Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 16:55)
Cia tik fasadas speju g.gif

Mums kainavo 14t. virtuvinis, cia buvo pigiausias variantas is 10 pasiulymu (2011m. pavasari)... Brangiausias 26t. vokes baldu lyg.



QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 09, 16:57)
ne,visas komplektas.Rugpjūtį pastatė.

gal galima pamatyti Jusu virtuves blush2.gif nes as dabar sedziu ir baigiu nusigrauzti savo priaugintus nagus doh.gif kodel man tiek daug paskaiciavo...na as ne pas garažninkus darausi, gal įmonė negalėjo labai pigiai paleist, bet vistiek kažkaip daugoka lyginant su Jumis. Ir man masyvo paskaičiavo tai tik apie 2000 Lt skyrėsi, bet sako kam tas masyvas, vistiek dažysis, tai tik pati žinosi kad ten masyvas. Aš jau dabar gailiuosi, kad duris masyvo darausi, žymiai brangesnės, o vistiek nesimatys to medžio doh.gif


Papildyta:

Šiandien pas mane tapetus klijuoja tai taip smalsu. Reiks tuoj važiuot pažiūrėt.
Parodysiu kokios lovos laukiu, jau kitą savaitę žadėjo atvežt.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 11 09, 13:28)
mano nuomone, kuriant interjera svarbiau yra kas tame bute gyvena, o ne kur tas butas randasi. Interjeras turi atitikti seimininka, o ne blokinio namo ar viso mikrorajono koncepcija.
Kai zmogus renkasi /statosi nama, pagal save jis pradeda rinktis jau nuo busto dislokacijos vietos, tada renkasi namo stiliu, jo eksterjera, interjera ir t.t. O bute viskas kitaip - tau priklauso tiktai vidaus erdve, kurioje tu gali save isreiksti. Esi dusioj kaimietis, darykis kaimiskai, miestietis - miestietiskai, nori prabangos ar minimalizmo - prasau. Svarbiausia, kad aplinka atitiktu zmogu, kuris joje gyvena/gyvens.
Man apie ta Provansa jau net nebegera klausytis. Nu dar niekur taip nera, kaip LT - kad uzejo kokia banga, pasigavo kokio kaimo pavadinima, tai visi kaip isproteje zut but turi ta kaima pas save tureti. Yra gi ir daugiau kaimu pasaulyje, ne tik Provansas  smile.gif . Gerai, kad i ta interjera dar kokios ozkos neatitempia kaip kaimo atributikos irodymo.
Galu gale, jei jau pasistatei balta stala ar komoda nuzulintais kampais,  tai dar niekaip neparodo, kurio cia kaimo stilius. O tos skardines dekoracijos, apklijuotos popieriumi su rozemis, greiciau atspindi siandienine prekybos pasiula, nei is viso bent koki stiliu  rolleyes.gif .
bet ar tai nenormalu  g.gif ? juk neturetu buti atvirksciai, ar ne?
kaip daznai ruosiates keisti virtuves baldus? ir kaip ilgai jums nepabos tas lakuotas pavirsius?
kas del apsvietimo, mazdaug zinant jusu pasirinkta stiliu, man asmeniskai gal net labiau prie sirdies butu keli sviestuvai, nuleisti nuo lubu tiesiai virs darbastalio, nei bra ant sienos  g.gif .

Pritariu 100 procentu ir šioje temoje jo iš vis nebėra. O jei dar butą turi tai slėpkis krūmuose lotuliukas.gif

Tik sekti Ją naudinga dėl patarimų, įmestų nuotraukų. Gali ir spalvas pasirikti pasirinkit savo BUTO sienoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 09, 15:31)
gal galima pamatyti Jusu virtuves  blush2.gif  nes as dabar sedziu ir baigiu nusigrauzti savo priaugintus nagus  doh.gif  kodel man tiek daug paskaiciavo...na as ne pas garažninkus darausi, gal įmonė negalėjo labai pigiai paleist, bet vistiek kažkaip daugoka lyginant su Jumis. Ir man masyvo paskaičiavo tai tik apie 2000 Lt skyrėsi, bet sako kam tas masyvas, vistiek dažysis, tai tik pati žinosi kad ten masyvas. Aš jau dabar gailiuosi, kad duris masyvo darausi, žymiai brangesnės, o vistiek nesimatys to medžio  doh.gif
Papildyta:



man Alante,gamino,ir kokybė gera ir dizainerė superinė.Nemoku foto kelt,jei kas savaitgalį apsiims, įdėsiu.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 11 09, 17:32)
Pritariu 100 procentu ir šioje temoje jo iš vis nebėra. O jei dar butą turi tai slėpkis krūmuose  lotuliukas.gif

