Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Sveiki, isigijus esu veido purskikli, veido kauke su kokiu tenais botokso efektu, sokolado sveitikli ir anticeliulitini krema, plius dar visu isgirta duso zele greipfruto kvapo.
Kosmetika pasirode geresne nei uoga uoga, nes seniau kazkiek laiko naudojau ir ana, sita patinka, kad ilgaiu stovi ir kvapai geresni. Tai is eiles:
Veido purskiklis, fainas, naturalus, turi siek tiek spalva, bet apsipurskus nesimato, kvapas neikyrus zolelinis, naudoju pries seruma ar krema.
Veido kauke. Ziauriai susisnervinau kai pamaciau, kad milteliu konsistencijos, galetu perspeti, nes nekenciu sukti maisyti tu visu molio kaukiu. Sita susimaisiau, bet gal konsistencijos nepagavau, ir siaip ji greit stingsta. Ant odos uzsitepus ir isdziuvus, kaip supratau turejo luptis, tik gal ne taip paskirsciau, nes vienur lupos, kitur buvo apdziuvus. Bet ant veido tokia kremines spalvos silikone plevele atsiranda, efektas veidui jaucias smile.gif
Sokoladinis sveitiklis. Kvapas man primena kava jei sokolada. Jauciu cia smulkiai malta kava, grudeliai gal siek tiek per smulkus ir visad ju pridrabstau besveisdama, tai tas irgi siek tiek erzina, bet gal nieko... Nors pirmenybe teikciau kvapu namu sveitikliui su bananais ir kokosais.
anticeliulitinis tai gelsvas, zoleliu kvapo, greit isigera, kad stebuklus darytu nemaciau, bet pasirode neblogas, bet nesukrenta gabaliukais ir nesusivinioja kaip kiti kremai buna doh.gif
duso zele nebandziau, bet girdejau neblogas.
Tai va tiek ziniu smile.gif
Atsakyti
Esu nusivylusi paciu aptarnavimu, gavus sms zinute, jog man priklauso dovana, nuejusi buvo pasakyta, kad turiu kazka pirkti, o jei ne tai mane ismes is to telefonu saraso ir tokiu sms su dovanu pasiulymais nebegausiu. Veiksmas vyko Klaipedos akropoly.
Atsakyti
QUOTE(Daivisima @ 2015 11 26, 23:04)
Esu nusivylusi paciu aptarnavimu, gavus sms zinute, jog man priklauso dovana, nuejusi buvo pasakyta, kad turiu kazka pirkti, o jei ne tai mane ismes is to telefonu saraso ir tokiu sms su  dovanu pasiulymais nebegausiu. Veiksmas vyko Klaipedos akropoly.


Keista, as nekart atsiemus esu, bet niekad neliepe nieko pirkti:)

P.s.per Jamam vivi kosmetikai -40% drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi nesenai atsiėmiau tokią dovaną, tai tikrai nieko nereikėjo pirkti ir kadangi leido rinktis, o to,ko norėjau labiausiai neturėjo, netgi pasiūlė ateiti konkrečią dieną, kada turės.. Tiesa, čia Kauno Akropoly buvo. Sakyčiau, parašykite jiem el. paštu, tikrai gausit atsakymą kaip iš tikro yra.
Atsakyti
QUOTE(Daivisima @ 2015 11 26, 22:04)
Esu nusivylusi paciu aptarnavimu, gavus sms zinute, jog man priklauso dovana, nuejusi buvo pasakyta, kad turiu kazka pirkti, o jei ne tai mane ismes is to telefonu saraso ir tokiu sms su  dovanu pasiulymais nebegausiu. Veiksmas vyko Klaipedos akropoly.

Pikta ir as ant Klaipedos akropolio vivi mad.gif
Taip norejau dovanos ir prekiu su 50 proc nuolaida, bet kiek ejau, vis neturi neturi ir taip pasaka begalo, norejau nuolaida pasinaudoti, bet einamu prekiu ir vis neturejo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elskere @ 2015 11 27, 10:38)
Pikta ir as ant Klaipedos akropolio vivi  mad.gif
Taip norejau dovanos ir prekiu su 50 proc nuolaida, bet kiek ejau, vis neturi neturi ir taip pasaka begalo, norejau nuolaida pasinaudoti, bet einamu prekiu ir vis neturejo.  doh.gif


