Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo klinika

Yra Vilniuje (Laisvės pr. 64a) ir ne tik tokia Vaisingumo klinika http://www.vaisingumas.lt/ . Gal kam teko turėti ten reikalų, kokie įspūdžiai ?
Pagrinde mane domina:
1) ar jie "neišdūrinėja" ?
Kadangi kainos ten yra gana aukštos (koks nors tyrimas apie 250,0 Lt, vaistų - viena ampulė apie 100,0 Lt ir tai čia skaitosi kaip vieni iš pigesnių, trumpa konsultacija - 60,0 Lt ir t.t.) ar nebūna atvejų kad jie tiesiog kartais pasipinigauja ? Aišku, įstaiga privati, vienokio ar kitokio gydymo reikia, bet ar ištikrųjų viską ten iš eilės reikia pirkti, ar nebūna dirbtinai užtesto/išplėsto gydymo proceso, arba netgi jeigu ir mato kad nieko nesigaus vistiek gydo kol moki pinigus (gydo tam kad gydyti) ?
2) kokios alternatyvos ? (turiu omenyje, kad tikriausiai jie nevieninteliai tokia veikla užsiima (pvz. Medicinos Diagnostikos Centras http://www.medcentras.lt/paslaug.htm )
Atsakyti
taip jau sutapo, kad abiejų įstaigų klientė esu.

Nežinau, bet kiek vaikščiojau į vaisingumo kliniką niekada nesusidarė įspūdžio, kad jie pinigaujasi - pas juos dažniausiai galima įsigyti vaistų pigiau nei kitur vaistinėse, kai moki sesutė visada paklausia ar ne paskutinius pinigėlius palieki, jei kartais per mažai pasiimi, gali kitą kartą atnešti skolą, konsultacijos kainos irgi mažiausia kiek mokėjau - 20. Visada gali pasiskambinti telefonu ir pasiklausti patarimo ar dar ko.
Gal tai subjektyvu, nes man pasisekė, bet mano atsielipimai apie šią kliniką kuo šilčiausi.

Medicinos diagnostikos centre galima atlikti tik tyrimus (aš juos ten ir dariausi, nes esu apylinkės paciantė, o vaisingumo klinikoj niekas neprieštaravo), o nevaisingumo problemos spręsti Ališauskas parašė tarsi siuntimą pas Usonienę.
Atsakyti
Is savo liudnos ir nepigiai kainuojancios patirties galiu pasakyti, kad vaisingumo klinikoje gali gydyti moteri del nevaisingumo, nors veliau pasirodo, kad gydyti reikia vyra.....
Atsakyti
QUOTE (DolceVita @ 2004 08 19, 19:01)
Is savo liudnos ir nepigiai kainuojancios patirties galiu pasakyti, kad vaisingumo klinikoje gali gydyti moteri del nevaisingumo, nors veliau pasirodo, kad gydyti reikia vyra.....

Cia tai liudna jau...
Atsakyti
Nežinau, gal visur visko būna, man jau pirmą vizitą buvo pasiūlyta vyrui išsitirti, bet tiesą`sakant mes jau tą rekomendaciją buvom aplenkę ir tuos tyrimus jau turėjom... ačiū dievui su gerais rezultatais... va kokie mes savarankiški...
Atsakyti
Dabar jau ir aš taip galvoju..... Nepriklausomai nuo to kokioje klinikoje tu gydais ir pas kokį gydytoją - reikia PAČIAM labai daug žinoti.
Atsakyti
Nesusidarė man įspūdis, kad jie pinigaujasi. Kaip tik, aš atėjusi liepiau man daug visokių procedūrų daryt, bet gyytoja atkalbėjo nuo nereikalingų.

Ir vyrą mano iš karto pakvietė tirtis, kad būtų viskas aišku su abiem.

Kainos, žinoma, nemažos, bet juk tai privati įstaiga...

Dar yra kita alternatyva - G. Bogdanskienės dirbtinio apvasinimo klinika (ar kažkaip ten smile.gif ): www.fertility.lt Bet ten, kiek teko susidurti, kainos dar didesnės.
Atsakyti
Tiesą pasakius apie Vaisingumo kliniką pasakyti negaliu pasakyti nieko, nes ten nesigydžiau, tačiau kažkodėl pasitikiu ta gydykla wink.gif

O vat kas liečia Medicinos diagnostikos centrą - ten faina, ten maloniai aptarnauja, ten apie tave šokinėja, ten toks jausmas, kad esi vienintelis ir pagrindinis klientas, tačiau...........didesnės pinigų melžimo mašinos nesu sutikusi per visą savo 12 nevaisingumo metų...
Atsakyti
med.diagnostikos centre estrogenų tyrimas - 36 Lt., o Geromedoj 22 Lt. Kaip Jums kainelės g.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 20, 09:38)

O vat kas liečia Medicinos diagnostikos centrą - ten faina, ten maloniai aptarnauja, ten apie tave šokinėja, ten toks jausmas, kad esi vienintelis ir pagrindinis klientas, tačiau...........didesnės pinigų melžimo mašinos nesu sutikusi per visą savo 12 nevaisingumo metų...


Tas tai teisybe - Medicinos diagnostikos centras melzia pinigus laugh.gif

Bus gal kiek ne i tema, bet...

Pries kokius 5 metus, kai dar nebuvo didelio pasirinkimo, kur eiti tirtis ir gydytis, vienas kolega, sunkiai dirbes per 3 darbus, pajuto silpnuma, amzina nuovargi. Bet toki ne fizini, bet kazkoki negeruma. nuleke su maisu pinigu i MDC. Tai ka jus galvojat - istyre nuo galvos iki koju tikraja to zodzio prasme. Ir rado, kad vos vos padidintas vienas kpenu fermentas. Liepe vitaminu pagerti.

O maisas pinigu liko MDC.

Atsimenu mes tam kolegai rekomendavom pasiimti atostogas visuose darbuose ir gerai pailseti. Grizo zmogus po 2 savaiciu be jokiu negerumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 20 rugpjūčio 2004 - 08:41
Ir dar...

Vaisingumo klinika turi savo filialus Kaune ir Klaipėdoj, tai kai per atostogas mane užpuolė negerumas, tai buvo susitarta ir gavau kompetetingą konsultaciją Klaipėdoj, nereikėjo grįžti į Vilnių...


O MCD kai eini šiaip sau tai tikrai brangu, bet jie priima tam tikrą skaičių apylinkės pacientų, tada sumoki vieną kartą ir daugiau nemoki visus metus, o eini kiek reikia, man toks būdas labai pasiteisino.
Atsakyti
As Vaisingumo klinikoje vaiksciojau visa nestuma, na, galiu pasakyti, kad tikrai esu patenkinta ir rezulatais, irprieziura, ir rupesciu thumbup.gif Gal dar nuo gydytojo priklauso kokia pasirenki, girdejau nekokiu atsiliepimu apie p. Usoniene, tai pas ja ir nejau, taciau kita mano pasirinkta gyd. tikras lobis: svelni, maloni, rupestinga... thumbup.gif del pinigu: nemanau, kad mane ten "ismelze" wink.gif budavo, kad gydytoja padarydavo tyrimus ligoninej, kurioje dirba, uz dyka...arba Geromedoj, nes ten pigiau... wink.gif Man ten patiko, gal ne tiek istaiga, kiek gydytoja thumbup.gif
Sekmes pasirinkimuose heart.gif
Atsakyti