Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

QUOTE(Lyžuka @ 2013 07 18, 10:44)
Ir aš nebiletą geriu, o kai jau pradeda iš vis karštis mušti ir spaudimas kilti captoprili čiulpiu, labai laikinas jo poveikis, bet tuom kart numuša, bijau priprasti tai 0,5 tabletes sučiulpiu, anąkart pabandžiau mamos norvasc, padejo gerai, bet reiks pasiklasuti šeimos gydytojo ar galiu dar gana jaunam wink.gif amžiuj tokius gerti. Man jau > 160 akyse žaibuoja, kaip Jūs tokį aukštą ir pakeliat  doh.gif

captoprili ir as kartais suciulpdavau, kai jau visai blogai budavo. doh.gif o siaip nezinau, gal organizmas ipranta, bet tu 200 as beveik nejausdavau, tiesiog nuojauta pasakydavo, kad kazkas ne taip. tik vieninteli karta per antra nestuma jauciausi blogai, kai nakti atsikelus sukosi visas kambarys. baisiausia budavo nestumo metu gert po 12-14 tableciu per para. ir tos jau nepadedavo, tad abi dukros gime 34 savaiciu.
Atsakyti
sveikos.
noriu paklausti KOKIUS TYRIMUS REIKIA ATLIKTI, norint nustatyti auksto spaudimo priezasti ir skirti gydyma?
vyrui aukstas spaudimas pastoviai, vidaus gyd girdi uzesi sirdyje, kur reikia kreiptia,kad padarytu VISUS TYRUMUS VIENOJE VIETOJE , ir greitai, privaciai. aciu (butu geriau Kaune)
Atsakyti
QUOTE(dyendy @ 2013 04 04, 21:06)
Sveikos merginos,
Norejau pasiteirauti o kokia jusu savijauta turint auksta spaudima. As jau metus laiko "sukuosi", vienas gydytojas nustate kad vestibuliarinio aparato sutrikimai, kita gydytoja po puses metu sugalvojo, kad nuo auksto spaudimo. Bet pas mane didesne problema apatnis skaiciukas. Jei vaistai virsutini sureguliuoja, tai apatinis zemiau 95 nekrenta. Ir buna tada tarkim 120 ant 95. O jeipakyla tarkim kaip dbr 135 ant 102. Vartoju perindopril 4 mg. Idomu kaip kitoms? Kokia savijauta? Pas mane tai pastovus galvos maudimas, spaudimas.. skausmai, einantys per akis ir pan. Kadangi gyvenam ne LT, tai nieko kito gydytojai netiria, nei skydliaukes, nei inkstu, kepenu, ar nzn ko dar.. net sirdies nepasiklauso.. o mano elektroninis matuoklis visad rodo sirdies musima apie 80-90. Eisiu kita sav pas gydytoja, tai nzn ka sakyti, jei nieko neprasysius, tai nieko man netirs, tik vaistu dar israsys....  schmoll.gif


Nepatikėsit, bet man didelį širdies mušimą (pulsą) pagydė ... vanduo. Beveik metus gydytojai nesuprato, kodėl mano ramybėje pulsas ne mažiau 90 , buvo ir spaudimas užkilęs. Kažkur internete radau informaciją, kad kai nuo skysčių trūkumo (o aš išgerdavau porą puodelių arbatos plius porą kavos per dieną, ir tiek tų skysčių) sutirštėja kraujas, širdžiai sunkiau varinėti jį, o nuo dažno plakimo kraujas plakasi, negerai... Kol išsiaiškinau, jau daktarai norėjo ir vaistų skirti, bet staiga viskas pasidarė gerai, dabar geriu daug daugiau paprasto vandens ir neturiu problemų nei su kraujospūdžiu, nei su padidėjusiu pulsu smile.gif
Atsakyti
Kraujospūdį neblogai mažina džiovintų topinambų lapų arbata. Užsipilkit 2-3 lapus puodeliui ir gurkšnokit šiltą ar šaltą, saldintą ar ne vietoj vandens visą dieną. Jei pati išgeriu 2-3 puodelius (kai nepamirštu užsiplikyt ax.gif ), kraujospūdis (tiek viršutinis, tiek apatinis) tądien būna 30-50 mm Hg žemesnis.
Atsakyti
QUOTE(Slabake @ 2013 10 10, 18:29)
Nepatikėsit, bet man didelį širdies mušimą (pulsą) pagydė ... vanduo. Beveik metus gydytojai nesuprato, kodėl mano ramybėje pulsas ne mažiau 90 , buvo ir spaudimas užkilęs. Kažkur internete radau informaciją, kad kai nuo skysčių trūkumo (o aš išgerdavau porą puodelių arbatos plius porą kavos per dieną, ir tiek tų skysčių) sutirštėja kraujas, širdžiai sunkiau varinėti jį, o nuo dažno plakimo kraujas plakasi, negerai... Kol išsiaiškinau, jau daktarai norėjo ir vaistų skirti, bet staiga viskas pasidarė gerai, dabar geriu daug daugiau paprasto vandens ir neturiu problemų nei su kraujospūdžiu, nei su padidėjusiu pulsu smile.gif

