man tinka, tik ne vėmimas
Atsakyti
Gali ir kaspinuotį, ir visko visko kartu turėt. Eini pas gydytoją ir sakai, duos tyrimus pasidaryt, tada bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2016 02 13, 12:07)
Gali ir kaspinuotį, ir visko visko kartu turėt. Eini pas gydytoją ir sakai, duos tyrimus pasidaryt, tada bus aišku.




kokius konkrečiai tyrimus reikia daryt?
Atsakyti
video kas tai? https://www.youtube....h?v=4kKOaATINAI niekada nemačiau tokių namuose. Katinas namie jau pusė metų, pastoviai nukirminu ir nublusuoju. Irrrr... prašoom pamatau tokį gyvį pirmą kart ant kompiuterinio stalo, po mėnesio tokį pat ant lovos... brrrfr... kas tai gal žinote?
Atsakyti