Tik sekti Ją naudinga dėl patarimų, įmestų nuotraukų. Gali ir spalvas pasirikti pasirinkit savo BUTO sienoms  mirksiukas.gif

eee... pas mane irgi BUTAS... doh.gif namui dar neužsidirbau doh.gif
bet sutinku, kad šita tema naudinga dėl patarimų ir šiaip dėl bendros tendencijos, nes visos mylim kažką, bet ne moderną thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 09, 17:42)
man Alante,gamino,ir kokybė gera ir dizainerė superinė.Nemoku foto kelt,jei kas savaitgalį apsiims, įdėsiu.

as keliu per http://s120.beta.photobucket.com ten ikeli nuotrauka, o cia jau per mygtuka IMG.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 19:10)
Pasirodau  rolleyes.gif
Cia lempa, kur i miegamaji ant spinteliu katik nusipirkom:


wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 09 lapkričio 2012 - 16:05
Mūsų virtuvė 3,1 metro plius indauja su 700x1000 vitrina ir 450x1650 spintele su stalčiais apačioje. Apatinėse spintelėse šeši stalčiai, vieta 45cm indaplovei ir 60cm viryklei. kargo krepšys tik vienas, 15cm pločio, toje spintelėje kur po kriaukle. stalčių šonai iš plokštės, bėgeliai su pritraukimu, durelių lankstai su pritraukimu. prekinis ženklas nesvarbu, nors akmus.lt man aiškino, kad blum, hetich (ar kaip ten) ir grass yra tos pačios kainos, nors ivairusbaldai.lt man paskaičiavo 500lt pigiau su grass, nei su hetich. ai, nežinau. toliau, tvorytė buvo prie gartraukio apie 90cm ilgio, piliastrai po 1m iš šonų, indauja su piliastrais. karūna aukšta.
indaują dabar perbraižiau, išmečiau piliastrus taupydama, dėl simetrijos įdėjau 15cm pločio lentyną buteliams. akmus.lt radau fasadus iš mdf, dengtus plėvele, per pusę pigesnius nei masyvo (nors tie buvo nerealiai gražūs wub.gif ), bet man patiko, kad jie su filingu ir plėvelę galima pasirinkt baltą, bet su medžio raštu, kas šiek tiek artimiau tam trokštamam klasikiniam stiliui. o ir karūna iš tokios pat medžiagos yra, taip pat traukiama plėvele, ne tokia graži, aišku, kaip medinė, bet vistiek, karūna tongue.gif palikau tik piliastrus prie gartraukio ir tą tvorytę. na, ir medines riestas kojeles indaujai.
tai kalbant apie kainas, siguldos baldai pirmu atveju (su tais visais mediniais elementais) paskaičiavo 15-16tūkst., dizaino studija 10500, ivairusbaldai.lt 9500. tai dabar, kai truputį supaprastinau, pažiūrėsiu, kiek kaina sumažės ax.gif

o dėl to ginčo ax.gif , aij, man tiesiog užkliuvo, kad provansas - tai "kaimas, ir jokios prabangos" ax.gif tai aš ir bandžiau pasakyti, kad tas "kaimas" visgi prabanga šiais laikais. ir nesišaipykite prašau iš to "bieso". man ji graži.
Papildyta:
Donna felice, labai graži lova wub.gif
Atsakyti
As kazkaip turbut kuo toliau tuo labiau prarandu vilti del uzuolaidu doh.gif tiksliau sioje srityje jauciuosi tokia beviltiska ir nieko neismananti, kad nebezinau nuo ko pradet. tik po paskutiniu projektu su paskaiciuota samata kosmine zinau, kad bandysiu pati isiversti. reikalas tas, kad medziaga tai as isirinksiu, bet va ka toliau daryt lotuliukas.gif doh.gif
nenutuokiu nei kokio karnizo reikia, nei kazin kokias tas uzuolaidas siuti, ar cia su ziedais, ar cia kilpelem kokiom. ir apskritai koki ilgi daryt.
sorry kad as cia taip, jei liepsit eisiu uzuolaidu tema, bet kad man reik ne paprastu uzuolaidu, alia kad deretu prie mano stiliaus ax.gif , o vat tai yra butent cia:)

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu. g.gif pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?

tai va foto ir dar kambario dar kartuka idedu kas pamirso mirksiukas.gif user posted image
http://images58.fotk...3014/012-th.jpg

sorry ryskiai pamirsau kaip foto det. bandysiu didesne idet
user posted image

aisku as labai noreciau tokiu wub.gif
medinis karnizas

ir dar turiu klausima: koki vadinama uzuolaidu raukiniu virsuj, ar kaip cia pavadint stiliu kazin man reiktu rinktis g.gif neturiu ne menkiausio supratimo.
va jei atsidarys nuoroda, tai kur "choose your haeding" yra skirtingi variantai. ka rintumetes
uzuolaidu raukimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 09 lapkričio 2012 - 16:40
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 17:11)

