Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

Laba diena, noreciau pasiteirauti, gal zinot kaip namus nuo prakeiksmo/blogos akies apvalyti, paciai, kazka esu girdejus su druska, bet tiksliai nezinau. Paskutiniu metu nieko gero namuose - nelaimes blogos zinios, lyg uzkeikta.
Atsakyti

Laba diena,

Norėjau pasiteirauti, galbūt kuri nors galėtumėte rekomenduoti man galintį padėti žmogų? Egzistuoja žmogus, kuris negali pakęsti, kad aš ir mano sužadėtinis esam kartu. Vadina mane baisiausiais žodžiais, žodžiu nekenčia manęs taip, kad net neįsivaizdavau, kad žmogus apskritai toks baisus gali būti. Šiaip esu religingas žmogus, bandau save įtikinti, kad visa tai, ką tas žmogus siunčia mums, grįš jam keleriopai, tačiau puikiai žinau pavyzdžių kada tai ne visada įvyksta. Netikiu, kad tas žmogus mums pasiuntė kažkokį prakeiksmą, tačiau manau, kad tas pastovus negayvas padarė įtakos ir prieš kažkurį laiką mums pradėjo labai nesisekti (sveikata, darbai, finansinės problemos). Esu buvusi senokai pas vieną būrėją ir ji man buvo rekomendavus apsilankyti cerkvėje(ko anksčiau nedariau), užsakyti maldą ir pan. Tuo metu labai pagelbėjo. Norėjau pasiteirauti, galbūt kuri galite rekomenduoti kokią būrėją ar pan., kuri pati labiau tikinti ir galinti mane pakonsultuoti ne ateities klausimais, o daugiau religiniais aspektais, galinti duoti praktinių patarimų (galbūt dėl tam tikrų maldų ir pan.)? O gal kuri iš jūsų esate dažniau besilankanti maldos namuose, žinanti kokių padedančių, apsaugančių maldų?
Ačiū už atsakymą
Atsakyti
ne anyta kartais? lotuliukas.gif maniske tai net pas kazkokia bobulyte lakste, mano plaukus net is kazkur gavus (gal is plauku sepecio?) nese, kad uzkalbetu ir nebuciau su jos suneliu. Bet mes kartu jau 14 metu, ot beee.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aqile @ 2016 07 21, 20:10)
Laba diena,

Norėjau pasiteirauti, galbūt kuri nors galėtumėte rekomenduoti man galintį padėti žmogų? Egzistuoja žmogus, kuris negali pakęsti, kad aš ir mano sužadėtinis esam kartu. Vadina mane baisiausiais žodžiais, žodžiu nekenčia manęs taip, kad net neįsivaizdavau, kad žmogus apskritai toks baisus gali būti. Šiaip esu religingas žmogus, bandau save įtikinti, kad visa tai, ką tas žmogus siunčia mums, grįš jam keleriopai, tačiau puikiai žinau pavyzdžių kada tai ne visada įvyksta. Netikiu, kad tas žmogus mums pasiuntė kažkokį prakeiksmą, tačiau manau, kad tas pastovus negayvas padarė įtakos ir prieš kažkurį laiką mums pradėjo labai nesisekti (sveikata, darbai, finansinės problemos). Esu buvusi senokai pas vieną būrėją ir ji man buvo rekomendavus apsilankyti cerkvėje(ko anksčiau nedariau), užsakyti maldą ir pan. Tuo metu labai pagelbėjo. Norėjau pasiteirauti, galbūt kuri galite rekomenduoti kokią būrėją ar pan., kuri pati labiau tikinti ir galinti mane pakonsultuoti ne ateities klausimais, o daugiau religiniais aspektais, galinti duoti praktinių patarimų (galbūt dėl tam tikrų maldų ir pan.)? O gal kuri iš jūsų esate dažniau besilankanti maldos namuose, žinanti kokių padedančių, apsaugančių maldų?
  Ačiū už atsakymą

