Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

QUOTE(Ruti @ 2016 02 09, 11:59)
Pasidalinsiu sava patirtimi, po ką tik atšvęsto jubiliejaus  ax.gif  Pats geriausias sprendimas kurį padariau organizuodama šventę - nusisamdžiau profesionalų šventės vedėją. Taip, tai kainuoja. Taip, šitas patarimas ne toms, kas nori prasisukti labai pigiai. Tai patarimas toms/tiems, kas nori savo šventėje dalyvauti kaip svečias, mėgautis kiekviena akimirka ir puikiai praleisti laiką, o ne visą vakarą sukti galvą, kaip ir kuo užimti svečius, kad nė vienas neliūdėtų.
Didelį darbą nudirbau kol atradau vedėją, su kuriuo radau bendrą kalbą, kuris suprato ko ir kaip aš noriu, parengė scenarijų tardamasis su manimi tiek, kiek aš to norėjau, t.y. sąmoningai palikau jam pačiam priimti kai kuriuos sprendimus, nes norėjau, kad liksma, juokinga ir netikėta būtų ne tik svečiams, bet ir man pačiai.  Ir visiškai nieko nesigailiu, nes šventė buvo puiki  thumbup.gif  Jokių dainų apie raudonų rožių skynimą, jokių padainuokim, palinguokim ir jokios prievartos, kad dabar tas arba anas turi pasakyti tostą. Žodžiu buvo taip, kaip aš ir norėjau  bigsmile.gif  thumbup.gif

Sveika ,gal galit parekomenduot ta vedeja ?
Atsakyti
QUOTE(DinaJ @ 2016 02 09, 21:56)
Sveika ,gal galit parekomenduot ta vedeja ?


Kas tiko man, nebūtinai tiks jums. Mano svente vede Tomas Eigertas. Bet yra daug vedeju ir galite issirinkti sau tinkamiausia stai cia:
http://versliukai.lt...adieniu-vedimas
4u.gif
Atsakyti
visai geras puslapis zaidimu
http://www.straipsni.../puslapis/10279


ir sitas superinis
http://www.zaidziuta...iniai-zaidimai/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DO&RU: 15 vasario 2016 - 17:40
Sveikos, super mamos smile.gif drauges gimtadienis ant nosies, vaziuojam i vandens pramogu parka, su nakvyne, po tu naktinis klubas ir visi kiti reikalai. Busim tik 3 merginos. Svarstau, kad reimtu kazka sumastyt, kad ir kelione neprailgrtu, ir ta diena neatrodytu tiesiog vaziavimas, plaukiojimas, klubas. Reiktu kazkokiu uzduociu, staigmenu sventes kaltininkei, keliones ir visos dienos metu. Gal kazkas kazka gali patart ? smile.gif
Atsakyti
Labai patiko moteriškai kompanijai gimimo dienos idėja apie kvapus Kvapioji gimimo dienos šventė. Tiek įdomios informacijos, tiek patys kvapai tiesiog užbūrė...
https://www.facebook...h...e=3
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Atsiprasau nezinau kur ieskot ar yra tema apie muzikantus?
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2016 04 27, 21:10)
Atsiprasau nezinau kur ieskot ar yra tema apie muzikantus?

Yra tema apie vestuvių muzikantus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2015 07 07, 18:21)
Nejaugi niekas neorganizuoja,ar nedalyvauja Jubiliejuose.......Nenori pasidalinti idėjomis,padiskutuoti. Gaila.

4u.gif
Atsakyti
Sveiki, pasidalinsiu aš savo idėjomis kaip mes nebrangiai švenčiam mano gimtadienį su draugėmis. Sugalvoju kokią nors pramogą, apie kurią savo draugėms iki susitikimo mano gimtadienio dieną nesakau. Po pramogos pilnos įspūdžių traukiam į "gatves vynelio" smile.gif.
O pramogos kiekvienais metais buvo tokios:
1. Vasiljevo suknelių paroda.
2. Žuvelių (Fish) spa.
3. Ekskursija su gidu Valdovų rūmuose.
4. Nacionalinė dailės galerija (kaip tik buvo Saukos paroda).
5. Į namus pasikvietėm masažistę, kuri visas masažavo.
6. Ėjom į galvosūkių kambarį.

Draugės mano gimtadienio jau pradeda laukti prieš pusmetį smile.gif

Gal kas nors turit panašių idėjų ir man? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Planuoju švęsti 50-ąjį gimtadienį. Gal pasiūlytumėte idėjų, ką naudoti vietoj tradicinių fejerverkų ar gintaro dulkių?
Atsakyti
Gal kas nors galite pasiūlyti kokia vietą Kaune arba netoli Kauno gimtadienio šventumi apie 10 žmonių, bet gerai būtų kad būtų galima ir permiegoti.
Atsakyti

​Sveiki,artėja 20-tas gimtadienis,skaičiausi šį forumą,labai daug gerų minčių,tik vis tiek rodos trūksta kažko. Žmonių bus apie 18,rengsiu gimtadienį sodyboje,mąstau apie tematiką ,,raudona-juoda" tiesiog spalvos,bet va nesugalvoju kokių čia įdomesnių žaidimų ar kaip užimti svečius. Ką pavyzdžiui būtų galima sugalvoti su prizais ar užduočių kažkokių ar dar ką nors ir ką dovanoti..Būčiau labai dėkinga,jei pasidalintumėte mintimis..

Atsakyti