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu.  g.gif  pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?


tas medinis karnizas nerealus wub.gif
bet aš ten dėčiau tokį karnizą, kurio galuose nebūtų didelių dekorų, nes ten palėpė ir stogas neleidžia, juk karnizas turi būti gerokai platesnis nei langas. užuolaidas dėčiau iki pat žemės ax.gif
Atsakyti
Donna, tikrai nesigailekite, kad darote medine. Mums irgi sake ta pati, kam daryti, jei nesimatys medzio. Bet palietus ranka, jausmas visai kitas. Lygiai tas pats ir su durim. Pamatem mdf su filingais, dazytos, lygios, hm, sakom norim, darom. Paskui nuejom prie tokiu paciu tik mediniu, tai .... tiesiog norisi tas duris liesti wink.gif
Aisku, juk tuos baldus neglostystymui darom wink.gif, bet medis turi kazka savo.

Mes dar virtuves laukiam. Labai idomu kaip devesis. Ar neapsitrins dazai, ypac jei sviesi virtuve, kaip atsparumas ibrezimams. Turim tu tepliorius, tai del to truputi neramu. Siuo atveju gal mdf geriau wink.gif
Bet as stengiuosi save uzkoduoti tokiam poziuriui, kad visi daiktai musu BUTE tarnaus mums, o ne mes jiems.

Beje, lovyte superine.
Gal galite parodyti kokiu tapetus issirinkote?

Patiko tapetai Zambati Parati (Italiski). Tik nezinau ka daryti, ar imti sviesius svetainei ar tamsius miegamui, ar miegamui sviesius.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 09 lapkričio 2012 - 17:06
QUOTE(Grikute @ 2012 11 09, 18:56)
Donna, tikrai nesigailekite, kad darote medine. Mums irgi sake ta pati, kam daryti, jei nesimatys medzio. Bet palietus ranka, jausmas visai kitas. Lygiai tas pats ir su durim. Pamatem mdf su filingais, dazytos, lygios, hm, sakom norim, darom. Paskui nuejom prie tokiu paciu tik mediniu, tai .... tiesiog norisi tas duris liesti wink.gif
Aisku, juk tuos baldus neglostystymui darom wink.gif, bet medis turi kazka savo.

Mes dar virtuves laukiam. Labai idomu kaip devesis. Ar neapsitrins dazai, ypac jei sviesi virtuve, kaip atsparumas ibrezimams. Turim tu tepliorius, tai del to truputi neramu. Siuo atveju gal mdf geriau wink.gif
Bet as stengiuosi save uzkoduoti tokiam poziuriui, kad visi daiktai musu BUTE tarnaus mums, o ne mes jiems.

Beje, lovyte superine.
Gal galite parodyti kokiu tapetus issirinkote?

Patiko tapetai Zampati Parati (Italiski). Tik nezinau ka daryti, ar imti sviesius svetainei ar tamsius miegamui, ar miegamui sviesius.

user posted image
user posted image

dekoju 4u.gif del tapetu tai nezinau kaip parodyti, rinkausi Dubingiuose o kitus Domus Galerijoj Deco home parduotuvej. Rinkausi is katalogu. Atrodo neblogai, tik gal tamsokas dabar kambarys atrodo, nes pakankamai tamsus tapetai. miegamaje bus sviesus tai gal kitaip ir ziuresis.

Jusu nurodyti tapetai labai grazus, Maniskiai sviesus labai panasus i miegamaji, Mes miegamaji darysim sviesu visa, sviesus tapetai, balta lova su tokia sokolado-aukso spalvos pliušu, balta spinta. o svetaine is violetines spalvos gamos svelni tokia spalva, tamsus violetenio atspalvio tapetai geleti tokie einantys juostomis ne bendru vaizdu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 09 lapkričio 2012 - 17:09
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 17:11)

aisku as labai noreciau tokiu wub.gif
medinis karnizas



Tai kad yra tokiu, maciau pries savaite, mediniai, dar fotkinau, metras 50 litu ar 60 litu g.gif
Papildyta:
Ai, ten daugiau buvo aukso spalvos vietomis nei cia kur rudumas......

Prie tu dvieju lempu siandien nusipirkau torsera, sviesa miegamajam wub.gif wub.gif wub.gif , po metu laiko gyvenant su patronu cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 17:40)
Prie tu dvieju lempu siandien nusipirkau torsera, sviesa miegamajam  wub.gif  wub.gif  wub.gif , po metu laiko gyvenant su patronu  cool.gif  doh.gif

rodom bendra vaizda bigsmile.gif
Atsakyti