Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(Rustė @ 2008 01 05, 17:54)
šiaip pas mus tai derina kaip tas vaikas užmiega pietų, kada, derina laiką, kad geriau būtų, leidžia buteliukus visokius turėti, gal gerdamas užmiega geriau, žaislus leidžia, kad tik tas vaikas miegotu, ir kuo mažiai streso, kad kuo natūraliau.

bet būna tokių, kad migdo priverstinai ir neiko nepadarysi


aišku, pažiūrėsim kaip mums bus
o po vaistų kai prabudinėja, nebūna priepuolių?
Atsakyti
Buriuke, nu nieko sau verysad.gif Laikykites 4u.gif o jis viena kart krupciojo? ar kaip? g.gif o ar negali but taip, kad smegu kazkas paveldeta is taves? g.gif atsiprasau,kad taip klausiu... unsure.gif bet juk kiekvienas parkrites nepradeda traukuliuoti verysad.gif

pas mus skyriuj suduoda Tavegilio.
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 05, 18:08)
aišku, pažiūrėsim kaip mums bus
o po vaistų kai prabudinėja, nebūna priepuolių?

nežinau net, mes kaip neikada vaistų negavę tai ir nežinau.

kelis traukulius turėjom per EEG, bet čia nesusiję, tiesiog sutapdavo.
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 01 05, 18:36)
Buriuke, nu nieko sau  verysad.gif  Laikykites  4u.gif o jis viena kart krupciojo? ar kaip?  g.gif o ar negali but taip, kad smegu kazkas paveldeta is taves?  g.gif atsiprasau,kad taip klausiu...  unsure.gif bet juk kiekvienas parkrites nepradeda traukuliuoti  verysad.gif

pas mus skyriuj suduoda Tavegilio.


Jisai nukrito, verkė, atsisėdo, aš jį apsikabinau ir jis sustingo, akys užsivertė, pradėjo kandžiot liežuvį ir trūkčiot viena rankytė. Tai vyras įdėjo pagaliuką tarp dantų, o aš suleidau diazepamo klizmutę

O Tavegylis, tai čia antialerginis g.gif
Atsakyti
taip, tavegilis antialerginis, bet jis ir migdantis. atenei mano israse, nes jai jois dar kartais suveikia miegui, o kartais ir ne doh.gif vienu zodziu skyriu suduoda, ir o kokio 30min vaikiukas uzsimano miego rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 05, 19:56)
Jisai nukrito, verkė, atsisėdo, aš jį apsikabinau ir jis sustingo, akys užsivertė, pradėjo kandžiot liežuvį ir trūkčiot viena rankytė. Tai vyras įdėjo pagaliuką tarp dantų, o aš suleidau diazepamo klizmutę

O Tavegylis, tai čia antialerginis  g.gif


labukas...tikekimes geriausio 4u.gif ...o siaip ,kai Kauno klinikose dare ta EEG,tai jokiu migdomu nedave,jokiu zaisliuku ir tt.Ta dirbanti moteris praktiskai reke ir viskas,kad vaikas galva muisto,zodziu nenoriu atsiminti verysad.gif.Gydytoja jokiu vaistu del EEG tikslumo mums neleido duoti g.gif ...
Atsakyti
Buriuke, stiprybės tau. Labai tikiuos, kad viskas bus gerai.
Visi gydytojai ptaria darant EEG neduoti jokių vaistukų, nes tuomet būna tiksliausias tyrimas. Bet mums paskutinį kart kai darė šį tyrimą, irgi davė Tavegilio, gydytoja sakė, kad tai "nekalčiausias" vaistas iš visų migdomųjų.
Atsakyti

labas 4u.gif

šiandien vėl grįšim į ligoninę. Grįšim arba rytoj arba antradienį
su nerimu lauksiu atsakymo



Atsakyti
Buriuke,jei jau labai nenorit vaistų prieš EEG, tai pati vaiką kelk 4 val. Pavark, užsiimk su juo ir gal užmigs. Nes dičkiams tai vakare neleidžia miegoti ir ryte kelia apie 5-6 val. Mes kiek kartu su Adomu vargom, bet pats niekada dar nėra užmigęs- atrodo jaučia, kad bus tyrimas ir rėkia kaip pjaunamas.
O Kaune man kaip tik labiau patinka nei Vilniuje: geriau izoliuota nuo garso išorinio, nuo seselės kamabario- atskira ir erdvi patalpa, tie laideliai greičiau užsideda ir seselė man visai nieko pasirodė. Ir žaisliukus, buteliukus leido neštis. Mums vis dar juodasis periodas- tai turbūt ir mes neužilgo trinsim KMUK lovas g.gif

Bet va Volkova man nelabai- tokia tiesmuka,gruboka ir keistoka- gal jei turėsit kokių abejonių pasikonsultuokit dar su Endziniene ar Grigoniene...
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 01 06, 14:47)
Buriuke,jei jau labai nenorit vaistų prieš EEG, tai pati vaiką kelk 4 val. Pavark, užsiimk su juo ir gal užmigs. Nes dičkiams tai vakare neleidžia miegoti ir ryte kelia apie 5-6 val. Mes kiek kartu su Adomu vargom, bet pats niekada dar nėra užmigęs- atrodo jaučia, kad bus tyrimas ir rėkia kaip pjaunamas.
O Kaune man kaip tik labiau patinka nei Vilniuje: geriau izoliuota nuo garso išorinio, nuo seselės kamabario- atskira ir erdvi patalpa, tie laideliai greičiau užsideda ir seselė man visai nieko pasirodė. Ir žaisliukus, buteliukus leido neštis. Mums vis dar juodasis periodas- tai turbūt ir mes neužilgo trinsim KMUK lovas g.gif

Bet va Volkova man nelabai- tokia tiesmuka,gruboka ir keistoka- gal jei turėsit kokių abejonių pasikonsultuokit dar su Endziniene ar Grigoniene...


niu pažiūrėsim kaip čia bus su mumis rolleyes.gif

O Volkova man visai nieko tokia, bet apie Endzinienę jau pagalvojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Su Naujaisiais metais 4u.gif wub.gif
Seniai bebuvau čia ax.gif
Noriu jūsų paklausti, ar visos, auginančios vaikučius su negalia, dirbat? Ar išeina suderinti vaiko priežiūrą ir darbą? Ar dirbat pilnu krūviu ar ne? g.gif

Buriuke, unsure.gif laikykis. Tikėkimės viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzala: 06 sausio 2008 - 15:23
zyzala, gerai cia uzdavei klausyma. man irgi labai idomu kaip dirbat ir kiek? siaip is domiceles, agnietes, Rustes, zinau,kad nedirbancios g.gif teisybe? o del kitu nezinau...

as dirbu 4 val i diena mirksiukas.gif stengiuos derinti ir taip suktis. nes gyvent reikia, dukrytes islaikymas kainuoja mum labai daug unsure.gif

o as noriu paklaust, apie megstamiausius patiekalus jusu vaikuciu g.gif mirksiukas.gif gal galit pavardint mirksiukas.gif
Atsakyti