Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto Žemė

QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 15:38)
O man BIKOR kur kas labiau patiko nei IKOS smile.gif . Pabaigiau savo BIKOR, smalsumui patenkinti ir palyginimui nusipirkau IKOS. Pagaliau išbaigiau, tai dabar pirksiu vėl tik BIKOR, nes su IKOS, daug kas sakė, kad veidas atrodo oranžinis. BIKOR man tokia natūralesnė, daugiau į rudumą spalvytė, o IKOS tiksliai turi to tokio morkavumo ir kiek daugiau blizgumo.

Visai mano Ikos ne oranzine,ir niekas niekada nesake,kad nors kiek i ta puse. Iki ja perkant irgi prisiskaiciau tokiu dalyku apie ta oranzine spalva,bet tikrai ne. schmoll.gif
Man kaip tik sakydavo,kad su Bikor toks murzinesnis veidas atrodo ir per tamsus,o su Ikos labai naturaliai gaunasi. To blizgesio ant veido nesimato man visiskai,tik labai prisikisus veida prie veidrodzio galima iziuret blizgesio siek tiek. Bet ir bikor blizga,nors naujos jau yra visai be blizgesio. Man tai parase kosmetike visai neseniai. Ir tikrai naujos sviesesnio atspalvio. Sake seno tipo nebebus jau. mirksiukas.gif


QUOTE(marinaa @ 2011 01 22, 17:30)
nieko cia juokingo nematau, originalumu ji pasizymi tuom kad patentuota sudetis (tai rodo raides G+F) kad niekas jos neatkartos!  ax.gif
visos jos yra originalios tik vienas galima padirbt, o kitu ne.
vat toks mazas skyrtumas  mirksiukas.gif  ir ne kainoi esme.
p.s turgui galit uz 6lt nusipirkt biggrin.gif

ne apie turgu kalba smile.gif
As pirkau Ikos originalia,nereiskia,kad tik Bikor originali yra.
Atsakyti
N temu ir tas pats per ta pati... Nieko naujo... Kiek galima diskuoti apie ta pati ? Tiek Ikos tiek Bikor originalios,o kokios spalvos bus priklauso jau nuo odos. Bet jauciu uz poros psl vel kazkas leptels apie ju originaluma ar kuri ryza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 01 22, 18:53)
N temu ir tas pats per ta pati... Nieko naujo... Kiek galima diskuoti apie ta pati ? Tiek Ikos tiek Bikor originalios,o kokios spalvos bus priklauso jau nuo odos. Bet jauciu uz poros psl vel kazkas leptels apie ju originaluma ar kuri ryza  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O as ir ta ir ana bandziau, ir abi man graziai atrode mirksiukas.gif Nors veido oda rieboka, labai gerai ir graziai pasidenge abi cool.gif
Atsakyti
Nors uzmuskit, bet netikiu, kad EZ gautoj is Erdesos nera GF raideliu doh.gif , is desinio krasto kamputyje su naguciu atkelkite juoda dangtely ir desiniame kamputyje rasite tas raidytes 4u.gif , 100 proc zinau, kad ta firma neveza slamsto, veza ne is Lenkijos, o is Sveicarijos arba Italijos, sneku, nes dirbu su sios firmos kosmetika ir atsidziaugti negaliu drinks_cheers.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 01 23, 20:31)
Nors uzmuskit, bet netikiu, kad EZ gautoj is Erdesos nera GF raideliu  doh.gif , is desinio krasto kamputyje su naguciu atkelkite juoda dangtely ir desiniame kamputyje rasite tas raidytes  4u.gif , 100 proc zinau, kad ta firma neveza slamsto, veza ne is Lenkijos, o is Sveicarijos arba Italijos, sneku, nes dirbu su sios firmos kosmetika ir atsidziaugti negaliu  drinks_cheers.gif  4u.gif


paskaitykite kelis psl. atgal
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2011 01 23, 19:05)
paskaitykite kelis psl. atgal

Ir kas tie keli psl atgal blush2.gif Kad as sakiau jog uz 60 Lt veza EZ is Lenkijos? Taip, po 60 Lt tikrai is Lenkijos.....
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 01 23, 19:31)
Nors uzmuskit, bet netikiu, kad EZ gautoj is Erdesos nera GF raideliu  doh.gif , is desinio krasto kamputyje su naguciu atkelkite juoda dangtely ir desiniame kamputyje rasite tas raidytes  4u.gif , 100 proc zinau, kad ta firma neveza slamsto, veza ne is Lenkijos, o is Sveicarijos arba Italijos, sneku, nes dirbu su sios firmos kosmetika ir atsidziaugti negaliu  drinks_cheers.gif  4u.gif



jau rado tas raideles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anglis @ 2011 01 23, 20:40)
jau rado tas raideles  smile.gif


Tikrai taip-raides RADAU 4u.gif
Sorry uz sumaisti laive. blush2.gif
Grazinames toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 01 23, 21:34)
Ir kas tie keli psl atgal  blush2.gif  Kad as sakiau jog uz 60 Lt veza EZ is Lenkijos? Taip, po 60 Lt tikrai is Lenkijos.....


kas neaiski? kurioje vietoje?
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 01 22, 14:38)
O man BIKOR kur kas labiau patiko nei IKOS smile.gif . Pabaigiau savo BIKOR, smalsumui patenkinti ir palyginimui nusipirkau IKOS. Pagaliau išbaigiau, tai dabar pirksiu vėl tik BIKOR, nes su IKOS, daug kas sakė, kad veidas atrodo oranžinis. BIKOR man tokia natūralesnė, daugiau į rudumą spalvytė, o IKOS tiksliai turi to tokio morkavumo ir kiek daugiau blizgumo.

drinks_cheers.gif man tokia pat situacija, neseniai isbaigiau bikor ir nusipirkau ikos, tai labai nepatinka tie blizgiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2011 01 22, 19:17)
Visai mano Ikos ne oranzine,ir niekas niekada nesake,kad nors kiek i ta puse. Iki ja perkant irgi prisiskaiciau tokiu dalyku apie ta oranzine spalva,bet tikrai ne. schmoll.gif
Man kaip tik sakydavo,kad su Bikor toks murzinesnis veidas atrodo ir per tamsus,o su Ikos labai naturaliai gaunasi. To blizgesio ant veido nesimato man visiskai,tik labai prisikisus veida prie veidrodzio galima iziuret blizgesio siek tiek.


man lygiai taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 01 23, 20:34)
Ir kas tie keli psl atgal  blush2.gif  Kad as sakiau jog uz 60 Lt veza EZ is Lenkijos? Taip, po 60 Lt tikrai is Lenkijos.....


bikor nera lenkiskas produktas, tai sveicaru.
kas ten zino kas ka veza is lenkijos g.gif
Atsakyti