Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

Atrodo uzpludo turkisku serialu manija ir lietuvius. Manau daug kas bus mates daugiau negu kad rodo LNK. Gal yra norinciu pasidalinti savo nuomone? Ka rekomenduojate? Ko nesiulytumet?

Atsakyti
Is mano matytu:

Kuzey Guney - labai rekomenduoju thumbup.gif
Uzdrausta meile- dabar rodoma per LNK - labai rekomenduoju thumbup.gif
Kokia Fatmagul kalte- labai rekomenduoju thumbup.gif
1001 Naktis - ka tik rode per LNK - rekomenduoju
Nuostabusis Amzius - rekomenduoju, prades rodyti 07 Rugs per LNK
Revansas- butu neblogas, jei nebutu kopija JAV serialo- pradejau, bet labai jau viskas vienodai...
Seseru likimai- pirmas sezonas lyg ir nieko, taciau paskui labai jau pabodo kazkoks istestas, pasidare nebeidomus...
Kur mano dukra- ka tik pradejau- kol kas ziuriu ir tiek, negaliu sakyti kad labai uzvalde...kol kas galiu atsitraukti neatrodo, kad bus kazkoks wow, bet bandusiu ziuret wink.gif

Tiesa pasakius kaip tik tokie, kuriu pirmosios serijos, ar net vos ne puse sezono atrodo siap sau, paskui pasirodo vieni is geriausiu... gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 05 rugsėjo 2013 - 16:29
Son bahar - paskutine viltis. labai rekomenduoju nuo pirmos iki paskutines serijos itraukiantis
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 08:46)
Son bahar - paskutine viltis. labai rekomenduoju nuo pirmos iki paskutines serijos itraukiantis



Ziuriu 46 serijos, tai jau baigesi jis? ar dar bus sezonas?
Atsakyti
baigėsi, o ka nesupratai? jau paskutine visa serija tik ištisas happy endas buvo, dieds prisėdęs pažiūrėjo , sako ka tu cia ziuri, jei nieks nevyksta. meile - jam ne ivykis.
Atsakyti
3. Tūkstantis ir viena naktis - Labai geras serialas. Nors man pasirodė kiek ištemptas ir pabaiga tokia" .!? vienu metu.
1. Kuo kalta Fatmagul - labai geras serialas. Man asmeniškai patiko labaiu nei visų išgirtas 1001 naktis. Tikrai verta pažiūrėti.
2. Paskutinė viltis - Geras serialas. Man primena į 1001 naktis, tik žymiai greičiau vystosi veiksmas.
4. Iffet - Geras serialas. Ilgas, daug veiksmo. Reikia žiūrėti visas serijas, praleidus vieną sudėtinga suprasti kas vyksta smile.gif Pabaigos nesupratau g.gif Toks jausmas, kad scenaristui pritrūko idėjos arba patingėjo kažką sugalvoti ir liko toks nei šioks nei toks.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2013 09 06, 10:21)
1. Kuo kalta Fatmagul - labai geras serialas. Man asmeniškai patiko labaiu nei visų išgirtas 1001 naktis. Tikrai verta pažiūrėti.

pritariu. mano reitinge jis po Muhtesem Yuzyl
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 10:06)
baigėsi, o ka nesupratai? jau paskutine visa serija tik ištisas happy endas buvo, dieds prisėdęs pažiūrėjo , sako ka tu cia ziuri, jei nieks nevyksta. meile - jam ne ivykis.



As neziurejau jo dar, kai rekomendavai puoliau ieskot, tai ir klausiu 4u.gif Reiks paziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 08:46)
Son bahar - paskutine viltis. labai rekomenduoju nuo pirmos iki paskutines serijos itraukiantis


Aciu, bus sekanis mano sarase... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 09 07, 15:20)
Aciu, bus sekanis mano sarase... smile.gif

Sveikos merginos,
aš vakar pradėjau žiūrėt "Medvilnės laukų princesė", bent jau taip verstųsi. Nu gal ir neblogas bus.
Atsakyti
QUOTE(Fati32 @ 2013 09 12, 12:38)
Sveikos merginos,
aš vakar pradėjau žiūrėt "Medvilnės laukų princesė", bent jau taip verstųsi. Nu gal ir neblogas bus.

Aš įpusėjusi. Fainas, tik kur aš žiūriu tai kai kurių serijų kokybė prasta ir paskutinės serijos nėr sad.gif
Atsakyti
MERGAITĖS, o kur randate serialus lietuviškai? gal nuorodos gerai būtų iš kur siuntėt, arba kita kalba rašyti, pas rusus būtų.

radau vieną; bigsmile.gif В чем вина Фатмагюль?
http://kinozal.tv/br...hp?s=FatmagĆ¼l:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 12 rugsėjo 2013 - 12:54