Jei norite eiti į cerkvę, tai ir eikit. Kam Jums būrėja? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2016 07 21, 21:30)
Jei norite eiti į cerkvę, tai ir eikit. Kam Jums būrėja? ax.gif


Ir buvau jau. Tiesiog anksciau is vis taip sakant "tokios vietos nezinojau", nezinojau ka ten veikti... O butent bureja mane ten nukreipe ir man labai padejo. Mano isitikinimu tokios problemos turetu buti sprendziamos "dievo pagalba", todel ir ieskau zmogaus, kuris darytu ne "surum burum", o padetu man paciai susitvarkyt su nesekmem, galbut nukreiptu mane tinkama linkme
Atsakyti
QUOTE(aqile @ 2016 07 21, 22:43)
...nezinojau ka ten veikti...

Jei dabar žinote, ką ten veikti, tai turėtumėt žinoti, kad Ortodoksų religija vaikščiojimus pas būrėjas laiko baisia nuodėme. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aqile @ 2016 07 21, 20:10)
O gal kuri iš jūsų esate dažniau besilankanti maldos namuose, žinanti kokių padedančių, apsaugančių maldų?

Malda.

Taip pat 90 Psalmė (rusų k.) arba 91 Psalmė (lietuvių k.).
Atsakyti
QUOTE(aqile @ 2016 07 21, 20:43)
Ir buvau jau. Tiesiog anksciau is vis taip sakant "tokios vietos nezinojau", nezinojau ka ten veikti... O butent bureja mane ten nukreipe ir man labai padejo. Mano isitikinimu tokios problemos turetu buti sprendziamos "dievo pagalba", todel ir ieskau zmogaus, kuris darytu ne "surum burum", o padetu man paciai susitvarkyt su nesekmem, galbut nukreiptu mane tinkama linkme

Agile, galvojate, kad Dievas jus girdi tik per tarpininkus? ( burejas , baznycia? )
Kad su savo problemomis galite susitvarkyti tik su kitu pagalba g.gif

Atsiprasau is anksto, bet juk kalbeti mokate ? ( nebent turite negalia, bet mintimis kreiptis I Dieva galima taipogi ) . Paciais saviausias jausmais ir saviausiais zodziais wub.gif
Pabandykite Dievo paklausti, kodel tas zmogus jusu taip nemegsta , tikiu jog gausite atsakyma ( net nezodini, o irodyma) , kad tai jums praeis tada , kai sugebesite ignoruoti ta zmogu, tada to zmogaus neapykanta atsisuks pries ji pati, o ne pries jus 4u.gif
Atsakyti

Norėjau pasiteirauti gabūt ką nors esate girdėjusios apie kun. Kęstutį Rugevičių, esantį Kaune? Iš vieno žmogaus girdėjau puikius atsiliepimus apie jį, kad jis gali padėti esant visokiam negatyvui, užkalbėjimams ir t.t.
Atsakyti
Moterytės, kreipiuosi pagalbos... kad apramintumėte protą ir dūšią.
Prieš gerą mėnesį buvau miestelyje pas būrėją... pagal rekomendacijas, kad yra labai gera, kad tiesą pasakoja ir pan.

Nepasakė nieko realaus iš gyvenimo. Pasakė, kad skiriuosi su vyru, tačiau skyrybos vyksta tarp mano tėvų, tai jai pati pasakiau. Žodžiu, tada ji pradėjo pasakoti... niekas, ką sakė apie mano asmeninį gyvenimą, vaikus, vyrą, gyvenamąją vietą, neatitiko, bet viskam pritariau ir linksėjau galva... tam, kad paklausyti, kiek ir ko dar papasakos.
Galų gale ji pasakė, kad šeima (tėvų) yra prakeikta ir reikia prakeiksmą nuimti, nes mirs žmogus šeimoje. Paprašė 200 eur. Išėjau, pasiėmusi jos numerį ir pažadėjau sugrįžti...

