Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė „DEMAR"

QUOTE(bixe @ 2013 10 01, 20:19)
Norėčiau paklausti apie šį modelį

ar jie patogūs apauti, ir nelabai suprantu - čia lipdukai ar kaip čia jie susisega..  unsure.gif  gal kas atsakys, ačiū wink.gif

Turejom tokius pernai, tik spalvyte kita buvo. Siaip tikrai patogus apauti, siltuciai batukai, bet man norejosi, kad tos gumytes siek tiek trumpesnes butu, tuomet stabiliau batukas laikytusi. Nes lengviausiai apsiaudavo ir neatsegus. Aisku nunesus pas koki batsiuvi tikrai lengvai sutvarkytu ax.gif Bet va tarkim kokioj maximoj kai apsipirkinedavom ir reikadavo iskelti dukryte is to prekybinio vezino, tai jei batukas kiek uzkliudavo, tai ir iskrisdavo doh.gif va tas tikrai nervuodavo, nors dydis buvo tinkamas.

QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 10 02, 12:25)

Pirksim  ir siemet manau tokius abiem g.gif
Norss... lotuliukas.gif
Renkuosi dar tarp siu:
http://www.demar.com...t/221/3/furry-c

Gal kokiu patarimu kas? rolleyes.gif

Mes tokius siemet pirkom, reikia tik is pasto atsiimti bigsmile.gif Tikiuosi nenuvils. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2013 10 02, 11:52)
Mes tokius siemet pirkom, reikia tik is pasto atsiimti  bigsmile.gif  Tikiuosi nenuvils.  ax.gif


Tai kai pasiimsit, parasykit ka nors apie juos mirksiukas.gif
Reik kazkaip vistiek issirinkt, nors realiai galeciau vienai vienokius o kitai kitokius imt g.gif
Bet baisu kad tie juodi su ruzavu nebutu siauri ties keltim, nors kiek radau tai raso, jog tinka ir aukstai kelciai/placiai pedutei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2013 09 15, 15:49)
Gal žinote kur Klaipėdoje prekiauja Demar batukais ?


Siandien buvom Big 1 - ziogas Zi parduotuvei (salia zaidimo kambario). Tai jau keleta modeliuku Demar ismete i prekyba.
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2013 10 02, 11:52)

Mes tokius siemet pirkom, reikia tik is pasto atsiimti  bigsmile.gif  Tikiuosi nenuvils.  ax.gif


Va,va mane irgi šis modeliukas labai domina. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 10 02, 12:57)
Siandien buvom Big 1 - ziogas Zi parduotuvei (salia zaidimo kambario). Tai jau keleta modeliuku Demar ismete i prekyba.


Cia kaip suprantu likuciai...Buvo per iseigynes. Sake truputi veliau atvez...Bet as uzsakiau internetu. I darzeli pats tas tampyti siuos batukus.
Papildyta:
QUOTE(Laiminga_saule @ 2013 10 02, 12:52)
Turejom tokius pernai, tik spalvyte kita buvo. Siaip tikrai patogus apauti, siltuciai batukai, bet man norejosi, kad tos gumytes siek tiek trumpesnes butu, tuomet stabiliau batukas laikytusi. Nes lengviausiai apsiaudavo ir neatsegus. Aisku nunesus pas koki batsiuvi tikrai lengvai sutvarkytu  ax.gif  Bet va tarkim kokioj maximoj kai apsipirkinedavom ir reikadavo iskelti dukryte is to prekybinio vezino, tai jei batukas kiek uzkliudavo, tai ir iskrisdavo  doh.gif  va tas tikrai nervuodavo, nors dydis buvo tinkamas.
Mes tokius siemet pirkom, reikia tik is pasto atsiimti  bigsmile.gif  Tikiuosi nenuvils.  ax.gif


Ir as tokius pat isigijau, tik juodus smile.gif Irgi is pasto pasiimsiu ir galesiu pakomentuoti smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat noriu Jūsų pagalbos blush2.gif

Reikia berniukui juodų batukų (26/27 dydžio). Renkuosi iš šitų modeliukų. Vaiko kojytė putli, aukšta keltimi. Dažnai į standartinius batukus neįkišam kojytės per keltį (pvz. Ecco žieminiai). Jei kas turit kurį iš šių modelių, pakomentuokit, prašau.