Sveiki,
As vandens tikrai labai daug isgeriu. Daugiau nei 2 litrus per diena.
Dabar metu kava. Tai su arbatom dar daugiau isgersiu. Ipratau jau kelinti metai prie vandens ir negaliu be jo smile.gif
Atsakyti
Visus tyrimus vienoje vietoje gali padaryti kardiologas pvz. BMP klinikoj Kaune arba šiaip tai bet kruis kardiologas prieinantis prie normaliso aparaturos.Aisku, dar reikes ir hormonu tyrimu, nes daznai tai gali itakoti endokrinologija ir pilvo echoskopijos reikes, nes tai buan antinksciu problema ir t.t.
Pati turejau vasara hipertonine krize pirma karta gyvenime, ir ligonijej 6 diens pragulejau, viska tyrie ir nieko isskyrus, kad rad susokusia didele cista kiausideje. O kadangi man spaudimas pradejo kilnotis nuo kontraceptines spirales, tai tai viena menesi folikulas nepasisalino, pradejo kilti taip spaudimas, kad ir permusimai atsirado ir spudimas iki 180...ir isveze greitoji, ir kalis pradejo dingineti ir sirdis kalatojosi ir kartis musdavo.... nes as gyvenu su 110/70 nuolat, o prie 135/90 man jau galva plysta ir vsikas banguoja...turiu 1/2 25mg kaptoprilio suciulpt nes labai blogai jauciuosi..... kol kas nuolatiniu vaistu niekas man neisrase, nes spaudimas pasikilnoja nebe daznai ir tik pries menesines...tada kelias dienas apsiesinu su kaptopriliu ir to pakanka.... turiu laukti kol susireguliuos hormonai po istrauktos hormonines spirales.... doh.gif
beje, kazkuri mergina rase, kad jai butent auktas pasidaro apatinis spaudimas - tai irgi siulau pasikonsultuoti del moterisku lytiniu hormonu disbalanso, nes man nuo to viskas prasidejo....
Atsakyti
O gudobeliu vaisiu ekstrakto nebandete?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 02 12, 20:54)
O gudobeliu vaisiu ekstrakto nebandete?

Aš bandžiau, nes vienu metu pas tokią žolininkę gydžiausis, tai sugeriau apie 20 buteliukų biggrin.gif , aišku ne per dieną, nei blogiau, nei geriau, nebuvo jokio poveikio smile.gif, o geriau po šaukštą valgomą ryte ir vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2013 12 04, 07:50)

beje, kazkuri mergina rase, kad jai butent auktas pasidaro apatinis spaudimas - tai irgi siulau pasikonsultuoti del moterisku lytiniu hormonu disbalanso, nes man nuo to viskas prasidejo....

Butent,ir man tas pats doh.gif
su padidintu kraujo spaudimu praktiskai nuo ankstyvos jaunystes gyvenu(dabar jau link 50 arteju),susigyvenau su juo,pripratau ir kaip tai man atrode normalu.Deja,daktarai primygtinai liepia mazinti ji vaistais,ypac apatinis negerai - 95/100. Pastaruosius puse metu Ramipril 5mg vartoju,bet apatinis maziau 90 vistiek nekrenta.
Ir as ,kaip ir kitos cia pasisakancios,buciau linkus nat priemones geriau vartot,bet kad nelabai girdet tokiu unsure.gif Kazkas cia minejo cinamona;as esu taip pat girdejus,kad arbat saukstelis cinamono su stikline kefyro ,ilgesni laika pastoviai pavartojus,neblogu rezultatu duoda.
Nusipirkau knyga ''High Blood Pressure.Diet Against it''.Eisiu nagrinet,jei ka idomaus iskaitysiu,pasidalinsiu.
Sveikatos visoms,nesirkim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, spaudimininkes. 4u.gif 4u.gif

as galiu savim kolkas tik pasidziaugti, numetusi 18kg po gimdymo labai neblogai susireguliavau spaudima, nepamenu kada geriau vaistus. bigsmile.gif ziuresim kiek ilgai jis taip issilaikys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2014 02 13, 12:37)
Sveikos, spaudimininkes. 4u.gif  4u.gif

as galiu savim kolkas tik pasidziaugti, numetusi 18kg po gimdymo labai neblogai susireguliavau spaudima, nepamenu kada geriau vaistus. bigsmile.gif ziuresim kiek ilgai jis taip issilaikys. g.gif

Na dėl svorio suprantu, kad gali kilti spaudimas ir jį numetus vėlgi kristi, bet man pvz nelabai jau yra ką mesti, sakykim max dar kokius 1-2 kg galėčiau išspausti, bet nuo vaikystės buvau "kūda", dabar bandau labiau visur vartoti cinamoną, taip sakant pratintis prie jo smile.gif, beje labai skanu kava juoda su šaukšteliu cinamono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 08:53)
Na dėl svorio suprantu, kad gali kilti spaudimas ir jį numetus vėlgi kristi, bet man pvz nelabai jau yra ką mesti, sakykim max dar kokius 1-2 kg galėčiau išspausti, bet nuo vaikystės buvau "kūda", dabar bandau labiau visur vartoti cinamoną, taip sakant pratintis prie jo smile.gif, beje labai skanu kava juoda su šaukšteliu cinamono smile.gif

suprantu, jei nera ka mesti. 4u.gif o krapu arbatos negeriat? man nestumu metu ji gana neblogai padedavo, nors i pabaiga ir 15 tabl isgertu per diena jokio efekto nedave. doh.gif
Atsakyti