Rase FB, kad klaipedoj labai viska isslave:d
Atsakyti
Vivi kaip visada parašė sms, ateik pasiimt dovanų, sms gavau atradienį, šiandien ketvirtadienis , nueinu į Kauno akropolio salelę, oi sako nėra, turėjom antradienį, bet viską atidavėm.
Čia visada taip... Pasakiau, kad reiktų apskaičiuoti sms žinučių ir dovanėlių kiekį. Sako ateikit kitą savaitę....
Ačiū už gerus norus, mano sugaištą laiką, bet jau tikriausiai čia mūsų draugystė ir baigsis... Manyčiau tikrai įmanoma apskaičiuoti kiek maždaug ateina ir pasiima dovanas, o ne ateini po dviejų dienų, o ten nėra... kokia nuomonė apie tokią firmą? Čia ne pirmas kartas man taip, tai kažkaip jau ponai įdomiai.....keistas jūsų marketingas kaip padaryti žmogų nelaimingą...
p.s. Mickevičiaus gatvėje irgi dovanėlių jau nėra, nors jos gautos antradienį popiet, o šiandien ketvirtadienį apie 13valandą jau nėra...
Atsakyti
QUOTE(just11 @ 2015 12 03, 19:32)
Vivi kaip visada parašė sms, ateik pasiimt dovanų, sms gavau atradienį, šiandien ketvirtadienis , nueinu į Kauno akropolio salelę, oi sako nėra, turėjom antradienį, bet viską atidavėm.
Čia visada taip... Pasakiau, kad reiktų apskaičiuoti sms žinučių ir dovanėlių kiekį. Sako ateikit kitą savaitę....
Ačiū už gerus norus, mano sugaištą laiką, bet jau tikriausiai čia mūsų draugystė ir baigsis... Manyčiau tikrai įmanoma apskaičiuoti kiek maždaug ateina ir pasiima dovanas, o ne ateini po dviejų dienų, o ten nėra... kokia nuomonė apie tokią firmą? Čia ne pirmas kartas man taip, tai kažkaip jau ponai įdomiai.....keistas jūsų marketingas kaip padaryti žmogų nelaimingą...
p.s. Mickevičiaus gatvėje irgi dovanėlių jau nėra, nors jos gautos antradienį popiet, o šiandien ketvirtadienį apie 13valandą jau nėra...

Parašykit jiems laišką smile.gif kažin, ar kas nors iš VIVI čia skaito ir perduoda, kad klientai yra nepatenkinti. O jeigu rinkoje nori išlikti, reikia turėti patenkintus klientus. Parašykt, informuokit apie situaciją smile.gif
Atsakyti


Kas gavote žinutę dėl 80 proc. nuolaidos dovanu laseliui ir 20 eurų dovanos jūsų draugui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2015 12 22, 19:19)
Kas gavote žinutę dėl 80 proc. nuolaidos dovanu laseliui ir 20 eurų dovanos jūsų draugui?  4u.gif



gavau tokia zinute, bet nekyla ranka pasinaudoti, as ir ne karta buvau susidurus su grubiu ir nemaloniu pardaveju elgesiu, neteisingai pateikta informacija, esu sia firma nusivylus
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2015 12 22, 17:19)
Kas gavote žinutę dėl 80 proc. nuolaidos dovanu laseliui ir 20 eurų dovanos jūsų draugui?  4u.gif

Gavau,jau nupirkau už 3.20.Sausį atsiimsiu naktinį intensyvų fluidą-kremą,kurio vertė bus 16€.visiems pasiūlymas toks pat.
O dovana draugui būtų lojalumo kortelė,kuri įkainota 20€.
Atsakyti
Gaus ir aš sms apie fluidą buvau, laiminga tądien nuėjau galvojau gal padovanosiu kam per Kalėdas, bet pasiiėmus kartoninį lašo formos lapelį pasilikau sa, nes nelabai išvaizdžiai atrodė. Taigi kaip vivi būdinga tik iš antro karto galėjau atsiimti,nes pirmą kartą jo nebuvo. Ant pakuotės buvo parašyta atsiimti nuo 2016.01.02-2016.02.29. Šiandien gavau sms, kad reikia pasiimti iki vasario 10dienos. Kaip atsiiminėjau pasakė jūs galit 2 prekes su 50% nuolaida įsigyti,bet pasakiau ačiū, man nieko nereikia, tai tris kartus įkyriai kišo, kol pasakiau ne! Pradžioje man vivi patiko, dabar jau ne, tad manau jau neeikvosiu savo laiko ir nervų.
O pats fluidas gerai maitina, bet kaip visad neišspręstas klausimas dėl dozavimo, turi jisdozatorių, bet per jį niekas neišsispaudžia, nes fluido konsistencija per tiršta, tai kiekvieną kartą reikia atsukinėti ir krapštyti.
Atsakyti