http://www.demar.com...t/220/3/furry-b (beje, gal čia mergaitiški? g.gif )
http://www.demar.com.../3/snow-storm-a

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Issakysiu mergaites ir savo nuomone, gal kam pravers.
Pries 2 metus mano sunelis nesiojo sita modeli

user posted image
man labai patiko, bet su vienu "bet" toks modelis idealiai tinka vaikams kuriu dydis 20/21. Paaiskinsiu kodel: a) patogu ideti kojyte, sitie batai atsidaro kaip "maisas" ten galite ne tik kola ikisti bet dar ir kelnytes, po to suverzia koja idealiai priglaudziant pagal kojos forma. Apskritai is to ka mes matavome jau siais metais (esu 2ju vaiku mama vienam 1.3metukai kitam 2.8metukai) padariau tokias isvadas:
maziems vaikuciams, idealiai tinka butent modeliai su raisteliais "per visa koja", nes lengvai galima kojyte ikisti, lengvai uzverzti, batas idealiai prisiglaudiza prie kojytes, nekrenta ir t.t.
Modeliukai su gumytem tikrai ne visiems tiks, nes jei kojyte siaura, batas nesilaikys
Modeliuikai su "lipniom juostom", tom kurios uzsisega apacioje apskritai kazkoks kosmaras (mano subjektyvi nuomone)
Modeluikai su raisteliais kurie uzsiverzia virsuje (kaip cia su raisteliu virsuje )irgi tiks ne visiems vaikams nes maziukams sunku ikisti ten koja, vnzd matavome - nepatiko.
Siais metais zadu pirkti maziukui sita modeli Monty patogus nerealiai, bet tik spalva "š"
Kitam sunui sita modeli: furry


Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 10 02, 12:57)
Siandien buvom Big 1 - ziogas Zi parduotuvei (salia zaidimo kambario). Tai jau keleta modeliuku Demar ismete i prekyba.

Dėkui, kad informavot, eisim apžiūrėti, labai norisi realiai pamatyti, nes skaičiau atsiliepimų jog smaulkiai kojytei gali nelabai tikti, smunka. sad.gif
Atsakyti
Aš su 15cm kojyte užsakiau savo bernužėliui 25 dydi, ir dabar galvoju ar nebus per maži? Visi bent pora išmierų žiūriu didesnius perkat. unsure.gif g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
kokius batukus rekomenduotumete slapiai ziemai (22-23 dydis)? Klaipedoj kad butu sausa ziema retas reiskinys, todel reikia nepralaidziu dregmei. ziurejau su pingvinuku baciukus, bet isgirdau komentara, kad krenta nuo kojytes (kombis vaiko be gumu).
Atsakyti
Kad jau renkamas uzsakymas ir daug kam sunku issirinkti, tai pasidalinsiu savo patirtimi. Turime dveju modeliu:

user posted image

ir

user posted image

Abejais dziaugiames. Nesalo ir neslapo.
Abejus turime 26/27 dydi,
Batukus su suniuku mano didzioji devejo net dvejas ziemas smile.gif Jos kojyte putli.
Dabar abeji laukia kol maziukei tiks wink.gif

Su avyte turejome ir maziukei pernai 20/21 d - kojyte plona, pedute siaura, bet virsaus raistelius suverzus visai nekrito. Siaip budavo kad pati audavosi, neuzverzus raisteliu, tai irgi visai nieko. Krisdavo nebent sedint, kai kur uzkliudavo.

Paprastai uztekdavo pedkelniu. Retai kada dedavau storesnes kojines, nebet labai jau salta ir ilgam eidavome, bet labiau del apsidraudimo.




Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2013 10 02, 17:45)
Aš su 15cm kojyte užsakiau savo bernužėliui 25 dydi, ir dabar galvoju ar nebus per maži? Visi bent pora išmierų žiūriu didesnius perkat.  unsure.gif  g.gif

maniskes pernai buvo 14 ar 14,5 tai emiau 24/25 d. tai jau kaip ir mazoki siemet, batai turi buti 1-2cm didesni kad butu kur kojytei judeti ir paaugti. dabar jos kojyte 15,5cm tai imsiu 26/27d. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 02 spalio 2013 - 17:14