Nebegrįžau, nes ji pilstė iš tuščio į kiaurą, bet tie jos žodžiai apie prakeiksmą labai suneramino sielą... Mano senelių šeimoje būta daug kivirčų, sakydavo, kad kažkada kaimynė buvo prakeikusi... Turėjome šeimoje netektį labai jauno žmogaus, daug nesėkmių, tėvo gyvenimas ritasi žemyn, baigia prasigerti ir niekaip nesustoja... gydymai negelbsti. Pats visą gyvenimą buvo labai blogas, daugelio žmonių keikiamas... artimieji linkėjo blogiausio...

Pradėjau galvoti, gal tikrai yra tas prakeiksmas? Kur man dabar ieškoti atsakymo? Kaip rasti kažką, kas pasakytų ar tikrai kažkas ant giminės ,,uždėta''? Na neduoda ramybės tie jos žodžiai ir viskas.

Padėkite, prašau.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2016 10 16, 23:07)
Moterytės, kreipiuosi pagalbos... kad apramintumėte protą ir dūšią.
Prieš gerą mėnesį buvau miestelyje pas būrėją... pagal rekomendacijas, kad yra labai gera, kad tiesą pasakoja ir pan.

Nepasakė nieko realaus iš gyvenimo. Pasakė, kad skiriuosi su vyru, tačiau skyrybos vyksta tarp mano tėvų, tai jai pati pasakiau. Žodžiu, tada ji pradėjo pasakoti... niekas, ką sakė apie mano asmeninį gyvenimą, vaikus, vyrą, gyvenamąją vietą, neatitiko, bet viskam pritariau ir linksėjau galva... tam, kad paklausyti, kiek ir ko dar papasakos.
Galų gale ji pasakė, kad šeima (tėvų) yra prakeikta ir reikia prakeiksmą nuimti, nes mirs žmogus šeimoje. Paprašė 200 eur. Išėjau, pasiėmusi jos numerį ir pažadėjau sugrįžti...

Nebegrįžau, nes ji pilstė iš tuščio į kiaurą, bet tie jos žodžiai apie prakeiksmą labai suneramino sielą... Mano senelių šeimoje būta daug kivirčų, sakydavo, kad kažkada kaimynė buvo prakeikusi... Turėjome šeimoje netektį labai jauno žmogaus, daug nesėkmių, tėvo gyvenimas ritasi žemyn, baigia prasigerti ir niekaip nesustoja... gydymai negelbsti. Pats visą gyvenimą buvo labai blogas, daugelio žmonių keikiamas... artimieji linkėjo blogiausio...

Pradėjau galvoti, gal tikrai yra tas prakeiksmas? Kur man dabar ieškoti atsakymo? Kaip rasti kažką, kas pasakytų ar tikrai kažkas ant giminės ,,uždėta''? Na neduoda ramybės tie jos žodžiai ir viskas.

Padėkite, prašau.

O kad ir prakeikta giminė, ką jūs padarysite? pati maldomis ar ritualais nuiminėsite prakeiksmą? Ar tikrai užteks jums energijos ir noro, atsidavimo? Ar magui didelius pinigus mokėsite? Gali paprašyti labai daug.
Jei nesate pasiryžusi aukoti, aukotis, tai meskite viską iš galvos. Jei esate - tai rasite norinčių pasipelnyti visada smile.gif tačiau be garantijų, nes šiose srityse garantijos netaikomos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 spalio 2016 - 10:42
QUOTE(Sidabrija @ 2016 10 17, 00:07)
Pradėjau galvoti, gal tikrai yra tas prakeiksmas? Kur man dabar ieškoti atsakymo? Kaip rasti kažką, kas pasakytų ar tikrai kažkas ant giminės ,,uždėta''? Na neduoda ramybės tie jos žodžiai ir viskas.

Niekur neieškokite, nes nerasite atsakymo. Užtat išleisite tūkstančius. doh.gif

Tik jūs pati kuriate savo gyvenimą mintimis, žodžiais ir veiksmais.

91 Psalmė nuo prakeikimų ir priešų. Skaitykit kasdien. ax.gif
Atsakyti